Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

evet bayağı zor benim ilk o yüzden bunları yaşayacağımı bilmiyorum...artık yaşayarak görücez Allah hepimize yardım etsin..

evet bayağı zor benim ilk o yüzden bunları yaşayacağımı bilmiyorum...artık yaşayarak görücez Allah hepimize yardım etsin..

benim ve bi çok arkadasında ilk canım opuyorumnanaktan merak etme burda baya tecrubeli insanlar var sana yardımcı olurlar herkonudaşakkıdı

Gülçinciğim, önemli birşey yoktur inşallah. Geçmiş olsun.

sağol canım burnunda et vardı onu aldılar umarım tekrarlamaz ve ilk ve son olur bu

aman aman sıkıntı olmasın son güne kadar benim gibi anlamadan fark etmeden gelin ve doğurun inşallah :):):)
fazla heyecan yapma sakın canım stres olursun istemeden rahat ol sanki önünde daha çok zaman varmış gibi :):) valla öyle olunca anlamıyorsun nasıl geçtiğini :):)

evet teyzesi uyusun miniğim uyusunda bir an önce büyüsün......

yok cicişim ya şaka yapıyorum valla benim içinde aynı kocişim hep evde olsun isterim ama hastayken diil opuyorumnanaktan yarappimmm adam grip olsa kendını kaybedıyooo dunyası kararıyoooo kafamçokkarıştı

öyle valla gülüm allah onları başımızdan eksik etmesin inşallah
erkekler böyle güzelim valla hastalıpğa karşı dirençleri yok ölüyorum sanıyorlar kadınlar kadar olamıyorlar valla ne yapalım onlarında kötü tarafı bu işte aman hasta olmasında kociş ben onun nazına kaprisine razıyım :)):):)

kıslar ilk hamilelik haftalarınızı paylaşır mısınız lütfen ilk duyduğunuz zaman ve 7. haftaya kadar

ilk hamilelik haftası derken zannumca öğrendiğimiz haftayı soruyosun nilsucum :ecrin_bebek: valla ben ogrendıgımde 4 haftalıktı eh malum bıs tedavıyle olduk sayılırzemuszemus

kıslar ilk hamilelik haftalarınızı paylaşır mısınız lütfen ilk duyduğunuz zaman ve 7. haftaya kadar

valla ben unuttum o günleri nerdeyse doğuralı daha bir ay oldu halbuki
ama hamile olduğumu öğrendiğimde zaten 8 haftalıktım 8. haftama kadar anlamadan geldim yani :):):)

ilk hareketlerini ise bariz net olarak 20 li haftalarda hissetmiştim :):):)

valla canım ya onlar hasta olmasın yeter... kocişim yerine ben hasta olsamda olurrr:asigim:

oy canım benim ya biz gelde bize sor nasıl özledik o günleri
neyse bayrama kadar sıkıcaz artık dişimizi siz iyi olun yeter canım
ay yerim ben onu ya maşallah miniğime
çok geçmiş olsun canım allah şifa versin iyi yapmışsınız hazır tatildeyken
işi başı yapana kadar toparlanır hiç değilse
aslında bende yetişemedim partiye ama kalabalıktı galiba yeni gelen arkadaşlar bir sürü
pasta börek yapmışlar sağolsunlar
sen kiloları dert etme cnım zamanla verirsin sağlığın yerinde olsun yeterki
bende iyiyim çok şükür tatile gittik geldik güzel geçti eğlendik bol bol dinlendim
enerji depoladım ama ertesi gün iş başı yapmak koydu açıkcası alışmaya çalışıyoruz
başka bi yaramazlık yok şimdilik

Canım ben 3. haftamda öğrendim. 4 aydır uğraşıyorduk. 4. ayda geldi bebişim. 6. hafta doktora gittik. keseyi gördük. 15 gün sonra da kalp atışlarını duyduk. Benim hiç midem bulanmadı. İştahım son derece açıktı. Herkes hamileliğin son aylarında kilo alır, ben ilk aylarda aldım.

valla canım ya onlar hasta olmasın yeter... kocişim yerine ben hasta olsamda olurrr:asigim:

aynen canımmm.....

evet evet gelicek o günler allahın izini ile eskisi gibi olucak yine topiğimiz :):):)
eve bakalım umarım iş başı yapana kadar toparlanır eşim yoksa aklım hep onda kalıcak
hımm evet bende farkettim yeniyeni arkdaşlar katılmışlar aramıza hoş gelmişler
bakalım kaçı sadık kalabilecek topiğimize :):)

yok anam valla dert emiyorum kilolarımı 9 ayda aldığım kiloyu bir ayda lap diye vercek değilim deyip kendimi kandırıyorum allahtan zayıf olarak haömiş kaldım :):):)

canım yaaa tatil dönüşü zor olur tabiii ama yinede sen söylenme şikayet etme ne güzel bak çalışabileceğin bir işin ve çalışacak sağlığın var çok şükür :):)

hatice şuana kadar kaç kilo aldın toplamda???

teşekkür ederim cnm peki ne zaman bebeğini hissetmeye ve de alışmaya şoktan çıkmaya başladın diyim

ilk olarak Allah bağışlasın tatlım,Rabbim sizleri ve cümle alemi birbirimize sevdiklerimize bağışlasın inşallaha.s.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ikinci olarakta 8. haftaya kadar adetin geçmiştir,hiç merak etmedin mi niye adet olmuyorum diye

teşekkür ederim cnm peki ne zaman bebeğini hissetmeye ve de alışmaya şoktan çıkmaya başladın diyim

:kedi:ben hla şoktayım :1shok: opuyorumnanaktan

bende 18.haftada hıssetmeye basladım hareketlerı ama bagırsak hareketınle karısabılıyo normal olarak ama sonra sonra o tekmeler ırılesıyo dönüşleri baslıyo en cok dönüşü 28-32 haftalarda yaparlarmıs zaten cok kıpırdagız su aralar opuyorumnanaktan

haleee bikini aldınmı kuşum dün bakcaktın??? kendimi okadar yorgun hissediorum ki anlatamam ancak vakit buldum yazmaya zatende birazdan çıkcam :kedi:

canım çok sevindim bu haberee hamilelik safrayı tetikliomuş bu arada benneyaptımki

kizlar ben geldin partiye yetisemedim ama güzel gecmis herhalde neyse nice 4000 5000 20000 lere diyelim..
ya benim oglan bir kac gündür fazla hareket etmiyor acaba normalmi yaaa
amin canım inşallahzemuszemus

hoşgeldin canımm eşinede geçmiş olsun..parti yaptık pasta börek kısır her bişee vardı kaydirigubbakcemile3

ilk hamilelik haftası derken zannumca öğrendiğimiz haftayı soruyosun nilsucum :ecrin_bebek: valla ben ogrendıgımde 4 haftalıktı eh malum bıs tedavıyle olduk sayılırzemuszemus

evet cnm ilk öpğrendiğiniz haftadan 6. haftaya kadar,evde dra gidene kadar çıldırmamak için sters ve heycandan sizden bişiler duymak isti,yorum işte janlarım

inşallah canım iple çekiyorum desem yalan olmaz şimdi herkes tatilde
inşallah eskisinden iyi olur eşin canım sen iyi bakarsın kocişe:)))
aslında kendini kandırmıyon ceren o kiloları bikerede veremezsin zaten yediklerine dikkat et gerisini zamana bırak gerisi halolur
çok şükür canım allah kimseyi işsiz bırakmasın

selam kızlar nabersiniz benevimi süpürdüm sildim bebişin cicileri kurumuş onları ütüledim yerleştirdim yoruldum mola verdim bitti ama bende bittim zaten halksizim çok bugün

haleee bikini aldınmı kuşum dün bakcaktın??? kendimi okadar yorgun hissediorum ki anlatamam ancak vakit buldum yazmaya zatende birazdan çıkcam :kedi:

baktım kuşum baktımm zannmca aksam kocişimle yıne gidicess ozaman alıcass opuyorumnanaktan ayh hala karar veremedim gittim mayolarada baktım orda ne bilim aslında mayoda olur dımı gırer cıkara mene ustumu degıstırırm opuyorumnanaktan

15 kilo aldım canım. Bunun 12 si ni ilk 5 ayda aldım.

kuşum maşallahhh cokacimcoook

evet cnm ilk öpğrendiğiniz haftadan 6. haftaya kadar,evde dra gidene kadar çıldırmamak için sters ve heycandan sizden bişiler duymak isti,yorum işte janlarım

tmmdır cicim sen daha kalp atıslarınıda duymamıssındır sanırım opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…