Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZELLERİMİZ (22.10.2008)
:CüvCüv:
* S.ozozel.....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül.............................( Eylül )
* nazers........................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ...............................( Gülşen )
* umutyaren.................................( Derya )
* fatoş3458...................................( Fatoş )
* ssengün......................................(Seher )
* papatya.....................................(Almina )
* plnsu..........................................
* s.d.34…………………………..(Sibel)
* xxh.ydxx………………………(Hülya)
*peri_efe………………………….
*naz&pıtırcık……………………..(Naz)
*nesecrin…………………………...(Neşe)
*güzelkızMS……………………….

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLERİMİZ
1-sevcan…….............................25 Eylül(Sevcan)
2-ateş parçası…………………..3 Ekim
3-crazybaby...............................6 Ekim (Nasip )
4-alabama..................................7 Ekim ( Şebnem )
5-gulcangulcan......................... 7 Ekim
6-seli999………………………..11 Ekim
7-naren05………………………17 Ekim(Nazik)
8-NEHİR………………………19 Ekim
9-vermidon……………………20 Ekim
10-sıla_84.............................. …21 Ekim
11-nevergiveup18………………21 Ekim
12-nh3…………………………..22 Ekim(Banu)

13-isil_ufuk……………………..23 Ekim
14-gizemx.............................. ….24 Ekim(Gizem)
15-serencederen…………………24 Ekim
16-nur_84......................................24 Ekim (Nur)
17-nergis55………………………26 Ekim
18-benssenb................................. 28 Ekim
19 -Aybala 42 ..............................30 Ekim (Elif)
20-asyacan7……………………..31 ekim
21-Burcusal……………………..5 Kasım(Burcu)
22- myhope............................ ......6 Kasım ( Ayşe )
23-serdi........................................8 Kasım
24-ravzanur............................ .( Nurten )
24-aysima_85....................... ….( Gülcan )
26-neşeli................................. ..(Neşe)
27- brisling.............................. (Dilek)*
28-özgün2008........................ (Özgün)
29-nmb2358........................... (Nagehan)

Yee kizz benim yerime.. Zaten once bi canim istiyor sonra midem bulaniyo canimin istedigi seyden. Hee farkindayim fatimanin bizi sattigini. Ben ona erkek interfilitesi bolumundede yazdim, kac defa bizim topigi biraktin diye ama bana cevap yazmiyor, valla insanlari anlamak zor, napak herkesin ozgur iradesi.

arkadaşlar nasılsınız benim en geç adet tarihim yarındı ama ben dün sabah test yaptım ve iki çizgide çıktı...yalnız ikincci çizgi diğerine göre daha pembeydi...şimdi hamişmiyim beeeeeeennnnn....yarın tekrarlıycam testi inş. bu kez kıpkırmızı çıkarrrrrr...

kizlarr sizlerr hamissinizz ama bir sorumm varr yardimcii olursanizz sevinirimyerimseniben
hamis oldugunuzda adett gunu gelmis gibii goguslerinizz sismismiydii vee akintinizz varmiydii

kizlarr sizlerr hamissinizz ama bir sorumm varr yardimcii olursanizz sevinirimyerimseniben
hamis oldugunuzda adett gunu gelmis gibii goguslerinizz sismismiydii vee akintinizz varmiydii

Merhaba Ravzanur,

Benim goguslerim adet gunum gectikten yaklasik 3-4 gun sonra sismeye basladi ve bende akinti hep var.

Ayyy kizzz hadi hayirli olsun.. Cok hizli ciktin gercekten. Allah hayirli etsin canim.a.s.

Ayyy kizzz hadi hayirli olsun.. Cok hizli ciktin gercekten. Allah hayirli etsin canim.a.s.

sağol canım ama ben halen anlayamadım hamişmiyim değilmiyim...içimde şüpe var şimdi ikinci çizgi baya belirgindi ama yanındaki kadar kırmızı değildi...bu durumda % 100 hamiş mi oluorum....-tatlicadiarzu-

arkadaşlar benim bu ayda olmadı galiba adetime dört beş gün var göğüslerde şişti sivilceler de geldi bi sürü napalım hayırlısı değilmiş herhalde kısmet

Evet canim hamilesin. Emin ol eger hamile olmasaydin orda birak siligi hicbirsey cikmazdi, silik cizgi cikmasinin nedeni daha idrarinda hcg hormonunun az olmasi ama o giderek artacak ve yarin yaptiginda insallah dahada koyu cikacak. Son adet tarihin neydi?

arkadaşlar benim bu ayda olmadı galiba adetime dört beş gün var göğüslerde şişti sivilceler de geldi bi sürü napalım hayırlısı değilmiş herhalde kısmet

Canim adetine 4-5 gun kala nerden bilicen hamilemisin degilmisin. Sana tavsiye belirti sakin arama, bendede ne belirti dedigim seyler oldu ama hamile degildim, gecen ay ise sadece adet zamani olan klasik belirtiler oldu meger hamileymisim. Kafani rahatlat ve adet gunune kadar bekle derim. Hakkinda hayirlisi olsun.

Ay kizlar benim canim simdide bol domatesli makarna cekti onu yapiyorum solemesi ayip. Demekki vucudumun bu tur unlu, nisastali seylere ihtiyaci varki surekli pogaca, acma, makarna filan cekiyor canim. Ama ayni zamanda midem bulaniyor. Insallah yakinda gecer.

Nesemese, Rahel, benssenb kizlar nirdesiniz?

canım sen her zaman beni rahatlatıyorsun saol bu arada sölemesi ayp bu akşam bende yedim dometesli makarna kendimde bulduğum tek hamilelik belirtesi hiç doymadan yemek yemem son bi haftadır laelaelaelaelaelaelaelaelaelae oda kendi oburluğumdankafamçokkarıştı

Giz cokda kacirmayalim dobis dobis olmayalim hee...:1hug:

kizlarr neguzelll istahli istahlii anlatiyosunuzz suu regliyee gerii sayimmda benii oburr yapiyoo sizdede oluyomuyduuu:lepi:

Kızlar hepinizi çok özledim, yeni hamişleri tebrik ediyorum. Benssenb canım öyle yoğunum ki anlatamam ama iyi olalım, huzurlu olalım da hiç şikayetim yok. MenzilGülümüz sen nasıl hissediyrsun? Allah'ım bizlere de nasip etsin hayırlısı ile inşallah. Kızlar ben ovulasyon testlerimden bişi anlamadım. Adetimin bitiminden itibaren hergün işten dönünce 4 saat sayıp hiçbişi içmiyorum (ki benim gibi dakika başı su içen birine tam bir işkence gibi) ve testimi yapıyorum. İlk günler hafif silik bir çizgi vardı. Kaçırmayayım diye hergün yaptım. Sonra çizgi kayboldu şimdi hiçbişi yok. Bilenler bana yardımcı olabilir mi? Of ya bi tespit edebilseydim, preseed kullanacaktım ama. Moralimi bozdu bu test benim. Siz neler yapıyorsunuz kızlar. KK özledim ya ben, alışkanlık yapmış bende. Herkese hayırlı geceler, günlerrrrrrrrrrrrr....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…