Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

eee niye kimse yazmıyor herkes geçmişimi okuyor?
kızlar bana müsaade kocam geldi yemek yemeye iniyoruz... sizlere iyi muhabbetler...
hepinize iyi akşamlar kuzucuklar...
yarın grş. inşallah bye...

ceren ne zaman eve geldin bu kadar işi hallettin helal olsun sana kız ben bütün gün bi evi süpürdüm ölesine hiç iş yapasım yok dün toz almıştım parça parça iş yapıyorum menzilcim hoş geldin cnm nasılsın iisindir inşallah ağzımın tadı yerine gelmedi demişsin ya benimde hiç yok 9 ay düzelmeyecekni ne yesem banamısın demio ağzımda bi tat yok
nur nasıl oldun cnm

Benssenbcim senin haberlerini ozellikle bu ay sabirsizlikla bekliyorum. en gec 26si cuma demissin bir yerde. valla bugun carsamba. hadi hayirlisi.

ierror online görünüyor birde okuyor galiba

EVET BİTANEM OKUYORUM DOĞRU TAHMİN ETTİN ÇÜNKÜ AYIN 17 SİNDEN 20 SİNE KADAR OKUYAMAMIŞTIM O KADAR ÇOK ŞEY YAZMIŞSINIZKİ VALLA SONA GELEMİYORUM AMA OKUMAKTA İSTİYORUM GEÇMİŞİ EDİLEN SOHBETLERİ BİLMEK İSTİYORUM KUZUCUM kaydirigubbakcemile5

kızllllaarrr kimler varmış bakiim topiğimizdee ımmm ierror burdaymış ee başka kimse gözükmüyor

burcum kibelem sadece dualarınıza ihtiyacım var dilerim sizin kadar şanslı çıkarım öpüyorum ikinizide ayrıca şikayetçiyim sizden çok özlüyorum artık sizleri((

kızlar ya bende kimse yok diye çıktım forumdan,nur,ceren,entelliye,ve beni soran tüm arkadaşlarıma teşekkürler,ben iyim çok şükür,sizler naıslsınız?
1-2 gündür eşim izinli giremiyorum bende kk'ya,çünkü nette onine bir oyun oynuyor hep,hergün çalıştığı için izinliyken pc'yi eşime bırakıyorum bende,geçmişi kuyamadom ,çok vaktim yok,uykum geldim,ama daha sonra uzun uzun okurum artık,kimbilir neler kaynattınız yine...
yeni arkadaşlar gelmişler,hoşgeldiniz hepinizyerimseniben
neyse kzılar hepinzii öpüyorummmmŞeniz

kızlarrr günaydınnnn....
bugünkü ilk günaydında benden. iki gündür herkes geç geliyor havalar kötü etkiledi herkesi sanırım.
kızlar burda kar yok fakat yerler buz hava güneşli ama don var don resmen... buz gibi her yer....
eee ne var ne yok hatunlar nasılsınız bakalım...
burcum sen yine otobüsmü bekliyorsun şekerim yoksa bu saate kadar girer yazardın...
arifecim sen nasılsın tatlım umarım bu gün dahada iyisindir, sende görünmüyorsun...
beyazcım gece gelmiş göz kırpıp gitmişsin şekerim olmuyor ama arkadaşlar neden bu kadar boşladınız bizi yaw....
bensenb senin içinde geçerli bu cümle artık sizi eskisi kadar sık göremiyoruz buralarda....
mavi deniz sen nerelerdesin cicim? akşam görümcende kaldın dimi umarım iyisindir... bu gün taşınma gerçekleşiyor sonunda hadi yine iyisin :)

nur,entelliye,ierror,filiz, neşe ve diğer arkadaşlarım nerelerdesiniz sizler yaaa....

evet caım otobüs yine bir saat geç geldi yeni geldim bende işe valla üşümekten canım çıktı iki gündür

günaydın kzılar,nasılsınız bakalım?
yine cee deyip kaçıcam ,kahvaltı haırlıyorum,eşim evde,akşam işe gidecek,bende annemlere,bugün yine yokum sanırım,ama en azından bir günaydın merhaba diyeyim dedim,özledim sizleri ya,bağımlılık yapmış bana bu topik aklım hep sizlerde,hepinizi kucaklıyorum,çok öpüyorum

Günaydın kızlar
cerenncim sağol bugün iyiyim allaha çok şükür evet pek giremiyorum bu aralar ama sizi takip ediyorum sen nasılsın neler yaptın bakalım
burcucum iyiyim şekerim sen nasılsın yine üşümüssün sıkı giyin üşütme kendini emi
mavideniz canım nasılsın başladınızmı taşınmaya kolay gelsin cicim
nur entelliye filiz jerror neşe sizlere de günaydın kızlar nerdesiniz

evet caım otobüs yine bir saat geç geldi yeni geldim bende işe valla üşümekten canım çıktı iki gündür

ayy canım ya kıyamam...
bursada hava nasıl peki kar varmı?
aman dikkat et kendine biliyorum lahana gibi kat kat giyiniyorsun fakat sen böyle devam et şeker....

kız sen ne çok geziyorsun böyle ne zaman yazsan ya annene gidiyorsun yada başka bir yere ohh ne güzel valla bizim yrimizede gez. ama gezerkende dikkat et üşütme kendinide bebişinide gamyoncuiremsu

sanada günaydın şekerim iyi olmana sevindim aman diyim tedbiri elden bırakma tekrar şifayı kapma neme lazım:)
biz iyiyiz işte bildiğin gibi bazen burda bazen orda yaşayıp gidiyoruz. bebek arada bizi rahatsız edip çekilmez hale getirse durumu sabır deyip katlanıyoruz...
sanada çok soru sormuyorum yoğunsun diye boşladığımı sanma sakın yılbaşından sonra görürsün bak nasıl oluyormuş. şimdi işlerin var diye sesimi çıkarmıyorum ama hep böyle devam etmeyecek cicim a.s

günaydın kızlar nasılsınız kimsecikler yok ama siz gelince görürsünüz zaten..beni soran arkadaşlara tşk ediyorum..bensenb bugün regl gününmüş yoksa yarın mı hadi bakalım hayırlısı inş kırmızılar gelmez...arife ne hbr kız?menzil gülü kibele sizler nasılsınız bebişleriniz sizlerlede pek karşılaşamıyoruz saat farkından dolayı özledim sizleri ama eskisi gibi girmez oldunuz..hemiş olanlar lütfen terketmeyin bizi yaaa?yasemin sen nasılsın karnın ne alemde büyümüztür epey?cern bu ne hız yaaa maşallah hatunlar bu kızın evle işyeri arası 5 dk falan mseafede tabii hemen evde olur yemek hazırda aşagıda yiyecek ,ev işlerini yapmayada vakit oluyor haliyle..neyse bende 10 dk mesafeye taşınıyorum ama kendim yürüyerek 15 dk da ancak varırım herhalde eşim benden de geç çıkıyor onu beklersem işten çıkışımla toplam 40 dk falan sonra evde olurum..burcu bugünde otobüz beklemişsin bayagı aman kalın giyin üşütme heee...beyaz nasılsın tatlım ee bügün annenlere gidiyormuşsun dışarda fazla üşütme kendini?diger kızlar nasılsınız hepinizi öptm?sahi yine rahel yok bugünde..filiz htc de yoklar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…