Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

inşallah güzelim :) gelirsek o taraflara ararım seni :)
beklerim her zaman ablacım

jpg.gif bebişimin sekeri.jpg (24.1 KB (Kilobyte))kızlar oglusumun sekeri bakın bakalım beyencekmısınız...?
uyy çok güzeller kıı bende sipariş verdim daha gelmedi

ben yemekteyiz'e bakıyorum arada

yemetyeize bakıodum safiye faik çiftine uyuz oldum marketin altını sütüne getirdiler korumalar arkasında dolaşıyolar öyle şımarık şımarık değiştirdim bende kanalı

cok tsk ederım kızlar cok cesıt vardı acayıp kararssız kalmıstım en sonunda bunları beyendımzemuszemus

magnezyumumu içeyim bari birazdan kramp gelicek gibi hissdeiyorumm
psikolojik büyük ihtimal korkudan :bbo:

inşallah birtanem, İstanbul'a giderken yolumuzun üstü nasılsa, arabayla gidersek geliriz canım :)

yaaa cahilliğimi bağışlayın ama bir şey soracağım kızlar... bu şekerleri şimdiden sipariş verip getirtiyorsunuz ammaaaa bu şekerler bayatlamıyor mu? doğuma kadar? bir de bu şekerleri mevlütte mi vereceksiniz yoksa hastanede mi? aayyy çok cahilim bu konuda yaaaa :kedi:

evet ya çok sinir gerçekten ama merak ettim anasının çorba, börek, salata ve pastasını

jpg.gif göbiş.jpg (16.9 KB (Kilobyte)) buda 3 hafta gectıgım gobısım kızlar nasıl oglusum annecikler...artık yuklemeyı bılıyorum ya yollar dururumkaydirigubbakcemile3

bu şekerler yenmiyo zaten süs amaçlı genelde üzerindeki boya maddeside bozulmasını önlüyomuş benimkiler buzdolabı süsü olcak mesela gelen özel misafirlere eve yada hastaneye farketmez onlara ikram edicem
bende merak ettim anasının pastasını böreğini ne çıkıcak diye

heee anladııııım...

sevtap tanesini kaç liraya yaptırdın gerçekten?

jpg.gif göbiş.jpg (16.9 KB (Kilobyte)) buda 3 hafta gectıgım gobısım kızlar nasıl oglusum annecikler...artık yuklemeyı bılıyorum ya yollar dururumkaydirigubbakcemile3
oyyy çok güzelll maşallahh

korkma güzelim, kapını kilitledin mi sen? varsa zincirini de tak, bitti gitti, biz de buradayız (gerçi sanal ama napiim?) korkma lütfen :)

:1hug:
sağol ablacım
hayatım 2 tane pembe aldım dıgerlerı mavi 25 tane aldım yeter...

ımmm şey bi tanesi kaç para demek istemiştim
bende 30 tane sipariş verdim tanesi 2.5 tl

ablacım eşimin tanıdıgı yer var burda nikah sekerlerımızıde o yapmıstı..6 bcuktu bıze 5.250 yaptı tanesını

oyyy çok paalıymış ben acaba benimkimi pahalımı diye merak ettim
buzdolabı süsü olunca daha bi detaylı oluyo falan dediler seninkinden olanlar 1. tl tanesi baya bi fark varmış seninkindende 20 tane sipariş vermiştim onalrıda çok beğeniyorum gelsin bende resmini eklicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…