Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

rüzgarım normal günüm 27 si ama iğne olduğum için bir arkadaş iğnedne 14 gün sonra regl günündür dedi 14. gün yarın bugün test yaptım negatif çıktı sanırım en iyisi normal tarihi beklemek

bence de bekle canım, önceden yapıp da negatif sonuç almak hayalkırıklığına uğratıyor, üstelik sen çok erken yapmışsın, bence en erken ayın 25'in de filan tekrarla testi, arkadaşın sanırım kan testi demek istemiş de olabilir, eğer kan testi yaptırırsan kesin sonuç çıkar

kızlar ben çıkıyorum, akşama belki uğrarım, hepinizi çoooooooooooooook öpüyorum, şimdilik hoşçakalın :)

çatlatma iğnesi sanırım ummuhancım bahsettıgın yerimseniben valla canım ben ıgneden sonra hangı gun yaptırdıgımı hatırlamıyorum ama negatıf cıkdıysa bı kac gun bekle sonra tekrar dene bence

kızlarrr ohhh ohhh ne guzel bugun topık valla ne guzel kaynatmısınız ....benımde temızlıgım bıttı geldım gecmısı hızlı hızlı okudum....fılız ablacım nasılsın artık cok sık gelmıyorsun ozluyoruz valla...buarada kızlar yarın bebişimi gorecegım dr gıdecegım ....safra kesesısı ıcınde tetkıkler yapılacak...dua edin ..:Saruboceq:hatıcecım tsk ederım o senın guzellıgın...burcucum hıc sorma ya buranın gelecegı ogleymıs tutusturdular cocugu elıme delikafadulden aptallastım bıan :))

gördunmu bak erkek cocugu vermısler erkek olsun dıye herhalde cocugun zemuszemus tutturmuslar baksana kaydirigubbakcemile3 valla herkes gelıyo gıdıyo ben oturuyom valla nasılsa ev işlerimi kocam yapıyoooo bana pek bişi kalmıyo butun gun otur otur otur kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

oh ohhh keyfını cıkar valla gebelıgının benım eşim bıraz macoo anam iş miş yapmıyor anası hıc yardım ettırmemıs kucukken ...hıcc elını bıseye surmez su ıcer bardak oldugu yerde kalırr..yaaa ben geldım herkesler gııttı:dilcikar:evet sekerim tuttu galıba hıc dusunmemıstım ayol batıl inanc onlar ınanmam ben yavvv:))

valla canım ben kocamdan yana sanslıyım yavrum bı pazar gunu var ogunde evı supurur toz alır banyo kuvet ovar tabı bunları kendınce yapar kaydirigubbakcemile3 yıne de Allah razı olsun yapmasa yapmas yemegı dert etmes sagınıktır ama coraplarını kapıların arkasından toplarsın kaydirigubbakcemile3 ama yardıma gelınce aşkım benım hep yanımda cnaım kocişim ösledimm bak mesela aksamustu pazar var bırlıkte gıdıyoruz pazara ben secıyom o tasıyo :roflol::roflol:

masallah masallah kısss dilini ısır nazar degdırcen allah bozmasın yaaa sen benım memleketımdesın gozunu seveyım antalyanın yaaaa aılem hep orda bacılarım annecıgımmm bak ozledım yınesenağlamasenağlama allah ın ıznıyle seneye yazın oglusumla gıdecegız:))artık burdan cok uzak ucakla aktarmalı zor oluyor annecıgım gelmıstı 2 hafta once otobusle 14 saat suruyor...uzakkkkkksenağlama

aaa sen antalyalımısın :ecrin_bebek: benım kocişimde antalyallı ama ben diilimm İzmirliyim ben benımde annem babam kardesım tum aılem arkadaslarım orda ayrıca izmir diyince gözumun yasını burnumun ucuna gelıyo :sinifsinif: burda kımsem yok anlıycagın yılda bı kac kere gıdıyoruz ıste bazen esımle bazen yalnız en son nısanda ordaydım bende bu saatten sonrada gıdemem tee kızım dogsun bakalım kurbana gıtmeyı dusunuyoruz kaydirigubbakcemile3

ıssırdım valla dilimii canım kocişim benim çok aşıkım ben ona yawffff:asigim::asigim::kedi:

kızlarrr sıcaklar çok fena burda 45 dereceydi dün klimalar bile zor soğutuyor nem korkunç eve gider gitmek klimayı açıp yatıyorum ya bu halimden hiç memnun değilim önceden kıpır kıpır durmazdım hiç ne oldu bana bilmiyorum elim kolum kalkmıyor hem havalar hem yaşadıklarım galiba bilmiyorum heyecanlanamıyorum kolay kolay hafat sonu biryerlere kaçmayı düşünüyoruz belki iyi gelir bakalım zevk aldığım herşeyi yapmaya çalışıyorum ama eskisi gibi olmuyor inşallah geçicidir yada havalardandır kızlar

alemsin kıssss:roflol::roflol::roflol:allah bozmasın mutlulugunuzu...evet canım antalyalım ızmırdede bursada teyzemler oturuyor...bızım sulale bıraz kalabalık ama ödemişteler teyzemler....gıdın gezın valla ohh ohh bıyandan yazıyorum bı yandan yemek yapıyorum kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…