Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım bol bol süt iç yogurt ye diş agrıların için ....dr.vitamin takviyesi vermedimi sana

valla cicim benım kızda öyleydı uyutmuyodu gecelerı kıpır kıpırdı bız yolunu bulduk sımdı ben kac aydır gunduzlerı mozartın bebekler ıcın olan özel cd si avr onu dınlemiştim simdi aksamları yatarken bı acıyoruz benım kız uykuya dalıyo sanırım sakınlesıyo bırden ne tekme ne bısey kaydirigubbakcemile3 baska turlu olmuyodu valla sabaha kadar nöbet tutuyorum ölene kadar uyuyodum kaydirigubbakcemile3

süt peynir yoogurt meyve ye dedi bolbol cnm doktorumda yiyom içiyomda fayda etmiyo kız sömürüyo beni lol bende gece müzik dinleterek biraz rhatlattım onu açıkcası cnmmmm alıştım daha dogmadn gececiligeeeezemuszemus

süt peynir yoogurt meyve ye dedi bolbol cnm doktorumda yiyom içiyomda fayda etmiyo kız sömürüyo beni lol bende gece müzik dinleterek biraz rhatlattım onu açıkcası cnmmmm alıştım daha dogmadn gececiligeeeezemuszemus

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3aynan valla zaten geceleri wc ye gıtmek 2-3 kere yetıyoo bıde bu kıpırdak kızlar saolsun sabahı sabah ettırıyolar opuyorumnanaktan

Kızlar merhaba nasılsınız?

Biz çok iyiyiz. Ev işim bitmek üzere.

İyi kaynatmışsınız valla. Sevtappcığım ne güzel kızmışsın sen öyle. Maaşallah.

Çiğdem hoşgeldin canım. Seni böyle neşeli görmek ne güzel.

Filiz abla, yine gidersiniz ablacığım. ne yapsın adamcağız da. O kadar yoğunluğun arasında yine de seni düşünmüş teklif etmiş ya. Aferin eniştemize. Düşünmesi yeter.

bu arada kızlar şu kıl tüy olayına ben de bir çözüm bulmalıyım artık. Aynanın karşısına geçiyorum. Kah çömelerek kah uzanarak valla kan ter içinde kalıyorum. kalanını da jiletle yapıyorum. Ayy oyuncağa döndü valla. Tüylerim bayağa bir sert ve çok. Kuaför halledemez diye çekiniyorum.

o minik kuzulara degiyo ama gecede kalkmak eskiden uykum kırıldıgında çekimez olurdum şimdi tekmeyle uyanmak deli ediyo beni sevinçten anne hadi kalk ya benle ilgilen die resmen ayagını bastırıyo yanlarıma kızım

bu arada kızlar şu kıl tüy olayına ben de bir çözüm bulmalıyım artık. Aynanın karşısına geçiyorum. Kah çömelerek kah uzanarak valla kan ter içinde kalıyorum. kalanını da jiletle yapıyorum. Ayy oyuncağa döndü valla. Tüylerim bayağa bir sert ve çok. Kuaför halledemez diye çekiniyorum.

halleder canım kuaförr öle kendını parçalamaya degermi güzelim git aldır pammık gibi rahat ol kaydirigubbakcemile3

o minik kuzulara degiyo ama gecede kalkmak eskiden uykum kırıldıgında çekimez olurdum şimdi tekmeyle uyanmak deli ediyo beni sevinçten anne hadi kalk ya benle ilgilen die resmen ayagını bastırıyo yanlarıma kızım

ay evet saga yatıyosun taaa en sagından sola yatıyosun taaa en solundan tekmeliyo kalk ustumden der gibi rahatlarına duskunmu olucaklar ne kaydirigubbakcemile3

kızlar geldim amma yazmışsınız kız sevtap çok güldüm allah iyiliğini ölesine bebek verdiler demişin yaa:roflol:
musyascım diş ağrısı bende çekiyorum naprsan yap başladımı geçmiyor Allah kolaylık versin
htc80 kılların odun gibide olsa ağdacı hallediyomuş merak etme milli oldum ya bende çok ibliomuş gibi tavsiye edeyim artık :kedi:

Kızlar merhaba nasılsınız?

Biz çok iyiyiz. Ev işim bitmek üzere.

İyi kaynatmışsınız valla. Sevtappcığım ne güzel kızmışsın sen öyle. Maaşallah.

Çiğdem hoşgeldin canım. Seni böyle neşeli görmek ne güzel.

Filiz abla, yine gidersiniz ablacığım. ne yapsın adamcağız da. O kadar yoğunluğun arasında yine de seni düşünmüş teklif etmiş ya. Aferin eniştemize. Düşünmesi yeter.
merhaba canımmm biz iyiyiz şükür sen nasılsın?

jilet kökleri kalınlaştırıo ama eli uzman ağdacılar süper halledio hiç çekinmene gerek yok öyle hafif hissediosun ki kendini benim ağdacım dükkanı açarken hususi hamileler için açmış onun için hiç çekinme pamuk gibi oluo insan kaydirigubbakcemile3

ya kıslar bana agda yasak düşük tehlikem var 2bebe kkaybettim doktorum kesinlikle agda makina vurmıcan kökleri uyarmıcan deid jiletle hallet dei ama sertleşti çok göremiyomda 29haftalık oldum neolcak halimiz bilmiyom aynayla banyoda hallketmeye çalışıyom

ya kıslar bana agda yasak düşük tehlikem var 2bebe kkaybettim doktorum kesinlikle agda makina vurmıcan kökleri uyarmıcan deid jiletle hallet dei ama sertleşti çok göremiyomda 29haftalık oldum neolcak halimiz bilmiyom aynayla banyoda hallketmeye çalışıyom
amanın sen uzak dur o vakit delikafadulden kız ver kocanın eline jileti o yolsun seni kaydirigubbakcemile3

ayhh canım çok üzüldümm nasıl oluyo kıl köklerının uyarılması yawff :bbo:bende bugun ayrın gıdıcem agdaya ama ıste gecen sefer kız kanattı dıye bu sefer canım cok acıyo dıye gıtmeye korkuyorum

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................32. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Hgnktr ...................................30. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................29. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Gcan......................................29. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

5. Benssenb...............................26. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................24. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

7. Sevvttaapp...............................24. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

8. Rüzgar Deniz..........................22. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

9. Slvmsstr................................ 17. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

10. Jasminn_23............................14. Haftamızdayız

11. Fatos0808 ............................ 10. Haftamızdayız (20 Şubat 2010)

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
zemuszemus zemuszemus zemuszemus
:nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Nur, ıerror, Entelliye, Kayra canlarım hepinizi kocaman öpüyorum...Çok tebrik ediyorum. Ya sizi az bıraktım herkes maşallah aptır patır doğurmuş. Canlarım ya şimdi siz de anne mi oldunuz? Herkes bebişini benim için kocaman koklasın ve dua etsin. Bizim durumumuzdaki herkese...9 annemiz sizden çok dua istiyoruz. hamişlerimiz siz de dua edin ne olur. Yaaaa burası hamişlerin yeri oldu artık. Sizin sohbetinize katılamıyorum. Buraya fazla uğramazsam kızmayın bana. Hepinizi öpüyorum...

Hoşbulduk Bulcukum. Öyle mutlu oldum ki yeni anneleri görünce...Artık siteye girmek istemiyor canım. Bana kızmayın olur mu???

amanın sen uzak dur o vakit delikafadulden kız ver kocanın eline jileti o yolsun seni kaydirigubbakcemile3

ayhh canım çok üzüldümm nasıl oluyo kıl köklerının uyarılması yawff :bbo:bende bugun ayrın gıdıcem agdaya ama ıste gecen sefer kız kanattı dıye bu sefer canım cok acıyo dıye gıtmeye korkuyorum

ayy musyascım jilet acayip kaşıntı yapar ama az kaldı idare etcen aynayla dediğin gibi

cnm gebeligim ilerledi erken dogum riskim var gögüslerini b-e kıl köklerini uyarmıcan deid erken dogum nedeni olur bide kan sulandırıcı igne alıyon biyerin aniden kanasa durduramazsınız kanı allah korusun kaybederiz bebegi dedi dişçi bile yasak ilk aydan beri ilişki yasak agda yasak alttran muayene yasak son haftaya kadar yasaklar cennetiyim bennnzemuszemuszemuszemus

X