Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

denemek ıcın yaptım olmadı galıba offf dıger sayfadakı acılıyor galıba cok guzel olmus ellerıne saglık cok seker:nazar:

nereye eklıyorsun resmı yukardaki resım album menusunden baktım ben orda yok gorunmuoy orayamı eklemeye calısıyosun

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis tbrk ederım canım yaptın işte kaydirigubbakcemile3 kım bu ufaklık :ecrin_bebek:

bitane bebek tanımıyorum kucaga erkek bebek verılırmıs...gelıne burda verdıler kucagıma aptallastım bende eşimde onu fark etmiş cekmişti:)))

hımmmm ogrendım artık ordan yüklerım bebişimle ilgili seyleri...zemuszemus

zemuszemuszemuszemus kolay gelsın artık paso koyarsın resım burdan kaydirigubbakcemile5

sela m kızlarrrr nasılsınız biz kızımla yeni uyandıkkk gece ayaktaydıkkkk

hosgldınıssssss hayırdır bugecedenobetcı senmıydın kaydirigubbakcemile3 uyutmuyo dımı senın kızdakaydirigubbakcemile3

zemuszemuszemuszemus kolay gelsın artık paso koyarsın resım burdan kaydirigubbakcemile5

hosgldınıssssss hayırdır bugecedenobetcı senmıydın kaydirigubbakcemile3 uyutmuyo dımı senın kızdakaydirigubbakcemile3

günaydın canım ozaman ...kıss kacta yattın ben hemen senle konustuktan sonra uyumusum valla...

sabah 6da yatım kuşum hergece uykumdan diş agrısıyla uyanıyom ben dogal olarak gün içinde uyudumki kendime geleyimmm uyutmuyo geceleri hareketleniyo kızım gündüz uyuyoooo hehe

sabah 6da yatım kuşum hergece uykumdan diş agrısıyla uyanıyom ben dogal olarak gün içinde uyudumki kendime geleyimmm uyutmuyo geceleri hareketleniyo kızım gündüz uyuyoooo hehe

canım bol bol süt iç yogurt ye diş agrıların için ....dr.vitamin takviyesi vermedimi sana

valla cicim benım kızda öyleydı uyutmuyodu gecelerı kıpır kıpırdı bız yolunu bulduk sımdı ben kac aydır gunduzlerı mozartın bebekler ıcın olan özel cd si avr onu dınlemiştim simdi aksamları yatarken bı acıyoruz benım kız uykuya dalıyo sanırım sakınlesıyo bırden ne tekme ne bısey kaydirigubbakcemile3 baska turlu olmuyodu valla sabaha kadar nöbet tutuyorum ölene kadar uyuyodum kaydirigubbakcemile3

X