Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

aammmaa sinir olmuşsundur Çok üzgünüm çoook hee gönder gönder göndermiyoo :kızgın:
neyse bak keyfine ne yazmıştınki kaydirigubbakcemile2

hatırlamıomki ne yazdım bugun çok boşum ya böyle hamileliği düşünüp duruyorum uzak durmam lazım bu fikirden ama bugun kendime hakim olamıyorum nedense panik halindeyim olmıcammı hiç diye :çok üzgünüm:

aman kaçırmışım sizi neredesiniz huu akşam o kadar kaynatırsanız okumaktan yazmaya fırsat kalmıyor yazmayın akşam bu kadar yawww..burcu geldim sonunda...ceren miden kötü olmuş geçmiş olsun..burcu bizimde var öyle üstümüzde ara ara gelir sesleri adam karısını dövüyor sanırım valla bu adam sürekli evde ama aile içi şiddet var işte sesler bile net duyulur kaldıki kavga sanki yanımızda oluyor gibi..umutfurkan hoşgeldin..bensenb cnm dün girmişsin denk gelemedik..iiyi olduguna sevindim..kibele ne güzel arkadaşın bi avazda dogum yapmış allah herkese nasip etsin herkes o kadar sanslı olmaz valla..menzilgülü cnm sende yoktun nasılsın şimdi hadi hepinizi öptmm..

hatırlamıomki ne yazdım bugun çok boşum ya böyle hamileliği düşünüp duruyorum uzak durmam lazım bu fikirden ama bugun kendime hakim olamıyorum nedense panik halindeyim olmıcammı hiç diye :çok üzgünüm:

BURCUUUU :jeyyar:
o ne biçim bir cümle öyle? hiç yakıştıramadım sana kaşınıyorsun sanırım sen :eek:klava:
yok yok sen fazla boşsun anlaşılan...
al eline bir fırça badana boya yap bariii...
aaa söylediği lafa bak hiç olmıcakmı kız ben seni döverim heee saçmalama...
bir dahada böyle şeyler düşündüğünü duymayayım ona göre :eek:klava:
heee başka topiklerde de yazdığını görmiyim peşindeyim biliyorsun cicim :mymeka:

aman kaçırmışım sizi neredesiniz huu akşam o kadar kaynatırsanız okumaktan yazmaya fırsat kalmıyor yazmayın akşam bu kadar yawww..burcu geldim sonunda...ceren miden kötü olmuş geçmiş olsun..burcu bizimde var öyle üstümüzde ara ara gelir sesleri adam karısını dövüyor sanırım valla bu adam sürekli evde ama aile içi şiddet var işte sesler bile net duyulur kaldıki kavga sanki yanımızda oluyor gibi..umutfurkan hoşgeldin..bensenb cnm dün girmişsin denk gelemedik..iiyi olduguna sevindim..kibele ne güzel arkadaşın bi avazda dogum yapmış allah herkese nasip etsin herkes o kadar sanslı olmaz valla..menzilgülü cnm sende yoktun nasılsın şimdi hadi hepinizi öptmm..

canım hoş geldin nasılsın tatlım? iş yerindemisin? aman allah korusu böyle aile içi şiddetten dünyada neler oluyor yaa :1shok:
evet canım mide bu aralar kötü benim 3 gündür arızaya çıktı umarım dahada sürmez.
sende ne var ne yok ne alemde eviniz taşınma durumunu toparlanıyon dimi...

BURCUUUU :jeyyar:
o ne biçim bir cümle öyle? hiç yakıştıramadım sana kaşınıyorsun sanırım sen :eek:klava:
yok yok sen fazla boşsun anlaşılan...
al eline bir fırça badana boya yap bariii...
aaa söylediği lafa bak hiç olmıcakmı kız ben seni döverim heee saçmalama...
bir dahada böyle şeyler düşündüğünü duymayayım ona göre :eek:klava:
heee başka topiklerde de yazdığını görmiyim peşindeyim biliyorsun cicim :mymeka:

:tomato:tama tamam dur düşünmüyorum öyle delikafadulden
valla sinirliyim ya sebepsiz işteyim tek bayanım bide dondum odamda değilim hava sook kat kat giyindim tuvaletim geldi giremiyorum ustalar yüzünden süreklide net gidiyorÇok üzgünüm çoook

sanırım deliricem bugun ya patron gelmiş şimdi dosya düzenini p.tesiye bıraklım sen odanda masları yerlştirirekn başında ol dedi allam yaa bütün günüm burda boşuna geçççek laelaelaelaelae-tatlicadiarzu-

kzı ceren az önce yazacaktım unuttum dün akşam burcu yok diye buralar sensiz olmuyor nerdesin falan gibi şeyler söylemişsin benim aklımda kalmadı kelimeler..bizi adamdan saymıyormusun varsa yoksa burcu kıskanıyorum bakkk :eek:klava:

Bu arada olmayacak diye sakın ama sakın canını sıkıp moralini bozma :eek:klava: inan bana teknoloji o kadar ilerledi ki çaresiz değil artık bebek sahibi olmak, mutlaka ve mutlaka çocuk sahibi olunabiliyor... olmaması imkansız artık, evet zaman gerekiyor bazen... ben 2,5 senedir uğraşıyorum, 3 düşük yaşadım ama hala pes etmedim, Allah korusun şimdi bebişime bir şey olsa tekrar ve tekrar denerim sakın pes etme. Olmayacak diye bir şey yok canım. Yakın bir zamanda sen de bizlere o güzel haberi vereceksin :CüvCüv: Bundan %100 eminim arkadaşım, ve burda hepimiz bayram yapacağız hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

Bu arada olmayacak diye sakın ama sakın canını sıkıp moralini bozma :eek:klava: inan bana teknoloji o kadar ilerledi ki çaresiz değil artık bebek sahibi olmak, mutlaka ve mutlaka çocuk sahibi olunabiliyor... olmaması imkansız artık, evet zaman gerekiyor bazen... ben 2,5 senedir uğraşıyorum, 3 düşük yaşadım ama hala pes etmedim, Allah korusun şimdi bebişime bir şey olsa tekrar ve tekrar denerim sakın pes etme. Olmayacak diye bir şey yok canım. Yakın bir zamanda sen de bizlere o güzel haberi vereceksin :CüvCüv: Bundan %100 eminim arkadaşım, ve burda hepimiz bayram yapacağız hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

canım çok sağol valla iyiki varsınız desteğiniz süper Allah hepimizin yüzünü güldürsün:1hug:

X