Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar sohbete yine geç kalmışım desenize neyse illa bi baskın yaparım sizleri yakalamışken:)))

umutfurkan aramıza hşgeldin arkadaşım tebrik ederim Allah tamamına erdirsin ve Allah yardımcın olsun kolay değil tabiiki ama bebiş younda çekilen çile kutsaldır dimi:)))

burcu arkadaşına bizdende selam söyle çok üzüldüm onun adına Allah tekrarını yaşatmasın inşallah bu arada entelliyenin kocişi seni düşman edinecek bilesin aşkımla evlendim bunlardan zaman kalmıyor karımı sevmeye diye bizide fırçalayacak:))) şaka bi yana haksızda değiller ama kocişler geldimi tabiiki ilgilenmek şart yani hem bura hem ora ortayı bulmak lazım dimi:)))

ceren canım ya senin için gerçekten üzülüyorum neyse ALlahta yarın doktora gidiyormuşsun en azından bi ilaç falan birazda olsa iyi olursun diye umut ediyorum

entelliye namı diyar gökçe:))) canım sende hayırlı haberlerle dön inşallah dilerim dediğin gibi bizlerde hamileliğimizi paylaşma mutluluğuna erişebiliriz senin belirtilerini konuştuğumuzu çok iyi hatırlıyorum aramıza yeni katılmıştın ve ne mutluki hemen hamişliğe terfi ettin:)))

nur84 canım çok geçmiş olsun bu migren öyle bi illetki nöbetleri ağrısı çok feci ışıkları kapatacak sessiz bir ortamda uyuyamasanda gözlerin kapalı bekleyeceksin dene bi bakalım belki rahatlama olur

herkeşler kocişinin yanına gitmiş barem bende gidem:)))

burcu kibele neşe rahel librarian mavideniz arife lutus 75 lotus 79 nur84 burcusal ceren entelliye filiz ve diğer adını yazmayı unutmuş olabileceğim arkadaşlarım sizleri sefiyorum...Allah rahatlık versin

herkeze günaydın bugun buraya uğrayan olurmu bilmiyorum ama ben işteyim başka birinin bilgisayarındada olsa bir göz atayım dedim dayanamadım yani buraya girmedenkaydirigubbakcemile3

Iyi sabahlar kizlaaar.. Burda gece 12 su an. Iki gundur sehir disindaydik, daha eve yeni girdik. Eminim sayfalar aldi gitti, sohbet her zamanki gibi koyuydu. Eskiye bakamicam kusura bakmayin, hemen yaticam cok yorulduk. Hepinizi opuyorum..

Iyi sabahlar kizlaaar.. Burda gece 12 su an. Iki gundur sehir disindaydik, daha eve yeni girdik. Eminim sayfalar aldi gitti, sohbet her zamanki gibi koyuydu. Eskiye bakamicam kusura bakmayin, hemen yaticam cok yorulduk. Hepinizi opuyorum..

iyi uykular canım dinlen sen görüşürüz nede olsa öpüyorum

Dun bir arkadasim dogum yapti. Allah herkese oyle dogum nasip etsin. 4te beni aradi hastaneye gittim. uyudu biraz. esi dedi sen eve git bosuna baklama. ben ararim dedi. aksam 8.30 da aradim. acsaniz yemek getirecegim diye. yok dedi ben yedim, hamilemiz de uyuyordu o sirada. 1 saat sonra bir aradim. bebek gelmis:) uyurken sanci ile uynamis. rahim acilmis hemen. 20 dakika icinde dogdu:) oglumuz 2.700 kg falan. kucuk biraz ondan da kolay dogdu ama onemli degil. kucuk bebek daha cabuk toparlar kendini.
cok tatliii. gorseniz minnacik. annesini gogsunde uyuyor ellerini onune koyup. alirsak miyavliyor. yani agliyor ama oyle bir agliyor ki sanarsaniz kedi miyavliyor.

Kizcagiz hamileliginde cok cekti. hep kanamasi oldu ama Allah dogumunu kolay verdi. Allah tum arkadaslara oyle dogum nasip etsin.

günaydın kızlarrrr ben geldim...
iş yerimdeyim şuan. çalışmayan arkadaşlara iyi uykular diyorum...
benim gibi çalışanlara ise kolay gelsiiinnn...
eee nasılsınız bakalım görüşmeyeli kızlarrr.... ben biraz iyi gibiyim sankim değilmiyim yoksa ay bilmiyorum. iyi olmak istiyoruuummmm...

umutfurkan hoş geldin canım aramıza bebeğin hayırlıolsun allah kucağına almayıda nasip etsin inşallah... saydığın şkayetler çok normal ben 13, haftadayım hala yaşıyorum :KK43: umarım seninki bu kadar uzun sürmez tatlım. her olanıda kafaya takma böylelikle panik atak rahatsızlığınıda yenmiş olursun. bizler sana burdan her türlü destek olmaya çalışırız. gönlünü ferah tut sen...

bensenb gece yarısı girmişin canım topiğe misafirleri gönderdin dayanamadın geldin dimi :) canım inşallah geçecek bu sıkıntılar. rabbim sizlerdende bunları duymayı nasip etsin inşallah...

burcum sanada günaydın cimcimem nasılsın bakalım? dün akşamki aile içi şiddet uzun sürmemiştir umarım... bulmuşsun yine bir pc buralara gelmeden yapamıyorsun dimiii.... valla bende sabah gelir gelmez ilk işim buraya girmek oluyor sonra maillerime bakıyorum artık bir arada çalışıyorum :)

menzil gülü canım nasılsın bir gelmiş sonra kaybolmuşsun cicim. neyse sen şimdi uyu rahat rahat sonra nasılsa grş...

eee kızlar başka kimsecikler yokmu bugün. herkes evindemi yoksaaa :KK43:

Dun bir arkadasim dogum yapti. Allah herkese oyle dogum nasip etsin. 4te beni aradi hastaneye gittim. uyudu biraz. esi dedi sen eve git bosuna baklama. ben ararim dedi. aksam 8.30 da aradim. acsaniz yemek getirecegim diye. yok dedi ben yedim, hamilemiz de uyuyordu o sirada. 1 saat sonra bir aradim. bebek gelmis:) uyurken sanci ile uynamis. rahim acilmis hemen. 20 dakika icinde dogdu:) oglumuz 2.700 kg falan. kucuk biraz ondan da kolay dogdu ama onemli degil. kucuk bebek daha cabuk toparlar kendini.
cok tatliii. gorseniz minnacik. annesini gogsunde uyuyor ellerini onune koyup. alirsak miyavliyor. yani agliyor ama oyle bir agliyor ki sanarsaniz kedi miyavliyor.

Kizcagiz hamileliginde cok cekti. hep kanamasi oldu ama Allah dogumunu kolay verdi. Allah tum arkadaslara oyle dogum nasip etsin.

canım yaa ne güzel 20 dakikada doğum şaka gibi :) darısı başımıza inşallah... allah analı babalı büyütsün hayırlı ömürler nasip etsin inşallah bebişinize... bu arada sanada iyi geceler tatlım seninlede sonra grş. bye...

günaydın kızlar bana morel verdiniz sagolun valla kk olmasa herhalde daha çok sıkıntı geçirecegim en azından burada sizlerle yazışmak birazdaha hafifletiyor rabbim hepimize iyi bir hamilelik kolay bir dogum ve en önemlisi saglıklı hayırlı evlat versin inşallah

cerencim akşam admın evi terketmesiyle son buldu şiddett. valla giremeden edemiyorum bakın sizin mide ağrılarınız rüyama girdi rüyamda kusuyodum :mymeka:
umutfurkan hoşgeldin canım

günaydın kızlar bana morel verdiniz sagolun valla kk olmasa herhalde daha çok sıkıntı geçirecegim en azından burada sizlerle yazışmak birazdaha hafifletiyor rabbim hepimize iyi bir hamilelik kolay bir dogum ve en önemlisi saglıklı hayırlı evlat versin inşallah

sanada günaydın tatlım. sıkıntıya yer yok bizde dimi kızlarr... bizler birbirimizin sıkıntılarını problemlerrini biraz olsun hafifletmek için burdayız. kocaman geniş sıcak bir aileyiz burada sende bu ailenin yeniüyesi olmak istersen kapılarımız herkese açık sonuna kadarr.... a.s.

cerencim akşam admın evi terketmesiyle son buldu şiddett. valla giremeden edemiyorum bakın sizin mide ağrılarınız rüyama girdi rüyamda kusuyodum :mymeka:
umutfurkan hoşgeldin canım

neyseki adam gitmiş .....
rüyan hayırlara vesile olsun canımın içi. sen gelecekteki halini görmüş olmayasın sakın... bizi bahane etme delikafadulden

evet umutfurkan biz burda sıkıntıya yer vermiyoruz sıkıntımı one hiç duymadık ala ala diyoruz ve sıkıntıları kovuyoruzkaydirigubbakcemile5

ay evet evet gelcekteki halim olmalı hihoyyyt
ay sabah sabah çok güldüm patron geldi ben yerimde değilim ya bi pc buldum sizinleyim beni arıyo patron odalarda tek tek burcu nerde diye kaydirigubbakcemile3

ay evet evet gelcekteki halim olmalı hihoyyyt
ay sabah sabah çok güldüm patron geldi ben yerimde değilim ya bi pc buldum sizinleyim beni arıyo patron odalarda tek tek burcu nerde diye kaydirigubbakcemile3

nee etçen burcuyu burdayım işte ne var diyeydin kaydirigubbakcemile3

zaten varya boşuna geldim badana boya parke yapılıo benim ne işim vrsa sanki hemen bitcekde masamı düzenlicem işim bu sabah sabah kocam evde uyyo ne güsel senağlama

ayyy canım yaa harbiden niye gittin sen o zaman ya pzt. sabahtan yarım saat içinde hallederdin ne olacak...
kocanı sabah sıcacık yatakta bırakıp işe gelmek ne kadar sinir bozucu dimi bilirim benneyaptımki

evet acayip sinir bozucu kalkana kadar zaten varya işkence çektim resmen havada karanlık oluyor ya patron çağırdı mecburen geldim artık kaçda çıkarım bilmemfisfisfis

evet acayip sinir bozucu kalkana kadar zaten varya işkence çektim resmen havada karanlık oluyor ya patron çağırdı mecburen geldim artık kaçda çıkarım bilmemfisfisfis

canım ya patronu yakalamışken sorsaydın ya ben kaça kadar beklicem diye? Çok üzgünüm çoook
ama bence fazla kalmazsın bu gün cumartesi erken kaçarsın

X