Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ceren nasılsın çokmu kötüsün ya

sorma canım ya berbat durumdayım senağlama
geçen hafta cuma akşamı böyle olmuştum birde şimdi iki akşamdır böyleyim. ne oluyor anlamıyorum bulantılar azalıp yok olacağı yerde dahada çoğalıyor canımı acıtarak...
bakalım yarın doktora gidicem kontrole o zaman öğreniriz durumu

cerencim sağol amin darısı hepimzie işallah
nurcum bu tam bir küçük hanım gerçekten çıtı pıtı maşllah

sorma canım ya berbat durumdayım senağlama
geçen hafta cuma akşamı böyle olmuştum birde şimdi iki akşamdır böyleyim. ne oluyor anlamıyorum bulantılar azalıp yok olacağı yerde dahada çoğalıyor canımı acıtarak...
bakalım yarın doktora gidicem kontrole o zaman öğreniriz durumu

canım işallah doktor bunları azaltıcı bi şey verir ama gecicek merak etme benim arkdaşım ilk 4 ay süründür resmen yerlerde acillik oldu ağrılardan ama şimdi çok iyi 8.ayında hiç biri kalmadı bu bi dönem işallah atlatıcaksın :1hug:

canım işallah doktor bunları azaltıcı bi şey verir ama gecicek merak etme benim arkdaşım ilk 4 ay süründür resmen yerlerde acillik oldu ağrılardan ama şimdi çok iyi 8.ayında hiç biri kalmadı bu bi dönem işallah atlatıcaksın :1hug:

canım ya inşallah. nerdeyse iki aydır çekiyorum daha ne kadar sürecek bilemiyorum. ama inan allaha yalvarıyorum bir an önce bitsin diye hatta bebeğime yalvarıyorum annecim yapma diye senağlama geçecek bu günler biliyorum

uyy ne güsel uyyo yumoş yumoşŞeniz

hatunlar benim koca geliyor yolda çıkarım birazdan netten sizde dinlenin uzanında :CüvCüv: bebişler uyusun acık

canım ya inşallah. nerdeyse iki aydır çekiyorum daha ne kadar sürecek bilemiyorum. ama inan allaha yalvarıyorum bir an önce bitsin diye hatta bebeğime yalvarıyorum annecim yapma diye senağlama geçecek bu günler biliyorum

canım valla benimde geçecek ümidim kalmıor sanki

delikafaduldenüstteki yine karısını dövüyor süreli kavga ediyolar üst komşular adamın sevgilisi var kadını dövmek için geliyor

delikafaduldenüstteki yine karısını dövüyor süreli kavga ediyolar üst komşular adamın sevgilisi var kadını dövmek için geliyor

nasıl yani üsttekiler dost hayatımı yaşıyor adam başkası ile evli.
yoksa adam üst kattaki kadınla evlide karısınımı dövüyor? şişşt çıkma sakın kapıya falan

kızlar hadi ben çıkıyorum gökçe kız kocan bekliyo sende kapa bakiim nur ceren hadi sizde uzatın bacaklrınızı dinlenin yoksa aklım sizde kalcak kaydirigubbakcemile3

üstekkiler evli bi çocukları var oda bela bişi adamın başka dostu var arada bi buraya evine geliyo kız kapıyı bile açmıyorum onalra ben yanlzıken konuşmuşluğum bile yok

kızlar hepinizi öpüyorum ben yarın giremem herhalde buraya işe gidicem akşam da fırsat buldum an burdayım kendinize dikkat edin iyi gecler hepinize:a015:

kızlarr benim başım tuttu midemde çok fena. lavabodan beri gelemiyorum. ben şimdilik ayrılıyorum sizlerden. kendinize çok çok iyi bakın. benim için dua edin geçsin bunlar kendnize iyi bakın lütfen. hamileler yediklerinize dikkat edin. ay kimse bunu çeksin istemem.
neyse hadi ben kaçtım hepinizii kocaman öpüyorum. iyi akşamlar, iyi geceler.... bye.... mucx...

bende çıkıyorum canlarım saolun hoş sohbetiniz için yarın görüşürüz ben haftaya izinliyim full takılırım sizinle bye maçta bitmek üzere zaten :)

:emir_bebek:iyi akşamlar kızlar bende yeni hamileyim 5 haftalık ama çok kötüyüm midem çok bulanıyor hiç birşey yiyemiyorum başım dönüyor tansiyonum bir iniyo bir çıkıyor geçer inşallah en kısa zamanda yoksa hamilelik bitmez bende panik atak sorunu var çünkü kendinize iyi bakın bebişlere dikkat

X