Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canımm. senağlama üzüldüm. ne kadarlıktı bebeği? yenimi oldu? allah sabır ve şifa versin. tez zamanda yüreğine yeni bir umut ekilsin inşallah. o arkadaşınında.

amiin canımm tatsız konu bahsetemeyelim
burda neşelenmek için varız dimi ama hadi kızlar sütlerinizi alın bakayım :içelim:

kızçeler napsın adam zavallı bütün gün beklio karısı eve gelip doğru yüzüne bakmadan k.k.ya onlar yapsa kızarız yani dimi :)
burcucum gösterdim yazdığını güldü bi kaç saatliğine alırmışsınız ancak sonrasında benim dio
ayyy paylaşılamırum galiba heheheh

kızçeler napsın adam zavallı bütün gün beklio karısı eve gelip doğru yüzüne bakmadan k.k.ya onlar yapsa kızarız yani dimi :)
burcucum gösterdim yazdığını güldü bi kaç saatliğine alırmışsınız ancak sonrasında benim dio
ayyy paylaşılamırum galiba heheheh

kız utandım bak gösterdinmi cidden :eek:

adımı sölemiyormuyum niye sölemiyimki kız hiç konu olmadı gökçe benim adım ayyyy büyük sırrım ortaya çıktı napcaz şimdi :))) beğendiniz mi kızlar adımı

ceren bi toplantı yapalım büyük sır belli oldu şifre gökçesengözlerimebaksanab
kız adın gökçemi ne güsel benim için önemli bi isim çünkü daha bekarken rüyamda kocaman bi kızım vardı ve adı gökçeydi

burcu benide artist yapcan mı şu anda müsait değilim ama 6 ayı reklamla götürürüz artık:roflol::roflol:

hepinizi yapıcam kuzucuklarım benim:jeyyar:
:roflol:
kızlar bende size bizim bebişimizin resmini göstercem ama nasıl göstercem bilemiyorum

ceren bi toplantı yapalım büyük sır belli oldu şifre gökçesengözlerimebaksanab
kız adın gökçemi ne güsel benim için önemli bi isim çünkü daha bekarken rüyamda kocaman bi kızım vardı ve adı gökçeydi

tamam canım şifre gökçe, kod adı: gülçin (yani bennnn)
burcuuuu peki sen burcumusun? CADIARZU

X