Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

arifecim iyyim şükür bişi yok kasık ağrılarım var ama belliki üşüttüm iş yeri ve durak mesafesi uzak ayaz oluyor üşüyorum o yüzden oldu sanırım
cerencim valla rkenden damladı patron doğru bildin hatta bugun çok yoğun olurum hem işim var hemde odam malum badan boya parke olcak masam yerinden kalkca pc sökülcek falan :KK43:(((

burcum eğer birşeyler yersem cokacimcoook iyi olucam diye düşünüyorum ama yemektende korkuyorum açıkçası umarım dün akşamki sahneyi bir daha yaşamam. kafamçokkarıştı

asıl sen söyle iyimisin nasıl oldun?

iyyim iyyim ben bomba gibiyim bida öle bisurum olmadı bu saate kadar en azından
sende bişer yemeye gayret et

arifecim iyyim şükür bişi yok kasık ağrılarım var ama belliki üşüttüm iş yeri ve durak mesafesi uzak ayaz oluyor üşüyorum o yüzden oldu sanırım
cerencim valla rkenden damladı patron doğru bildin hatta bugun çok yoğun olurum hem işim var hemde odam malum badan boya parke olcak masam yerinden kalkca pc sökülcek falan :KK43:(((

bu dediğin işlere ne zaman başlanacak canım ne zamana kadar burda görebileceğiz seni? anlaşılan bu gün pek buralarda olamayacaksın neyse size kolay gelsin akşam evden bir göz atarsın muhabbetlere cicim :) kocanı üzmeden ama kaydirigubbakcemile3

günaydın canım kaydirigubbakcemile3oku oku bitmez sayfalar sen nasılsın

çok şükür iyiyim canım ama dünkü başağrısı beni öldürdü, bütün gün ve gece başımı kaldıramadım, sabah uyandığımda kendime gelmiştim. Ne fena bir şey ya, Allah kimseye vermesin :1no2:

geçmiş olsun cerencim, boş mideye daha çok bulanır canım, en azından tuzlu kraker falan bir seyler atıştır, mide suyunu alır.

Canım emin ol ben de anlamadım neden verdiğini bu ilacı. Üstüne üstlük benim doktorum hamişmiş ve ben seni geçtim diye de espri yaptı:)) çok şirin bir bayan ya. Ben de neden verdiğini sorucam birdahaki gidişime inşallah. Herkes ayrı bişi diyor neye iyi geldiği ile ilgili. Aslında bugün ilacımı alınca prospektüsünden de anlarım inşallah. Size de yazarım canım.Sende durumlar nasıl?

BENCEDE SOR CANIM ÇOK MERAK ETTİM NEYMİŞ ACABA SEN İLACI ALINCA OKU BİZEDE YAZ EMİ BENDE KOLMEN KULLANDIM BİTTİ YARIN DOTORA GİDİCEM CANIM YUMOŞLARA BAKICAZ BAKALIM NE DİCEK :sm_confused::1hug:

nesecim ben şu an kullanıyorum o ilacı, hamile kalınca doktor kullanmamı söyledi günde 3 defa içiyorum, hamilelik dışında neden kullanılıyormuş bir okuyayım bakiim prospektüsü, bana 2 dak. izin ver

arifecim sanada günaydın canım nasılsın? bu sıralar topiğimize nazar değdi pek muhabbet yok herkesin çok işi var çooookkk :KK43:
midem biraz daha iyi canımcım ama dünden beri açım ve midem bomboş karnım çok aç cokacimcoook
senin işler ne alemde kuzum herşey yolundadır umarım pek sık muhabbet edemiyoruz bu sıralar... doktora ne için gideceksin hayırdır?

burcu kız senin patrolar bu gün sabahtanmı geldi yoksa bir göz kırpıp çekip gitmişsin ordamısın şekerim? ne alemdesin? geçtimi sancıların kuşum?

neşecim akşam yalnız kalmışsın topikte bende vardım ama kimsecikler yoktu ben çıkmışım sen gelmişsin canım yaa...

SAĞOL CERENCİM İYİYİM ÇOK ŞÜKÜR .ŞU AY SONUNU VE YILBAŞINI Bİ ATLATALIM ESKİ FORMUMUZA DÖNÜCEZ İNŞALLAH .SENDE BİŞEYLER YEMEYE ÇALIŞ CİCİM BOŞ MİDE DAHA KÖTÜ YAPAR AZCIK YESEN YETER BEBİŞEkaydirigubbakcemile5

sevindim canım ama sen yinede ihmal etme bence sıkı giyin canım üşütme patronlarında gelmiş kolay gelsin cicim

Kısacası progesteron yetersizliği tedavisinde kullanılıyormuş. Bende düşük tehdidi olduğu için verdi doktorum. Ama daha bir çok tedavide de kullanılıyormuş bu ilaç.

X