Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canlarım beni merak etmiş kıyamam bebişim çok iyiymiş ense kalınlığı ölçüldü 1.5 normalmş ikili testimizi verdik kocaman olmuş teyzesi 11+4 bugün 5 cm olmuş

hey maşşallah yesin onu teyzesi. hadi gözün aydın canım. ne güzel haberlerle döndün bak darısı herkesin başına önümüzdeki aylarda da duymak nasip etsin inşallah...
ayy canım ya kocaman oluyorlar içerlerde annesi büyüsünler büyüsünlerde biran önce gelsinler annelerine :)

nurcum sağol hastamıyım onuda bilmim ya :)))
amanda içerde büyürmüş bebişimiz maşallah maşalah güzel haber verdin bize rahat uyku çekelim hepimiz iyi geceler kızlar bakayım bi neler yazmışınız diye

nurcum sağol hastamıyım onuda bilmim ya :)))
amanda içerde büyürmüş bebişimiz maşallah maşalah güzel haber verdin bize rahat uyku çekelim hepimiz iyi geceler kızlar bakayım bi neler yazmışınız diye

burcu yinemi geldin kız sen bak kocan dövecek hee bozma adamın moralini gidip adamla ilgilensene biraz....

bayanlar kimsecikler kalmamış topiğimizde benimde midem hala kötü ne yazıkki umarım uyandığımda geçmiş olur :KK43:
bana müsaade kızlar kendinize çok çok iyi bakın hepinize iyi geceler renkli tatlı rüyalar cimcimeler. yarın görüşmek üzere bye bye mucx mucx

duruuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnn okuyamıyom offffffffff. yeter geveze bayanlar ne çok yazıyonuz, tüm akşam okuyorum uykum geldi yaw..

canim progestan adeti duzenliyor. 17-25. gunler arasi mi kullan dedi. yanlis bilmiyorsam progestan kullaninca tam 28 gunde adet oluyorsun ve 14. gun yumurtluyorsun. ama emin degilim.

Canım sadece reçeteme yazdı, kullanmamla ilgili bişey demedi. Klomen bittikten 2 gün sonra gel dedi. Yumurta takibi için sanırım. Hayırlısı olsun.

kızlarr günaydınlarrr...
sabah şerifleriniz hayr, keyfiniz neşeniz bol olsun...
burası güneşli sabah güneşi tüm günümüze ve ayatımıza doğsun canlarım...

günaydın kızlar hepinize hayırlı cumalar
cerencim bugün nasılsın daha iyisindir umarım
burcuuu inşallah kötü bişey yoktur canım ama lütfen enkısa zamanda bi doktora görün aldınmı kocanıın gölünü kız.:)))))
nurcum maşallah allah nazarlardan saklasın annesi kocaman olmuş sağlıkla kucağına almak dileğiyle inşallah.
nesemese progestan ne işe yarıyor bilmiyorum ama kibelenin dediği gibiyse çok iyi bişeymiş hadi bakalım hayırlısı canım inşallah ile yararda kavuşursun bebişine (bana niye vermedi acaba şimdi merak ettim yarın gidicenm sormam lazım)
entelliye sıkma canını sen boşver burcucunun dediği gibi yap iş yerinde olan herşeyi kafaya takarsak belimizi doğrultamayız heralde cicim koy ver gitsin

günaydın kızlar hepinize hayırlı cumalar
cerencim bugün nasılsın daha iyisindir umarım
burcuuu inşallah kötü bişey yoktur canım ama lütfen enkısa zamanda bi doktora görün aldınmı kocanıın gölünü kız.:)))))
nurcum maşallah allah nazarlardan saklasın annesi kocaman olmuş sağlıkla kucağına almak dileğiyle inşallah.
nesemese progestan ne işe yarıyor bilmiyorum ama kibelenin dediği gibiyse çok iyi bişeymiş hadi bakalım hayırlısı canım inşallah ile yararda kavuşursun bebişine (bana niye vermedi acaba şimdi merak ettim yarın gidicenm sormam lazım)
entelliye sıkma canını sen boşver burcucunun dediği gibi yap iş yerinde olan herşeyi kafaya takarsak belimizi doğrultamayız heralde cicim koy ver gitsin

Canım emin ol ben de anlamadım neden verdiğini bu ilacı. Üstüne üstlük benim doktorum hamişmiş ve ben seni geçtim diye de espri yaptı:)) çok şirin bir bayan ya. Ben de neden verdiğini sorucam birdahaki gidişime inşallah. Herkes ayrı bişi diyor neye iyi geldiği ile ilgili. Aslında bugün ilacımı alınca prospektüsünden de anlarım inşallah. Size de yazarım canım.Sende durumlar nasıl?

arifecim sanada günaydın canım nasılsın? bu sıralar topiğimize nazar değdi pek muhabbet yok herkesin çok işi var çooookkk :KK43:
midem biraz daha iyi canımcım ama dünden beri açım ve midem bomboş karnım çok aç cokacimcoook
senin işler ne alemde kuzum herşey yolundadır umarım pek sık muhabbet edemiyoruz bu sıralar... doktora ne için gideceksin hayırdır?

burcu kız senin patrolar bu gün sabahtanmı geldi yoksa bir göz kırpıp çekip gitmişsin ordamısın şekerim? ne alemdesin? geçtimi sancıların kuşum?

neşecim akşam yalnız kalmışsın topikte bende vardım ama kimsecikler yoktu ben çıkmışım sen gelmişsin canım yaa...

X