Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

inşallah canım ya bak bende panik oldum şimdi. dikkat et kendine lütfen... üşütmüş olma ihtimalin yüksek sıcak tut kendini ayaklarını belini ve özen göster kendine lütfen...

sağol canım ya valla ilgin için ufo bile yanıyo evde dibindeyim çorapları gör dizime kadar kaydirigubbakcemile3

bu arada ceren sende öğlen yediğini bile çıakrtmışnı yemkte yememişin süt falan iç sen acıkmadın ama bebiş bekler içerde

burcu cnm geçmiş olsun umarım önemli bi şey değildir sıkma canını ama ağrın artarsa ihmal etme git acile
iş yerlerindeki sorunlar bitmioki cnm biri bitio biri başlıo

yok kız o işe derman var kaydirigubbakcemile3 bakarsın ilacım budur :eek: ay artı 18 başlıyor galiba bizde yine

bilmemkii :eek:
zorla azdırıcan beni bu halimle adamıda yoldan çıkarıcam heee :eek:
şuna bak kasığımda ağrım var diyor ama haşna fişnaya gelince hep varım diyor sen varya sen tam sopalıksın heee :eek:klava:
yok bu akşamda ben izin vermiyorum olmaz. yat dinlen ters bir şeye sebep olma

burcu cnm geçmiş olsun umarım önemli bi şey değildir sıkma canını ama ağrın artarsa ihmal etme git acile
iş yerlerindeki sorunlar bitmioki cnm biri bitio biri başlıo

canım merak etmeyin acillik bişi olursa benden önce kocam koşturu hastaneye işallah öylesine bi lekenlemedir aslında bebek için olsun dabikide henüz olmıcanı bildim için

bilmemkii :eek:
zorla azdırıcan beni bu halimle adamıda yoldan çıkarıcam heee :eek:
şuna bak kasığımda ağrım var diyor ama haşna fişnaya gelince hep varım diyor sen varya sen tam sopalıksın heee :eek:klava:
yok bu akşamda ben izin vermiyorum olmaz. yat dinlen ters bir şeye sebep olma

ay kotum yine kocamda niye gülüyon diyo trip yapıyo kız bana hemen ilgilenem gelem şimdilik öpüyorum kızlar sizihihoyyyt sağlığınızaa:içelim::nazar:

burcum ufo harici bir şey yokmu canım evde ısınmak için. ay ben hiç memnun kalmadım o ufodan ancak önünde durursan ısınıyorsun uzaklaştığın an buzzz.... birde nasıl baş ağrısı yapıyor yararından çok zararı var yani. ben yağlı radyatörle ısınıyorum sulu birde iyi geliyor...
evet öğlen yemeğinde ne güzel iştahla bir kaç kaşık yemek yemiştim onlarda biraz evvel gitti kız boğazlarım hala acıyorr hee aynıyor çok kötü :KK43: canım ne yiyecek ne içecek hiç bir şey istemiyor. içerdeki aç kalsın ceza ona madem acıkacak ne diye çıkarttırıyor canım dövecem ama kızıyorum onada....
entelliye doğru söylüyorsun canım iş yerindeki sorunlar bitmezzz.... burcununda dediği gibi eve girdiğimiz an kapının dışında bırakmalıyız herşeyi yoksa çok yıpranırız bu sıkıntılarla....

canım merak etmeyin acillik bişi olursa benden önce kocam koşturu hastaneye işallah öylesine bi lekenlemedir aslında bebek için olsun dabikide henüz olmıcanı bildim için

yyaa işte canım bende diyorumki kendin acillik olmayı beklemeden gitsen.. ah biz insanoğlu yumurta kapıya sıkışmadan aklımız başımıza gelmez ahh ne diyim ben sana. bak bir kaç kez daha sancın olursa aynı şekilde batma falan hemen giyin gir kocanın koluna doğru hastaneye tamammı tatlım ?kaydirigubbakcemile

burcu gittinmi ne demek o kız kotum yine kocamda bende mi var bi fransızlık :)

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 koptum gülmekten anlamında ama yazım hatası yapmışım

kocam trip yaıpyo ilglenmiyorum diye demiştim küsmüş bana banyo yapmaya girdi şimdi :1shok: kızlar kapayam bari ben bu akşam pc yi yarın yarım elma gönül alma işim var acık :eek:

ay kotum yine kocamda niye gülüyon diyo trip yapıyo kız bana hemen ilgilenem gelem şimdilik öpüyorum kızlar sizihihoyyyt sağlığınızaa:içelim::nazar:

burcuu adamın yanında ne belli ediyon kız herşeyi sende adam yanlış anlayacak rezil olucaz herife aaa geliyor bak ama oklava hheee :eek:klava:
bu arada yarasın cicim seninde sağlığınaaa.... içmeden kafayımı buldun sen kafamçokkarıştı

ya ilahi burcu bende canlımı anlatıosun dedim kotum kocamda falan die :))) öldürdün beni ilahi benimkide karşımda oturuyo suratsız suratsız bu ifade demek isitioki ne zaman benle ilgilencen

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 koptum gülmekten anlamında ama yazım hatası yapmışım

kocam trip yaıpyo ilglenmiyorum diye demiştim küsmüş bana banyo yapmaya girdi şimdi :1shok: kızlar kapayam bari ben bu akşam pc yi yarın yarım elma gönül alma işim var acık :eek:

burcuuuuu koş banyoya kızz sıcak su iyi gelir kocanada sanada kaydirigubbakcemile3
çok ciddiyim bak git hadi git...
size iyi geceler cicim... yarın inşallah grş. bye...

hadi iyi geceler kızlar yarın akşam görüşürüz burcu bak ceren ne güzel fikir verdi artık gerisi sana hoşçalkalın ben daha yazılanları okuyorum bitmez bunlar öle yazmışsınızki

ya ilahi burcu bende canlımı anlatıosun dedim kotum kocamda falan die :))) öldürdün beni ilahi benimkide karşımda oturuyo suratsız suratsız bu ifade demek isitioki ne zaman benle ilgilencen

entelliye canım bence sende bu akşamlık bitir hadi git kocanla ilgilen oda seni bırakıp şimdi banyoya girmesin sende gönlünü almak zorunda kalma gülüm kaydirigubbakcemile3
bende zaten yatarım dinlenirim midem hala kötü :1no2:

X