Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

burcu kibele canım dediğiniz gibi hakkımda hayırlısı neyse o olsun bende kafama takmadan bekliyorum hatta adetimin tam tarihini bile hesaplamadım yaklaşık olarak biliyorum ama tarihe yönelmemek için tam olarak hesap yapmadım bu arada benim ablamın 2 çocuğu vardı en küçüğü 2,5 yaşında olduğu için ciddi anlamda çocuk istemiyordu fakat veren Mevlam sen ne kadar korunursan korun veriyor işte neyse hamile kaldığı için o kadar ağladıki anlatamam ama şimdi toparladı kendini

yani kızlar inanın boşa tasalanıyoruz eğer doktor tetkiklerinizi yaptırdıysanız ve bir sorununun yoksa iki tarafında hiç kafaya takmayın tedbirinizi alarak taktiri Allaha bırakın ve bolbol dua edin ben inanın hep böyle yapıyorum işte size en yakın ablamdan örnek verdim veren Mevlam veriyor yoktan var eden şüphesiz onuda verir yani demem oki hepimizin bebişlerine kavuşma zamanı yazılı biz sadece bol bol dua ederek tdbirimizi alarak beklemekten başka bişey yapamayız örnek olması amacıyla paylaşmak istedim

arife canım sende kendine dikkat et bol bol su iç en baş ilacın bu senin tatilim çok yoğun geçti dinlenmek yerine bedenen moralen çok yıprandım ama hamdolsun yinede

nur84 geçmiş olsun canım

beyaz sıcak su torbasını neren üşüyorsa oraya koy gez bacım ben evde öyle yapıyorum:)))

filiz aramıza hoşgeldin arkadaşım Allah yaşadığın acıların tekrarını yaşatmasın ama hep onları düşünerekte hayatına devam edemezsin bol bol dua ederek stresten uzak durmaya çalış canım Allah kucağına almanı nasip etsin inşallah

neşe mavi 45 canlarım gelecek aya inşallah bi daha kırmızı görmezsiniz

herkese selamlar arkadaşlar...

iyi geceler.canım çok sıkılıyo uykum yok uyuyamıyorum sizlerle sohbet etmek isterim arkadaşlar.bende 28 haftalık hamileyim.bebeğimi çok seviyorum çok heyecanlıyım ama mutsuz bir evliliğim var ve çok korkuyorum acaba bencillikmi ettim onu bu dünyaya getirmeye çalışmakla.çünkü bende mutsuz bir ana babanın çocuğuyum ve bunun ne kadar kötü olduğunu nekadar acı olduğunu biliyorum ve bu yüzden anne ve babama karşı öfkeliyim ya benim bebeğimde... düşünmesi bile canımı çok acıtıyo

kibele ve nesemese, sıcak karşılamanız için çok teşekkür ederim. Şu an 6 hafta 3 günlük hamileyim. Bugün bu forum başlığını keşfettim ve en baştan okuyayım dedim, belki benim gibi sorunu olan biri vardır diye düşündüm. Ancak o kadar çok sayfa varki hepsini bitiremedim. 2,5 senelik evliliğim boyunca 1 tanesi mol olmak üzere 3 düşüğüm oldu. Asla 8. haftaya ulaşamadım. 6 ya da 7. haftada gebeliğim sona eriyor. Doktorum hamileliğimi keşfettiğim ilk günden itibaren innohep isimli bir iğne verdi kullanmam için. Her gün bu iğneyi yapıyorum. Haftaya salı günü doktorum bebeğin kalp atışlarını dinlemek için çağırdı. Açıkçası çok korkuyorum. Hem eşimin ailesi hem de benim ailem bu bebeği özlemle bekliyorlar. Sırf bebek için bu sene işimi bıraktım. Çok zorlu bir yoldayım ve stres yapmamaya çalışıyorum. Umarım bu sefer herşey yolunda gider. Diğer bütün hamile arkadaşları kutluyorum, Allah tamamını erdirsin inşallah. Anne olmak için umutla bekleyen arkadaşlar Allah gönlünüze göre versin :)

Ban okur okumaz herseyin yolunda gideceegini hissettim. umarim dusundugumuz gibi olur ama insallah bu sefer tamam.

iyi geceler.canım çok sıkılıyo uykum yok uyuyamıyorum sizlerle sohbet etmek isterim arkadaşlar.bende 28 haftalık hamileyim.bebeğimi çok seviyorum çok heyecanlıyım ama mutsuz bir evliliğim var ve çok korkuyorum acaba bencillikmi ettim onu bu dünyaya getirmeye çalışmakla.çünkü bende mutsuz bir ana babanın çocuğuyum ve bunun ne kadar kötü olduğunu nekadar acı olduğunu biliyorum ve bu yüzden anne ve babama karşı öfkeliyim ya benim bebeğimde... düşünmesi bile canımı çok acıtıyo

canim ya mutsuz bir evlilige bebek dunyaya getirmek. insallah bu bebekle evinizin duzeni gelir, mutlulugu yakalarsiniz. bebek bir eve nese getirir. bebekten once ne kadar evli olursaniz olun iki farkli bireysiniz baglayan bir sey yok ama bebek olunca ortak bir nokta oluyor. iki kisinin de en sevdigi nesne haline geliyor. ben daha henuz hamileyim ama etraftan duyduklarim boyle. insallah sizin de yuvaniz duzelir. Canim en kotu durumda olanlar bile iyi ki dogurmusum diyorlar. yani bosanmis, esi vefat etmis veya yokluk yoksulluk icinde olanlar. belki sen bebegine daha fazla konsantre olunca yaptiklarini gormeyeceksin veya gozune daha az batacak, daha az onemseyeceksin daha onceden buyuttugun seyleri cunku anne olmanin olgunluguna erisiyorsun.

benim de evliligim pek iyi sayilmazdi. daha dogrusu yeni evliydik. 6 ay hir gurher ne kadar flort ederk evlensek de. bebek istemeye basladigimizdan beri evliligimize olan inancimiz pekisti. yani biz aile olmak istiyorduk ne kadar uyusamasak da. o an sanki buyulu bir andi yani tum dertler ucup gitti. arada gene tartismalar tabi ki oluyordu ama evlilik oturdukca onlar da geciyor. simdi hamileyim Allah'a sukur. daha da iyi olacagina inaniyorum.

Canim ne kadarlik evlisiniz? onunla da cok alakali.

Benssenbcim bu ay senin preseed'in var miydi elinde kullanacagin? varsa cok sevinirim. yani preseed siz gecen bir ayi ben deneme kabul etmiyorum:) gene hamile kalmak isrtesem gene kullanirim. Tr de olmasa bile amazon.com dan mutlaka alirim insallah.

kibele cim çok teşekkür ederim paylaşımın için.3 yıllık evliyim.bende böyle düşünüyodum ama korkuyodum çünkü yolunda gitmiyodu evliliğim.buna rağmen eşimde bebek çok istiyodu.birde kalp rahatsızlığım var doktorum bana bir an önce bebek yapmamı söylüyodu am ben genede direniyodum mutsuzdum çünkü.sonunda yelkendleri indirdim anne olma isteği de,doktorun etkisi de eşimin belki düzelir düşüncesi de ne dersen de.elbetteki pişman değilim am korkuyorum işte

canim umarim bu bebek ailenize huzur ve mutluluk getirir. bak esin d ecok istiyormus zamanla duzelir hersey. ilk iki yil zaten cok zor derler. yavas yavas oturur. aile olmanin olgunluguna erisirsiniz. bir evde siddet yoksa kadina karsi aldatma vs yoksa sevgi ve saygi varsa ben herseyin yolunda gidecegini dusunuyorum. esinle problemin ne bilmiyorum ama duzelmesi icin dua et. bol bol dua et. o masum yavrunun yuzu suyu hurmetine. bol bol ayetel kursi oku. yumune karsi arkasindan ufle.
yer gok dua ile demisler. ben cok inaniyorum dualarin gucune.

kibele ve nesemese, sıcak karşılamanız için çok teşekkür ederim. Şu an 6 hafta 3 günlük hamileyim. Bugün bu forum başlığını keşfettim ve en baştan okuyayım dedim, belki benim gibi sorunu olan biri vardır diye düşündüm. Ancak o kadar çok sayfa varki hepsini bitiremedim. 2,5 senelik evliliğim boyunca 1 tanesi mol olmak üzere 3 düşüğüm oldu. Asla 8. haftaya ulaşamadım. 6 ya da 7. haftada gebeliğim sona eriyor. Doktorum hamileliğimi keşfettiğim ilk günden itibaren innohep isimli bir iğne verdi kullanmam için. Her gün bu iğneyi yapıyorum. Haftaya salı günü doktorum bebeğin kalp atışlarını dinlemek için çağırdı. Açıkçası çok korkuyorum. Hem eşimin ailesi hem de benim ailem bu bebeği özlemle bekliyorlar. Sırf bebek için bu sene işimi bıraktım. Çok zorlu bir yoldayım ve stres yapmamaya çalışıyorum. Umarım bu sefer herşey yolunda gider. Diğer bütün hamile arkadaşları kutluyorum, Allah tamamını erdirsin inşallah. Anne olmak için umutla bekleyen arkadaşlar Allah gönlünüze göre versin :)

filizcim,öncelikle aramıza hoşgeldin canım,inş bu hamileliğin güzel geçer,yazdıklarını okudum ve çok üzüldüm inan,benimde bir düşüğüm oldu,ama ben kimseye söyleyemedim,sadece eşim biliyor,herkes bebk diye tuttururken düşük yaptım demek...
sonra bebek ne zaman geliyor soruları canımı çok sıkıyordu ne karışıyor millet ya sanki onlar bakacaklar:mymeka:neyse içimden bir ses bu sefer bebişine kavuşacaksın diyor,sen bol bol dinlen,kendini yorma,vitaminde kullanıyorsundur sanırım,onları da ihmal etme,Allah yardımcın olur mutlaka,kendine iyi bak güzelimŞeniz[

sen de aramıza hoşgeldin canım,hayırlı olsun bebeğin,:CüvCüv:ibelki bebk gelince herşey değişir,hayatımız değişecek zaten,şimdiden böyle düşünme ne olur?olumlu düşün olumlu olsunyerimsenibensağlık probleminde varmış bak sakın kendine stres yapma,dikkatli olmalısın.yerimseniben

herkese günaydın kızlar,gününüz aydın olsunhihoyyyt
ilk günaydın benden bugünsengözlerimebaksanab
hepiniz nasılsınız bakalım,umarım herşey yolundadır
ben bugün erkenciyim biraz
eşim erken çıktı evden,bende hazırlandım babam gelecek beni almaya
bayramda yoktukya göremedim annemleri özledim yaaa.s
akşam eşimde oraya gelecek,bu akşam turumuz var,eşimin akrabalarını da gecicez yine:nazar:
kısacası yokum bugün,bensiz kafanızı dinleyin sizde:dilcikar:
öyle çok yazı yazmayın lütfennaniknanik
sonra oku oku canım çıkıyor:roflol:
topiğimize maşallah:nazar:
beni özleyin anacığımsırnaşık şey(Hay Allah nerden aklıma geldiyse,olacak o kadarda söylüyordu değil mi bunu oya başarkaydirigubbakcemile3sabah sabah ,Allahım ya,bugün neşe doluyum galiba)

günaydın bayanlar oku oku valla amma yazmışsınız:kahve: kızlar tek tek cevap vermeyi çok isterdim ama ben beceremiyorum şu işi fisfisfis hamile arkadaşlarım soğuk havalr zorlu geçiyor galiba üşüttükçe ağrılar oluyor dikkat edin kendinize

ierror teşekkür ederim utandırdın beni :eek: geçmiş sayfalarda yazmışın sen şimdi unutmuşundur ne yazdını kaydirigubbakcemile3 iyi bi kişiliksin yazmışın :sm_cool:

filizcim hoşgeldin aramıza Allah sağlıkla kucağına amayı nasip etsin bebişini olumusz düşünme hiç bebeğine inan seni bırakmıcağı için :Saruboceq:

melek_ada sende hoşgeldin işallah bebişinle yuvan huzur dolar.

neşecim senikide gelmiş buda iyi haber :1hug:

kızlar sözün özü hepinizi öpüyorum hayırlı bir gün daha diliyorum a.s.

kızlarrr üçüncü günaydında benden sanırım :)
nasılsınız bakalım bu gün hastalar daha iyidir inşallah...
dün akşam fazla takılamadım nette bilgisayarı ve topiğimizin sayfasını açık bırakıp dinlenmek için uzanmıştım, uyumuşum :) saat 1'de eşim geldiğinde uyandım ve gözümü açmaya halim yoktu o yüzden pc bakmadan kapattım. maşşallah kaynatmışsınız yine kızlar...
eee daha daha nasılsınız bakalım keyifler yerindedir inşallah arkedeşlerim...
filiz hoş geldin aramıza cicim dün biz seni fark etmiştik :) demek doğru tahmin etmişiz bende ilk geldiğimde en baştan okuyacaktım ama bitmedi oku oku pat diye son sayfadan girmiştim bende... zamanla tanırsın hepimizi canım ve emin ol hiç canın sıkılmaz burda kendimden biliyorum:)
melek sende hoşgeldin aramıza cicim... her evde her ailede olur tatsızlıklar yeterki uzayıp özünü vede boyutunu aşmasın. eşinle arandaki saygı sevgi bitmesin herşey halolur allahın izini ile canım takma kafana olurmu?
diğer kızlarrr bu sabah pek uğrayan olmamış ev hanımları sanırım uyuyor hala oh oh maşallah...
herkese bol neşeli sağlık dolu keyifli bir gün diliyorum canlarım. ben buralardayım..... şimdilik hoşçakalın esen kalın :):):)

canım o pasta maket bence dalma cicim ben sana ısmarlarım en tazesinden... :)
emin ol pastanın tadını hatırlamıyorum bile misafirler çok güzel diye diye anlatıyor ama ben yedimmi yemedimmi bilmiyorum insanın kendi düğününde böyle oluyor sanırım :)
bu arada sen nasılsın canım

ay insanın bi ısırık alası geliyo kaydirigubbakcemile3 bende kendi düğünümde pasta yemedim galiba farkında bile olmuyor insan hakkaten. iyyim ben dipçik gibiyim avr. yakasındaki halanın tabiriyle kaydirigubbakcemile3 çok şükür hasta falan değilim aman dilimi ısıram valla dimi ama çok üşüyorum hepiniz gibi elektirkli petek var dibimde kucak kucağayız resmen

uuuyyyy gagasını aldığım... hurşşiiikkkk.... kaydirigubbakcemile3
dipçik gibisin demek aman iyi olda benzetme möööhim değil canıııımmm....
evet ya havalar soğuk dahada soğuyacakk ıııyyy benim yanımda da elektrikli var ısınayım derken yakacam kendimi :) kaydirigubbakcemile3

X