Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım benim üzülmek yok bu ay olmazsa bidaki aya ay ben olumsuz şeyler söylemek istemiyorum inşallah görmezsin kırmızıları hem sevinmen lazım tiroidinde düzelmiş zaten bi dahaki aya şansın da fazla unutma allah hepimizin yardımcısı olsun üzülmek yok surat asmakta :1hug:

Beensenb teşekkür ederim. Allah en kısa zamanda sana ve bebiş bekleyen herkese o güzel duyguyu yaşamayı nasip etsin.

Nenemesee doktor kontrolünde değilim henüz. 2 aydır düşünüyoruz bakalım. Geçmiş yazılarını okudum canım ve umarım o tereddütleri bir daha yaşamaz ve son derece huzurlu bir şekilde hamiş kalırsın.

Burcusal, belki söylemesi kolay ama kendini sıkma olur mu? Sana hiçbir faydası olmaz. Kırmızıları görsen de çok üzülmek yok.

Kayra42 hemşeriymişiz seninle. Senin ve bebişin için dua ettim yazını okusuktan sonra. Rabbim sizi ve bütün hamişleri, bütün bebişleri korusun.

Mavi deniz bu arada sanırım doğum gününmüş. Hayırlı, uzun bir ömür dilerim.

Arifeyvz hoşbulduk canım. Umarım beraberce bebişilerimize kavuşuruz.

İsmini yazamadığım bütün bayanlar, umudumuz hiç bitmesin.

iidr senden nasıl..aman salla gitsin temizligi günlük temizligini yap fazla abartma yazmıştımda zaten önceki sayfada kimse sizi ayıplamaz diye ..sen nasılsın?

saol canım ben iyiiyim çok şükür ara ara sırt agrılarım olsada cok bartılcak gibi değil bebiş büyüdükçe ağırlık biniyo kolay dil:))

inşallah canım hep birlikte kavuşuruz inşallah merakımı mazur gör bebiş için tedavi görüyomusun a.s

selam kızlar ...

mavidenizim doğum günün kutlu olsuyn arkadaşım Rabbim sevdiklerinle beraber nice sağlıklı mutlu huzur dolu seneler yaşamak nasip etsin Rabbim bir dahaki doğum gününde bebişini karnında yada kucağında göreblmeni nasip etsin inşallahhh

kızlar bugün cuma akşamı boıl bol töğbe istiğfar ve duada bulunalım ve yarın cuma saatini yani sela ezan arası vakti boş geçirmeyelim hatta tüm gün hep dua edelimki cuma günü biliyorsunuzki bi dua saati var ona denk gelen dua kabul olurmuş o yüzden duamızı dilimizden eksik etmeyelim

burcusal canım kırmızıları görsende evet üzülürsün belki ama bir gün sonrasında toparlanıp yine aramızda olursun Allahın izniyle yılmak umut kesmek yok yola devam taki bebişlerimize kavuşana kadar

arife canım aradada olsa aramızda olduğunu bilmek yeter canım kendini sıkma

çalışan bayanların gözü aydın heleki hamişlerin adına çok sevindim tatilde güzelce dinlenin bayanlar

beyaz canım bol su iç hayırlısıyla git hayırlısıyla gel inşallah seninde bayramın mübarek olsun canım

burcum neşemm kibele nerdesiniz kızzz???

htc duana yürekten amin diyorum arkadaşım

kayra dualarınız seninle arkadaşım stres yapma olurmu hikayeni bende bliyorum ve hamiş kalmadan öncede yazını her okuyuşumda içimden dua ediyordum hemde yürekten çünkü çok duygulanmıştım yazdıklarına ve şimdi hamişsin dilerim bizlerde o duyguyu tadarız merak etme tatlım Allahın izniyle bu sefer meleğini kucağına alacaksın buna yürekten inan bol bol dua et ve sakın stres yapma emi canım

içimizde kıdemli hamile olan bi arkadaş aramıza katılmıştı geçmiş sayfalarda görmüştüm ama ismini unuttum :)))) aramıza hş geldin arkadaşım bilerde senin tecrübelerinden yararlanmak isteriz maviii bak kız hafızam o kadarda iyi değil ben demiştim sana:)))

siz çalışanlar tatilde dinlenmek için seviniyorsunuz valla bende ne yalan söyliyim kocişimin 9 gün olmasada pazarla beraber 5 gün benimle olacak olmasına çok seviniyorum:)))) hoş el öpmeler falan filan bitmez bayramda ama olsun geceler bizim dimi:)))) fesatlık etmeyin kız o anlamda demedim:))))

şimdi kalkmalıyım hepinizi öpüyorum arkadaşlar

nurcum nerhaba nasılsın?arifecim ben o başlıgın degiştigini farketmemiştim sonunda dedigini buldum F5 basarak buldum sonunda çok tatlı birşey bu..özellikle hamişler daha iyi hissetmişlerdir.eminim..burcusalım canım moralini bozma sakın baksan düzenli olsanda troidin yolunda oldugunu gösterir demişsin bunuda düşün..allah hayırlısını nasip etsin..

arkadaşlar iyi dilekleriniz ve dualarınız için yüreğimle teşekkür ederim.allahım kimseyi evladıyla sınamasın.tedirgin olsamda mutluyum çok şükür.rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın herkes bebeğine sağlıkla zamanında kavuşsun.anne olmak isteyenlerde dilerim allah bir an önce muratlarını gerçekleştirir...

merhaba kızlarr...
yine geldim eve girdim üstümü değiştirdim ve hemen pc açıp yazılanları okudum topu topuyarım saattir yokum kızlar ama 2 sayfa olmuş bile kaynatıyorsunuz yine :)
nurcum doktor neler söyledi neden yazmadın hadş anlatsana çatlatacanmı meraktan yaww....
bensenb sana şimdiden kocişinle iyi tatiller diliyorum şekerim... fazla yormayın kendinizi

eee kızlar görüşmeyeli daha daha nasılsınız bakalım....
(sanki günlerdir yokum kaydirigubbakcemile3 )

inşallah bizde allahın izniyle bunları hissedicez canım allah herkese nasip etsin:Saruboceq:

iyiyiz cicim sen dinlenmicekmiydin sabırsızkaydirigubbakcemile3

Arifeciğim henüz tedavi görmüyorum. İki aydır deniyoruz. Biraz daha zaman geçerse gideceğim doktora. Eşim eczacı olduğu için hamilelik öncesi almam gereken vitaminleri temin edebiliyorum şimdilik.

kızlar bebişim çok iyiymiş allahıma şükür doktorum kıpırdadığını söyledi hatta eşimde takla atıyor diye düşünüyor herşey normalmiş 9+4 müşüz bir gün önde gösteriyor kalbi atıyor kendi kıpırdıyor Allahım herkese göstersin inş kimsenin kucağını boş bırakma yarabbim arattırma

iyiyiz cicim sen dinlenmicekmiydin sabırsızkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

dinlenicem elbet ama önce yemek yemeliyim... cokacimcoook
kayınvalidem yemek hazırlıyor aşağıda hazır olunca arayacak beni inip yiyeceğim ve tekrar yukarı çıkıp size yazacağım yoruluncada yatacağım....
sen nasılsın çıkmana ne kadar var?

ayyy canım nasıl sevindim senin adına anlatamam... hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hadi gözümüz aydın şekerim. bak ne güzel haberler almışsın darısı bütün bekleyenlerin başına inşallah

eee sen nasılsın peki cicim miden ne alemde doktora sordunmu bir şey dedimi mide için?

amin canım çok sevindim allah kucağına almayıda nasip eder inşallah e h bu haberlerin üstüne miden düzelmiştir heralde kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…