Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ay ama sende ya ol olacaksan yada hiç olma şekerim kaydirigubbakcemile2
canımcım sancın falan varmı peki? akıntı gibi demişsin de ne renk?

benneyaptımkidimi bencede olam artık kasık ağrılarım var başka bi ağrım yok çok az göğüslerim sızlıo ama öle çok şiddetli bişi değil akıntıda kahve rengi ama o kadar açık bi renkki koyu sarımı kahve rengimi anlayamadım

haklısın.dua hangi kapıyı açmamışki...rabbim ol derse olur ve nitekimde bana mucizemi gönderdi.dua bundan sonrası sadece dua...

benneyaptımkidimi bencede olam artık kasık ağrılarım var başka bi ağrım yok çok az göğüslerim sızlıo ama öle çok şiddetli bişi değil akıntıda kahve rengi ama o kadar açık bi renkki koyu sarımı kahve rengimi anlayamadım

canımm ya bilemiyorumki... bünye meselesi galiba bende hiç akıntı olmazdı adet dönemi gebelikte çıktı akıntı. sede daha önce oldumu?

çevredekilere kulak asma fazla tamam yaş olarak fazla bekleme taraftarı bende degilim yani yaş ilerledikçe zorlaşıyor daha dogrusu riskler falan ..birde tek çocukla kalmayacagız birçogumuz sanırım ikinciyide isteyecegiz elbet arada zaman olmalı dimi..yani sözüm şu ki bunu sadece sen istedigin için düşün başkasına kulak asma..sen istemiyorsan zaten içine sinmez gebe kalmanda zorlaşır stres olursun..
ben istiyorum Mavi Deniz... Allah bütün isteyenlere versin inşaallah.

Hosgeldin canim. Evet kibeleye hepimiz cok sevindik. Bugun ilk defa ultrasonla gorcekler insallah. Bakalim yazar bize ayrintilari.
Umarım herşey çok iyidir Menzil Gülü, topikte senin fikirlerini özellikle okuyorum. bebişini sağlıklı bir şekilde kucağına almanı diliyorum.

haklısın.dua hangi kapıyı açmamışki...rabbim ol derse olur ve nitekimde bana mucizemi gönderdi.dua bundan sonrası sadece dua...

evet canımcım doğru söylüyorsun... dediğim gibi lütfen şimdiden stres yapma hamileliğine ters etki yapmasın lütfen olumlu bak herşeye mutlu ol... rabbimde seni mutlu edecek inşallah... :CüvCüv::ecrin_bebek:

kızlar benim lekelenmem başladı sanırım emin değilim renginden bi akıntı oldu ama %90 adet olucam:çok üzgünüm:

ne diyim canım herşeyin hayırlısı ama beklemek insanı mahvediyor gelsede sende rahatlasan bari ama gönlümden inşallah gelmezde hayırlı haberlerini alırız diye geçiyo valla

ceren arife sağolun ne bilim valla adet günümde pat die oluodum gecikmioduki neyse beklicez bakalım olursam haber verrim hayırlısı

evet cnm. malesef haftada bir gün oda pazar tatilim var :KK43:
ama bu cumartesi bayram üstü diye birde hamişim diye bana torpil geçti arkadaşlar sen gelme dediler bende oleeeeyyyy dedim hihoyyyt
ama ben 9 gün tatil yapmıcam benneyaptımki
haftaya cuma iş başı nasipse olsun buna şükür işsiz olmaktansa diyorum...

olsun cerencim tatilin iyisi kötüsü azı çoğu olmaz bence bir gün bile olsa insana yetiyor sen bu 9 günü çok iyi değerlendier bol bol bebişinle dinlen tamamı iş falanda yapma lütfen:1hug:

arifecim herkesin bakış açısı farklı diyorsunda benmi acaba anormalim bir ben farketmedim onu..ilkinde lunapark gibi birşey var cocuk falan sonra tekrar girdim siteye bu sefer kuyrugu görünen bir kedi gördüm ve mantıgını anlamadım tam olarak onun gelişimi nasıl farkettiniz onuda..neyse..htc80 sen istiyorsan sorun yok öemli olana bunu senin içine sindirebilmen..

ceren arife sağolun ne bilim valla adet günümde pat die oluodum gecikmioduki neyse beklicez bakalım olursam haber verrim hayırlısı

haber ver zaten vermezsen ayıp edersin şekerim...
ama sakın wc ye gittiğinde kırmızıları gördüğünde asık suratla çıkma ordan tımammı

burcusal bakalım belki yerleşmedir ama yinede sen fazla ümitlenme baka bana ben kaç gün kendime gelemedim..üstelik çok düşük bir ihtimal varken..

kızlar merhaba nasılız ben bu hafta izinliyim aylardır pazara çıkmamıştım bugün bizim pazar var burda kayınvalidem görümcem falan çıktık pijama aldılar bana çok güzellll :) çocuk gibi seviniyorum böle hanım hanım pazara çıkmak falan özlemişim vallahi
mavideniz canım mutlu umutlu sevdiklerinle beraber güzel bir ömür dilerim sana
arife o site ne kız öle bayıldım neler olacak içimde Allah nasip ederse onu gördüm yani çok hoş saol
beyaz hayırlısıyla gir gel inşallah kendine dikkat et
bende c.tesi doktordan sonra annemlerin yanına gidecem inşallah eşim gelmeyecek bayramı annemlerle geçrcem

beyendiğine sevindim benimde çok hoşuma gitti sizlerle paylaşmak istedim canım sen nasılsın

canım yanlış birşey söylemek istemiyorum ama arkadaşımında lekelenmeleri vardı kahverengi sarı tarzında ama şu anda hamile...

olsun cerencim tatilin iyisi kötüsü azı çoğu olmaz bence bir gün bile olsa insana yetiyor sen bu 9 günü çok iyi değerlendier bol bol bebişinle dinlen tamamı iş falanda yapma lütfen:1hug:

yok anacım yok tatil boyunca uzatıcam bacakları yatıcam allah izin verirse zaten çabuk yoruluyorum kimseciklerede gitmeyi düşünmüyorum. bence bütün hamişlerde öyle yapsın kaydirigubbakcemile3

hamiş olmayanlarda tabii kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

arifecim herkesin bakış açısı farklı diyorsunda benmi acaba anormalim bir ben farketmedim onu..ilkinde lunapark gibi birşey var cocuk falan sonra tekrar girdim siteye bu sefer kuyrugu görünen bir kedi gördüm ve mantıgını anlamadım tam olarak onun gelişimi nasıl farkettiniz onuda..neyse..htc80 sen istiyorsan sorun yok öemli olana bunu senin içine sindirebilmen..

canım benim sen göremedin galiba adrese girdikten sonra aşağıdaki linkteki benim dünyamı keşfet başlıklar değişiyor orada neler oluyoru tıklıcaksın resimde anne karnında bebek var sayflar arasında ileri geri dolaşarak bakarsan hemen bulabilirsina.s

kızlar valla ben bu aya beklemiodum tiroid değerlim fazla sanıodum meğer düzelmiş böylede gecikince ister istemez acayip umutlandım itiraf ediyorum ama çokda korkuyorum wcde kırmızları görürsem sanırım asık suratla çıkıcam Allahım hayırlısını versin duam hepimiz için bu olmassada sabrını versin :Saruboceq:

kızlarrrr bana şimdilik müsaade saat 5'te mesaim bitiyor eve gittiğimde eğer yorgun olmazsam ordanda katılırım yazarım sizlere bu arada burcuuuuuu haber ver unutma...
hepinize iyi akşamlar....

merhaba kayra
iyiyiz allaha çok şükür sen nasılsın hikayeni okudum çok geçmiş olsun allah tekrarını yaşatmasın , allah bebeğini sana bağışlasın ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah sen çok güçlü bi annesin :)))))))

kızlarrrr bana şimdilik müsaade saat 5'te mesaim bitiyor eve gittiğimde eğer yorgun olmazsam ordanda katılırım yazarım sizlere bu arada burcuuuuuu haber ver unutma...
hepinize iyi akşamlar....

iyi akşamlar canım haber verrim tabiki kaydirigubbakcemile5

X