Bebekte Sol Testiste Kitle???

Arkadaşımız burda minik bir bebeğin sağlığı konusunda fikir almak için bi konu açmış ve sizde gerçekten bildirim geliyor diyemi rahatsız oldunuz gerçekten pes
ben konuya girip konu sahibine bunu niye açtın demiyorum. yönetim bana ilgim olmayan konuda neden bildirim attı diyorum. bu yaşa gelip okuma öğrenememiş olmanıza da ben pes diyorum

Aman ne büyük sorun yahu nasıl olur? Nasıl senin gibi önemli bi şahsiyeti bildirimle rahatsız ederler inanamıyorum (!).. Nedir bu tepkiler ya insanlık edip geçmiş olsun der geçersin ya da demiyosan da bakma mecbur değilsin bildirim neden bu kadar rahatsız eder ki bi insanı? Medeniyet bekarların üstünden değil vicdan sahibi insanların üstünden ilerleyecek ve sen buna dahil olamayacağını belli ediyosun. Kalbin gibi günler dilerim ✋🏻

amma boş yapmışsın ya. ilgim olmayan, konuya faydamın olmayacağı bildirimleri almak istemiyorum bu kadar basit. tribünlere oynayacak yer arıyormuşsun sen de.

yoo bilmiyorum. en son pandemide bir derdim vardaki saçmasapan bir konu için bildirim atmışlardı, onun hesabını sorunca da banlamışlardı. ondan beri girmemiştim. biz doktor değiliz ki, ya yanlış bir şey söyleyip yanlış yönlendirsek üyeyi daha mı iyi?

Pandemiden beri üyelere birçok bildirim gitti uzun süre girmeyen birinde hepsi peşpeşe görünür.

Okumadınız bilmiyorsunuz zaten doktora gidilmiş kimse size danışmıyor.
İnsanlar burda manevi destek almış oluyor iyi tecrübeler ya da bilinen bir doktor varsa duymak istiyor bildirimler de buna hizmet ediyor.

Bildirimi kapatma seçeneği konusunda hakkınız var onu da kabalaşmadan konu dışında sorabilirdiniz. Burdaki uslubunuz hoş değil hepimizi rahatsız etti.

aklım seninki gibi "kirli" olsa (o da ne demekse) buraya konu sahibini üzecek bir şey yazarım. ben orada yönetime diyorum diyeceğimi. bebeği olanlara, annelere bildirim atılsa anlarım ama bana ne ya? ayrıca doktora danışılması gereken konuların buraya danışılması zaten sıkıntılı
Buradaki sıkıntılı süreçten geçen anne benim! Üslubuna dikkat et bu yüzden. Verdiğin tepkiden fazlasıyla rahatsız oldum. Ayrıca doktor tavsiyesi istediğimiz yok. Konu Her ne olursa olsun yazarken biraz hassas olmak bu kadar zor olmamalı. Umarım sen de buraya kötü bir durumdan dolayı danışmak zorunda kalmazsın.

yoo bilmiyorum. en son pandemide bir derdim vardaki saçmasapan bir konu için bildirim atmışlardı, onun hesabını sorunca da banlamışlardı. ondan beri girmemiştim. biz doktor değiliz ki, ya yanlış bir şey söyleyip yanlış yönlendirsek üyeyi daha mı iyi?
Uzun süredir Forum‘dasınız ama bildirim kapatmayı bilmiyorsunuz galiba
ayarlar sekmesinden bildirim kapatma özelliği var onu aktifleştirebilirsiniz.

Bu arada kimse sizden doktor tavsiyesi istemedi.
Sadece bu durumu yaşamış olanlardan tecrübelerini duymak istedik.Bizim derdimiz bize yeter.
Daha fazla yazmanıza gerek yok.

Buradaki sıkıntılı süreçten geçen anne benim! Üslubuna dikkat et bu yüzden. Verdiğin tepkiden fazlasıyla rahatsız oldum. Ayrıca doktor tavsiyesi istediğimiz yok. Konu Her ne olursa olsun yazarken biraz hassas olmak bu kadar zor olmamalı. Umarım sen de buraya kötü bir durumdan dolayı danışmak zorunda kalmazsın.
Canımmm sarılıyorum sana, her şey geçicek kötü bir şey olmayacak içimizi ferah tutup dua edeceğiiizzz🤲🏻🫶🏻

Kızlar merhaba

Kızkardeşimin bebeği 39 günlük. 2 gün önce ses kısıklığı olmuştu gaz sancılarından ağlamasından kaynaklı ama yine de doktora götürdük.

Herhangi bir şey çıkmadı doktorumuz genel muayene yaptı ve sol testiste biraz sertlik hissetti. Ultrason isteyelim dedi ve sol testiste kistik alanlar kanlanma var dediler ve emin olamadılar hafif enfeksiyon olduğunu söylediler.

Profesöre yönlendirdi çocuk doktorumuz. Profesör de geniş çaplı bi çocuk radyoloğunda ultrason istedi tekrar. Yaptırdık ve sol testis sağdakinden beş kat fazla büyükmüş. Tümoral bişey olacagileceğini (emin değiller) Sol testisin anormal görünümünde olduğunu söylediler.Üniversite hastanesine yönlendirdiler. Gerekli tümör testlerini yaptırmak için. O zaman emin olabilirmişiz.

Başına gelen var mı böyle durum? Kendimizi ferah tutmaya çalışıyoruz profesörde iyi konuştu korkulacak durum değil ama arkasına düşelim erken farkedilen durum dedi.

Rabbim hiç bir anne babayı evladıyla imtihan etmesin Amin
Bir bilgim yok ama çok geçmiş olsun tinnosum Rabbim kalıcı şifalar versin 🤲🌷

ben konuya girip konu sahibine bunu niye açtın demiyorum. yönetim bana ilgim olmayan konuda neden bildirim attı diyorum. bu yaşa gelip okuma öğrenememiş olmanıza da ben pes diyorum
Ben okumayıda Çok iyi biliyorum ne konuşmam gerektiğinide ama siz nerde ne yazmanız gerektiğini bilmiyorsunuz bi bildirimi ne kadar abarttınız yahu

Üzülmeyin, insan bir kırıntı olsun güzel bir yoruma sarılıyor cok iyi anlıyorum, benim de can havliyle buraya koştugum günler oldu. Çok korkmuş ve endişeli iken Allah razı olsun bir çok kişi yazdı, deneyimlerinden ornek verdi şifa diledi. İçime su serptiler, inanmak istedim, buna çabaladım, dedikleri gibi de oldu.
Burada bir cok empati yapabilen kişi var, onlara odaklanın, canınızı sıkmayın. Umarım can sıkanlar aynı yerden sınanmaz..

Antidepresanınızı almayı mı unuttunuz bugun siz o_O

Kızlar merhaba

Kızkardeşimin bebeği 39 günlük. 2 gün önce ses kısıklığı olmuştu gaz sancılarından ağlamasından kaynaklı ama yine de doktora götürdük.

Herhangi bir şey çıkmadı doktorumuz genel muayene yaptı ve sol testiste biraz sertlik hissetti. Ultrason isteyelim dedi ve sol testiste kistik alanlar kanlanma var dediler ve emin olamadılar hafif enfeksiyon olduğunu söylediler.

Profesöre yönlendirdi çocuk doktorumuz. Profesör de geniş çaplı bi çocuk radyoloğunda ultrason istedi tekrar. Yaptırdık ve sol testis sağdakinden beş kat fazla büyükmüş. Tümoral bişey olacagileceğini (emin değiller) Sol testisin anormal görünümünde olduğunu söylediler.Üniversite hastanesine yönlendirdiler. Gerekli tümör testlerini yaptırmak için. O zaman emin olabilirmişiz.

Başına gelen var mı böyle durum? Kendimizi ferah tutmaya çalışıyoruz profesörde iyi konuştu korkulacak durum değil ama arkasına düşelim erken farkedilen durum dedi.

Rabbim hiç bir anne babayı evladıyla imtihan etmesin Amin
Korkma Allah şifasını versin Su zamanda artık çoğu şey ilaçla geçiyor. Güzel düşün güzel olsun

Üzülmeyin, insan bir kırıntı olsun güzel bir yoruma sarılıyor cok iyi anlıyorum, benim de can havliyle buraya koştugum günler oldu. Çok korkmuş ve endişeli iken Allah razı olsun bir çok kişi yazdı, deneyimlerinden ornek verdi şifa diledi. İçime su serptiler, inanmak istedim, buna çabaladım, dedikleri gibi de oldu.
Burada bir cok empati yapabilen kişi var, onlara odaklanın, canınızı sıkmayın. Umarım can sıkanlar aynı yerden sınanmaz..
O kadar güzel bir mesaj ki bu.. çok teşekkür ederim gerçekten inşallah her şey iyi olacak düşüncesindeyim. Allahım bu günleri kolaylıkla geçirmeyi nasip etsin inşallah 🙏🏼

oş yapmışsın ya. ilgim olmayan, konuya faydamın olmayacağı bildirimleri almak istemiyorum bu kadar basit. tribünlere oynayacak yer arıyormuşsun sen de.
Komik misin sen ya neymiş doktor değilmiş de yanlış bilgi verirmiş bla bla... Azıcık beyni olan bilmediği konuya zaten olumsuz bişey yazmaz. kalbi vicdanı olan o minicik bebek için geçmiş olsun der geçer. Sen bu dünyada neye fayda sağlıyosun bilmiyorum ama insanlıkla ve vicdanla ciddi sorunların olduğunu anlamak için seni tanımaya bile luzüm yok. Sorma elimde telefon hazırda bekliyodum biri bişey yazsa da tribünlere oynamak için cevap versem diye. Boş yapma hadi.

X