bebeklerinizin kilolalarını yazalım

canım kılosu ve boyu dusuk deılse neye gore gelısım gerılıgı varmıs doktoruna sormadınmı bak bende merak ettım sen moralını bozma bak bebısın hısseder

üzülme hayatım 1 -2 haftalık oynamalar önemli değil belki biraz minyondur oğlun bizde 1 hafta geriden geliyoruzzz..1300 gr benim bamyamda 29 +6 daykenn...

ya ben aslında iri yarı uzun boylu biriyim kardeşlerimde öyle hepimiz kilolu doğmuşuz ama eşimin tarafı minnacıklar doktorum her bebek 3,5-4 kilo doğmaz bebeğin kilosu anne babanın doğum kilosuna çekebiliyor diyip beni teselli etmeye çalıştı ama bilmiyorum yiyorumda ama ne bilim biraz minyon olcak herhalde

ya kızlar benim bebişim 1600 kg şuan 31+4 üz ama ultrasonda 30+4 gözüküyor doktor 1 haftalık gelişim geriliği var dedi kilosu ve boyu çok düşük değil neden böyle oldu moralim çok bozuk senağlama

haydaaa benm bebişimde 31+4 ama kilosu seninkinden düşük 1575gr:uhm: ayyyyy bu şeker diyetindenmi oldu acaba bööle zayıfff:çok üzgünüm:

Benim arkadasimda hamileliği boyunca çok kilo almişti sonra doktor abartmişsin diyerek diyet verdi kiz belki 30 kilo almiştir 2500 kilo bebek doğurdu kizlar yani diyetin bence etkisi oluyor

Benim arkadasimda hamileliği boyunca çok kilo almişti sonra doktor abartmişsin diyerek diyet verdi kiz belki 30 kilo almiştir 2500 kilo bebek doğurdu kizlar yani diyetin bence etkisi oluyor

nası yani 30 kg alıp 2,5 kilo bebek doğurunca diyetin etki nerde ki , yani diyet anneye etki etmedi de bebeği mi etkiledi :uhm: ben son günler de almadığım gibi veriyorum bile ama bebeğim şükür gayet iyi durumda

Son düzenleyen: Moderatör:
bılemıyorum onun oyle doğdu ben de sasırdım ama sanırım bılıncsızce beslenmek olsa gerek anne kendıne almış kıloyu sadece

bende bugun gıttım doktora 32+2 haftamızda kilosu 1886 boyuda 42.5 cm çıktı doktor gelişimi çok ıyı normal bır bebek beklıyoruz dedı

32+4 benim bızdık 2388 gr olmuş1 hafta ilerden gidiyomuşuz.kilolara baktım da fazla mı ki acep.CADIARZUdr um normal dedi ama zayıf bi bebek olmayacağı kesin dedi..ayrıca 9 kilo aldım ben kendim bizzat:CüvCüv:

herkese merhabaa.s.
benim kzimda 34+4 düz bugün gittik doktora 2kilo 700 gram doktorumuz gayet normal dedi masallah deyin kizima olurmu
hoscakalin kizlar:1hug::lepi::teytey:

maşallah ekim anaları bebişlere iyi bakmış heeeeee topişler geliyooo 41 kere maşallah ben ayın 4ünde öğrencem inşallah benimkide iyidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…