bebeklerinizin kilolalarını yazalım

bende geçen ay gittiğimde 30 haftalıktım ve bebişim :nazar:1kilo 750 grmdı:nazar:banada doktorum 1 hafta önde gidiyorsunuz dedi bakalım 1 hafta sonra randevum var görecem kızımı ne kadar büyümüş.sağlıklı sıhhatli hayırlısıyla gelsinler dünyayada...kilolu olmuş olmamış önemli değill sağlık herşeyden önce geliyo....tüm ekim bebişlerinin maşallhı varr RABBİM HEPİMİZİ NAZARLARDAN KORUSUN HAYIRLI DOĞUMLAR NASİP ETSİNa.s.:1hug:

Ben de 29+2'de gitmiştim 1450 gr.dı kızım. Önümüzdeki hafta randevumuz var. Çok merak ediyorum ben de ne kadar olduğunu

benim minik canavarimda iyi gelisiyor yani normal bir bebek
bugun doktordan geldim yeni 31 haftaliktik bugun kilomuz 1 kilo 800 gr cikti
doktorum boyle devam ederse dogumda 3.5 veya 4 kilo olucakmis tam istedigim gibi cok sukur :CüvCüv:yerimseniben

Kızlar bende dün gittim, bebişim 30+3 te 2245 gr dı. Yaa bu bebiş çokmu tontiş olucak sizce, normal doğum istiyodum ama böyle giderse sezeryan olacakmış. Neyse hayırlısı diyelim artık

Kızlar bende dün gittim, bebişim 30+3 te 2245 gr dı. Yaa bu bebiş çokmu tontiş olucak sizce, normal doğum istiyodum ama böyle giderse sezeryan olacakmış. Neyse hayırlısı diyelim artık

maşallah:nazar::nazar: bence tonton olucak sen kendini sezeryana alıştır derimm:1rolleyes::1rolleyes:

:Arkadaşlar biraz önce dr dan geldim:CüvCüv: yaramaz kızım yüzünü göstermedi yineesırnaşık şey cimcimem33+0 vee 2.050 gr olmuuşşş:lepi: normal doğum istiyordum dr sordum şimdilik normal gözüküyor ama son ana kadr belli olmaz dedi ..kendini her ikisinede hazırla ama %80 normalmiiiş:dance:

maşallah bencede sennki biraz iri kıyım:):):) benmkinnde aşağı kalır yanı yok :):):Saruboceq:sositosositoyerimseniben:nazar::nazar::nazar:

Bizde bugün gittik dr.kızlar benimde oğluşum 31+5 haftalık 1.810 kg mış.DR.gayet iyi dedi ama bilmiyorum ben biraz sıskayım çünkü:)

X