bebeklerinizin kilolalarını yazalım

HAYALKIZ

ece cerenin annesi:)
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
768
127
39
ekım annelerı en son ne zaman ultrasona girdiniz doktorunuz bebeğpinizin kılosuna ne dedı en 20+ 4 haftamda gittim 300 gram çıktı sızınkıler nasıl????????

17+3 te gitmiştim bende 201 gr demişti normal herşey dedi o zaman için.

NİSACIMMM maşallah yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ama benımkı sıska kaldı senınkının yanında

BENİMKİDE 16 HAFTALIKKEN 197gr DEMİŞTİ DOKTORUM BU DURUMDA EN SISKA BENİMKİ AMA O ZAMAN HERŞEY YOLUNDA FAZLA BİLE TARTTIM DEMİŞTİ DOKTORUM :>

NİSACIMMM maşallah yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ama benımkı sıska kaldı senınkının yanında

valla böyle devam ederse eğer anası ve babası gibi tombiş olacakk.seninki sıska değil narin çıtı pıtı melek olacak inşallahhh.sağlıklın olsunlarda canım gerisi önemli değil

:sm_cool:benim oğluşlarda birisi 377gr diğeri 380 gr çıktılar.İnşallah gelişimleri böyle güzel devam eder.

kızlar bende 21+4günlükken gittiğimde 480 gr26 cm boyundaydı kızım gelişim güzel dedi doktorum çok şükür nazar deymesin fıstığıma:

kızlar bende 23+0 ken gittim 579 gramdı maşallah bebişim. aman nazar değmesin bebişlerimize. benim doktorumda beğendi kilosunu ve gelişimini prensesimin maşallah.

Bende Bugün Gittim Doktora Kizim Tam 450 Gr Geldi Maşallah Nazar Değmesin Kizima :))

sorma destinacım geçen ay birisi kız birisi erkek denmişti ama bu ay kesin ikiside erkek dedi haber vermeyi unuttum kusura bakma bu arada isimlerini taha ve eren düşünüyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…