bebeklerinizin kilolalarını yazalım

nerdesin sen kaçak bebişin kilosu gayet iyi sen kendi kilondan haber ver bakem hala kilo almadınmı:uhm:

ya kızlar ben 31 haftalığım beniki daha 1450 sizi görünce benimki zayıf geldi dr iyi dedi ama bi sorun olabilirmi acaba endişelendim şimdi

yahu ne endiseleniyorsun......31. haftada bebegin olması gereken kilo 1180 gr la 2350 gr araliginda.(gebelik.org dan baktim).yani seninkide gayet iyi.
bu arada ultrasonda verilen bebek agirliklari yuzde yuz dogruda olmaya bilir.
hepimiz bebegimizi saglikla kucagimiza alalimda gerisi bos.kilosu azmis cokmus bunlar onemli degil.

selam canım ehh senın oglusunda buyumus yetişmiş bize:teytey:
ohh nasıl özledım bılıyo musun havuza girmeyii ama eşim göturmuyoo benı yaaaa:1no2:
epidural hakkında bikaç sey söyledı dr. ıkınman zorlaşır yeterli ıkınamazsan vakum yöntemıyle alıyoruz bebekleri dedi bende kararsız kaldım. ne biliiyim son haftalarda daha bellı olur nasıl benım için ve bebegımiçin en iyii ama her durumda bi zorluk var tabii. tercih edicam katlancam bitanesine. :uhm:

canım daha var doğumuna kadar tabiki sen bilirsin ama epidurali tercih etme sonraki zamanlarda sırt ve baş ağrısı yapıyormuş onun yerine sezeryan ol daha iyi sonraki günlerinide düşün.inşallah normal olurda çektiğin anlık birşey nasıl olsa.allahım yardımcımız olsun ve sağlıkla doğsunlar.valla özendirmek gibi olmasında çok iyiydi deniz gerçi su çok soğuktu ama,havuza gitme zaten arkadaşım istanbuldaki havuzların hepsi beter çünkü sık dişini artık seneye bebişle gideceksin tatile napalım.kendinize iyi bakın öpüldünüzzzzzzzzzzzz:1hug:

nerdesin sen kaçak bebişin kilosu gayet iyi sen kendi kilondan haber ver bakem hala kilo almadınmı:uhm:

CANIM İNTERNETİM BOZULDU GİREMEDİM BAYADIR, sorma kilolar başa bela oldu 10 kilo aldım toplamda almıyom derken bi anda hızlandı, napalım vercez artık :CüvCüv:

yahu ne endiseleniyorsun......31. haftada bebegin olması gereken kilo 1180 gr la 2350 gr araliginda.(gebelik.org dan baktim).yani seninkide gayet iyi.
bu arada ultrasonda verilen bebek agirliklari yuzde yuz dogruda olmaya bilir.
hepimiz bebegimizi saglikla kucagimiza alalimda gerisi bos.kilosu azmis cokmus bunlar onemli degil.

sağol canım ben bayadır bakamıyorum internete bi anda şaşırdım görünce, tabi önemli olan onların sağlıklı olması gerisi boş,

maşallah kız destina hakketten ne bamyası delikanlı olmuş o evlendirsen çocuğu olur:roflol::roflol::roflol:

Bugün kontrolümüz vardı..gerçi takvimim doktorun takvimiyle uymuyor ama neysse..doktoruma göre 34+3 üm 2.837 gr. 47 cm. miş.biraz kilolu doğabilir dedi. boyuda doğdunda 52 cm. bulur dedi...

Dün kontrolüm vardı. 31+5 te 1.900 gr. boyunu sormamışım. İnşallah gününü bekler ve hafif tontiş olur benim kızım da.

ya kızlar benim bebişim 1600 kg şuan 31+4 üz ama ultrasonda 30+4 gözüküyor doktor 1 haftalık gelişim geriliği var dedi kilosu ve boyu çok düşük değil neden böyle oldu moralim çok bozuk senağlama

X