bebeklerinizin kilolalarını yazalım

ya benım kızım az mı çıktı ne 2500 gram 36+4 haftamızdayız boyuda 47,6 cm çıktı ama ben en azından 3 kılo olmasını arzu edıyordum:KK43:

Hayalkiz kilosu bence gayet iyi zaten son haftalarda gunde 40 gr kadar aliyorlar.Ayrica bu ultrasonlar daki kilo tahminlerine ben hic guvenmiyorum.saglikli dogsunlar kilo hic onemli degil.

hem sen normal dogum yapmayacakmisin hem sen daha rahat dogurursun hemde dogumda bebek sıkıntıya girmez.

merhaba zeynep. ben de beylikdüzünde oturuyorum. ilk günden bu yana bahçelievler medical park ta tülin hanıma gidiyorum. şu an 35+3 haftalık oldum ve gün yaklaştıkça hastanenin uzak olduğunu düşünmeye başladım.
hastanenden ve doktorundan memnun musun? muayene ve doğum fiyatları nasıl?
pazartesi medicana international a gideceğim. bakalım artık???

slm canım
birçok kişiden Tülin hn ile ilgili pek te hoş olmayan şeyler duydum sanada epey uzak haklısın.ben hastaneden ve özelliklede doktorumdan çok memnunum.yaklaşık 1,5 yıldırda gidiyorum muayene fiyatları 80 ytl ama benim özel sağlığım var %20 ödüyorum.doğum fiyatları yüksek 6500 normal,8500 sezeryan,benim dr istediğin heryere geliyor benimde doğumun orda olmayacak zaten.medicanada güzel bir hastane Selman beyi iyi diye duymuştum orada.hayırlısı olsun senin için.

kızlar 37-3 üz oğlum 3900 müş çok değilmi..şeker var bende..

gününü doldurursa biraz kilolu olacak gibi. Diyabetli annelerin bebişleri kilolu oluyor genelde. Eğer normal doğum ısrarın yoksa 4 kg'ın üzerindeki bebekleri sezeryanla almayı tercih ediyorlar, sıkıntısız dünyaya getirirsin oğluşunu.

bende en son 33 haftalık girdim ultrasona kızım 2.600 gramdı bakalım sonlara dogru ne olacak saglıkla gel kızım inşllah

ben 2.5hafta önce hastahanede yattım vajinal kanamadan dolayı gittim.erken doğum riski.bi ultrasonda 2.400gra çıktı öbüründe 2.180 gram çıktı

bebeklerin kiloları bazen farklı farklı çıkıyo.ben hastahanede yatmıştım.alt kattaki ultrasonda 2.400gram çıktı.üst kattaki ultrasonda 2.180gram çıktı

X