Bebeklerinizin İştahı Azaldı Mı

efren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2007
54
0
oğlum 4 aylık oldu.önceden acıktığında gözü hiç bişey görmez hem mama yer hem de emzirirdim anca doyardı.sanki bu bikaç gündür iştahı azaldı.bunun nedenini de artık etrafı fazla izlemesine bağlıyorum.emerken de mama yerkende sürekli etrafı izliyor.ışıkla konuşuyor.mamayı da nazlanarak yiyor.sizinkiler de durum nasıl?ayrıca emmeyi bırakacak diye çok korkuyorum.çalıştığım içinde sürekli evde değiim yani canım çok sıkkın

yok valla maşallah öyle iştahlıki ne süt bırakıyo memede ne mama..şurup bile versem kaşığı yalıyo.belki geçici bi durumdur seninki.belli dönemlerde bebişler yaparmış böyle

arkadaşım benim oğlumda da azalma var yalnız benimki idrar yolu enfksynu geçiriyor ona bağlıyorum 4 aydan sonra azlma da normal geçiş süreci

Artık büyüdükleri için etraf ilgilerini çekiyor. Bu normal bir durum. Hatta gelişimiyle ilgili olumlu bir durum. Zaten eskiye nazaran hızlı emiyorlar. Kilo alımını takip et.

Bizde de aynı durum söz konusu, hem memede, hem mama da çoz nazlanıyor. Bu ay kilosu da az gidiyor gibi, ne yapacağımı bende şaşırdım...

Kızlar,

Bizim durum aynen devam ediyor. Bebeklerde büyüme atakları oluyor dönem dönem, 4. ayda olurmuş, tam o haftalardayız, o da olabilir diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…