Bebeklerimle gidebilecegim tatil koyu, otel?

petek75

Guru
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2007
16
1
49
Biri 2,5 digeri 1 yasinda olan bebeklerimle gidebilecegim uygun bir yer ariyorum.Onerilerinizi bekliyorum.
Sevgiler,

Merhaba petek75,

Çocuklarınızla rahat bir tatil geçirebileceğiniz tatil köyü ve otel isimleri:

Armonia Holiday Village & Spa - Bodrum

Kuştur Club Holiday Village - Kuşadası

Selge Beach Resort - Side

Crystal Admiral Resort Suites & Spa - Side

Otel isimlerine tıklayarak tesisler hakkında internet sitemizden daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Bize konaklayacağınız tarih aralığını ve fiyat aralığınızı belirtirseniz daha detaylı bilgi verebiliriz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

peki ayvalıkta nerelerı tavsıye edersınız 3 gece 4 gun 2kişi artı bebek....

Sayın editör,

Yeni konu açmayayım. Ağustos ayında 9 aylık olacak bebeğimizle birlikte bir tatil planlıyoruz. Çeşitli otel tavsiyeleriniz mevcut ama neden bu oteller acaba. Bir de apart ta olabilir hani hem kimseyi çok rahatsız etmeyelim hem de çok rahatsız olmayalım. Sakin ve nispeten daha çok yerli turist ağırlayan tesisler tercih sebebidir.

Merhaba zozyer,

Apart tarzında bir yer istiyorsanız Didim'de Club Yasmin Family Suit'i inceleyebilirsiniz. Büyük bir tatil köyü ve konforlu bir işletmedir.

Bilgi ve rezervasyon için 0216 550 19 19 Gözde Hanım ile görüşebilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

15 Aylık kızımızla rahat edebilecegimiz:

Bodrum'da
Bebek Yatagi ve Mama Sandalyesi sorun olmayacak
Bebek-Çocuk büfesi olan
Oyun alani/odasi olan
Kendi özel plaji olan

Bir tatil mekani tavsiye edebilir misiniz lutfen ? Club Armonia'dan baska bir secenek var mi ? Butik otel tarzi da olabilir.

Merhaba,

ızmir Özdere de yer alan 5 yıldızlı Carpe Diem Claros REsort & SPA otel aileler ve cocuklar içn tarasrlanmıs harika bir yer...Cocuklar için bir havuzları var anlatamam güzelligini..Bi de ayrıca bebekler için ayrı bir havuz var üzerinde güneş gelmesin diye kocaman bi perde var havuzun..Yani cocukların yas grupşarına göre ayrı ayrı havzular mevcut..
Henuzz bebegim yok ama eger olsaydı kesinlikle bu otelden baska bir otele gitmezdim..yemeklerin muhtesemligi ve odaların temizligini anlatmıyorum bile :)) Hele bir Aquaparkı var,tek kelimeyle harika...
Otel o kadar büyük ve o kadar cok havuzu var ki..-Ben 8 tane saydım ama daha fazla da olabilir-
Bu otele giden asla ama asla pişman olmaz..ucuz olsun diyip 3- 4 yıldızlı otellerde rezillik cekip tatili zehir etmektense bu otel gibi bi yerde tatil yapmak en iyisi bence..ınanın verdiginiz paraya degiyor..
5 yıldızlı otellerde calısma deneyimi olmus, turizm okumus ve her sınıf otelde müşteri deneyimi kazanmıs biri olarak Carpe Diem'i size gözüm kapalı önerebilirim..Herkesin tatil yapabildigi güzel bir 2010 yazı olur inşallah :))

Merhaba,

İzmir Özdere de yer alan 5 yıldızlı Carpe Diem Claros REsort & SPA otel aileler ve cocuklar içn tarasrlanmıs harika bir yer...Cocuklar için bir havuzları var anlatamam güzelligini..Bi de ayrıca bebekler için ayrı bir havuz var üzerinde güneş gelmesin diye kocaman bi perde var havuzun..Yani cocukların yas grupşarına göre ayrı ayrı havzular mevcut..
Henuzz bebegim yok ama eger olsaydı kesinlikle bu otelden baska bir otele gitmezdim..yemeklerin muhtesemligi ve odaların temizligini anlatmıyorum bile :)) Hele bir Aquaparkı var,tek kelimeyle harika...
Otel o kadar büyük ve o kadar cok havuzu var ki..-Ben 8 tane saydım ama daha fazla da olabilir-
Bu otele giden asla ama asla pişman olmaz..ucuz olsun diyip 3- 4 yıldızlı otellerde rezillik cekip tatili zehir etmektense bu otel gibi bi yerde tatil yapmak en iyisi bence..İnanın verdiginiz paraya degiyor..
5 yıldızlı otellerde calısma deneyimi olmus, turizm okumus ve her sınıf otelde müşteri deneyimi kazanmıs biri olarak Carpe Diem'i size gözüm kapalı önerebilirim..Herkesin tatil yapabildigi güzel bir 2010 yazı olur inşallah :))

Aşağıda okudugum yorumdan sonra değil bebekle,çocukla, hiç bir şekilde gidilebilecek bir otel oldugunu düşünmüyorum.

The only good thing I can say about this hotel is the aquapark. The rooms in main building vibrate at night time because of the disco located in the building. The rooms in villa's either overlook the sewage system, or are very far away from the main building, and the shuttle system is worse than terrible. The food is BAD. The service, worse than that. The main pools are dated, and have no toilets nearby. Everyone is peeing in the pools. You have to wait for your snack in looong queues, and what you get is much much below the average. There are barrieres around the aquapark, kids park, kids aquapark, even though it would be a 3 step walk if not for the barriers, you have to walk at least 5 minutes to get somewhere. I know 5 minutes is not very long but with small kid in tow in 40 degrees C, it is just plain torture. Shuttles? Please forget about that. House wine? Terrible. There are debris in the sea left over from the construction. and the sand is muddy. And the worse part is the management, they do not listen or try to anything.

bende de clup nenayı öneririm biz 20 günlük bebekle gitmiştik 2004 yılındaydı ama uzun zamandır bodrumdan kopamıyoruz bizde bu sene cesars bodruma gidiyoruz ama bebeğimle rahat edebilcekmiyim bilmiyorum bodrumdan kopamadığım için bebekle önerilen bir yer ama bakıcaz artık nette çok iyi yorumları okumadım cesars hakkında

Ben de Carpe Diem Claros ile ilgili benzer bir yorum buldum otelpuan.com da

"İşletme kesinlikle makyajı için...İşletme kesinlikle makyajı için uğraşılmış bu oteli götüremiyor...Çalışan personeller konusunda çok acemi problemlerde ne yapacağını bilmiyor ve müşteri memnuniyeti kavramından habersiz...Otelde kaldığımız 6 günün 4 ünde tüm tesisi saran bir foseptik kokusu hakimdi. Rüzgarın esişiyle ilgili olabilir diye düşünüyorum. Ayrıca plajdan restauranta çıkmak tam bir eziyet. Sözde plajdan yukarıya servis yaparız dediler fakat giriş yaparken valizlerimizi odamıza götürecek servisi en az 15 dakika bekledik. Siz düşünün. 2 adet servis aracıyla başka ne olabilir ki. 1) Gittiğimiz gün ilk karşılaştığımız problem ( bu problemde en büyük sıkıntı tur yetkililerine aittir ) villa tipi standart odaların giriş sadece giriş katında olması ve de mimari farklılık yaratmak için balkonlarını duvar veya demir ile çevrelememiş olmasıdır. Gelir gelmez 2,5 yaşında çocuğumuzun kapısını kolayca açtığı balkonda rahatlıkla çıkıp kaybolacağını bir türlü otel yetkililerine anlatamadık. Hiç bir çözüm önermedikleri gibi yalan söylüyormuşuzcasına 2,5 yaşında bir çocuğun kapıyı açamayacağını belirttiler. Çözümü kendimiz üreterek bebek yatağını kapının önüne çekip çocuğumuzu yanımıza alarak bir tatil boyunca uyuduk. (Bu Çok büyük terbiyesizliktir.! 2) 4 gün çocuğumuz yatak üzerinde süs yastığa kılıf geçirilerek yatmıştır. 5. günün gecesinde ancak normal bir yatak yastığı verdiler. 3 ) 3 gün boyunca sular ılık / sıcak arası aktı. Sonraki 1 gün sadece kaynar aktı.Sonraki gün tamamen soğuk aktı. Çocuğumuzu yıkayamadık. Son gün ancak düzeltildi. 4 ) Oda temizliği saat 17:00 den önce yapılmadı. 5 ) Otelde genel bir havlu sıkıntısı vardı ve bazı günler havlumuzu yoğun isteklerle ancak akşam yemeğinden sonra aldık. Hatta kafa havlusu olmadığı bile oldu. 6 ) Otelde saat 17:30 a kadar belirli bir yerde dağıtılan dondurmaları 17:35 de almak isteyen ve sırf bunun için plajdan yukarı çıkan bütün misafirlerin nezaketsiz bir şekilde süremiz doldu veremeyiz şeklinde yaklaşımlarla karşılaştıklarını gördük ve ilk gün yaşadıkta. Sağolsunlar lütfedip sadece oğlumuza verdiler. 7) Problemler karşısında konuşabileceğimiz bir otel yetkilisi muhatap bulamadık.tur ile gitmiş olduğumuz için muhatap almadıklarını düşünüyorum. 8) Restaurantta her akşam istediğimiz bir restauranta bedava rezarvasyon yaptırarak yemek yeme hakkımız olduğunu bilerek yaptırdığımız rezervasyon sonucu yemekte ancak 1 tabak yemek ısmarlama hakkımız olduğunu gülerek ve kızarak öğrendik. Geceliğine 190 TL verdiğiniz bir otelde italyan lokantasında makarna yerseniz ana yemek yiyemiryormuşsunuz onu gördük. İta 50tavsiye
ETMİYOR
fiyat/performans
KÖTÜ
yıldız sayısı
ABARTILI ODA:Oda için yorumu yukarıda yaptığım gibi villa standart odaları kesinlikle tavsiye etmiyorum.. ODA40 YEME/İÇME:Hergün balık ve et yemekleri vardı. Yalnı çocuk büfesi çok kötü idi. 3 öğünün 2 sinde fiks patates ve sosis ve makarna dan başka birşey yoktu. Salata çeşitleri yeteri kadar fazlaydı. YEME/İÇME60 HİZMET:Servis gerçekten genelinde kötü idi. 10 - 15 dakikadan evvel masa servislerimiz nedense açılamadı. Personel önlerinde kirli masada oturup servis beklememize rağmen iki masa yanda boş masaya servis açtığında niye bizleri görmüyorsunuz niye başınız önünüzde iş yapıyorsunuz dediğimizde savunma boş masaya da heran birinin oturabileceği bu nedenle o masayla uğraştıkları oldu... HİZMET40 AKTİVİTE:aquapark lar iyiydi. Yalnız büyükler için olan aquaparkta kaydıraklar personel sıkıntısıyla olacak ki vardiyalı olarak kullanılıyordu. Yani istediğiniz anda istediğiniz kaydıraktan kayamıyordunuz...Animasyon anlamında da çok fazla bir şey beklemeyin..."

Izmir-Özdere'deki PALOMA CLUB SULTAN ve Bodrum'da LATANYA BEACH RESORT önerilmiş acentalar tarafindan. Ve bir de Bodrum'daki CLUB ARMONIA. Kemer ve Belek'de daha cok alternatif var ama bizim icin uzak. Sevgiler !

Aşağıda okudugum yorumdan sonra değil bebekle,çocukla, hiç bir şekilde gidilebilecek bir otel oldugunu düşünmüyorum.

The only good thing I can say about this hotel is the aquapark. The rooms in main building vibrate at night time because of the disco located in the building. The rooms in villa's either overlook the sewage system, or are very far away from the main building, and the shuttle system is worse than terrible. The food is BAD. The service, worse than that. The main pools are dated, and have no toilets nearby. Everyone is peeing in the pools. You have to wait for your snack in looong queues, and what you get is much much below the average. There are barrieres around the aquapark, kids park, kids aquapark, even though it would be a 3 step walk if not for the barriers, you have to walk at least 5 minutes to get somewhere. I know 5 minutes is not very long but with small kid in tow in 40 degrees C, it is just plain torture. Shuttles? Please forget about that. House wine? Terrible. There are debris in the sea left over from the construction. and the sand is muddy. And the worse part is the management, they do not listen or try to anything.

Merhaba,

Bende sizi gibi sadece yorumlara bakarak gittigim bir otelde ( 2008 Yılı Fethiye) hayatımın en büyük eziyetini yasadıgımı belirtmek isterim..eger otele giden siz olmus olsaydınız innaın söylediklerinize saygı duyardım ama sadece yazılan bir şeyi buraya kopya edip gitmeyin demek cok etik gelmiyor bana..
Ama kim olursa olsun herkesin iyi bir tatili hakettigini dusunuyorum..Dierim herkes hangi otel olursa olsun keyifli bir yaz gecirir..Sonsuz sevgilerimle :))

X