bebeklerimize mektup

CANIM MELEĞİME;

Yavrum annesin bi tanesi seni ilk hissettiğim
andan bu zamana kadar yaşadığım mutluluğu tarif etmem imkansız.
seni hiç görmeden sana hiç dokunmadan kokunu içime çekmeden bile
seni o kadar çok sevdimki canımdan bile çoookkkkkkkkk..................
babanla her akşam hayaller kuruyoruz. bazen baban elini karnıma koyduğunda
sen hiç ses çıkarmıyosun o zaman bu kız babasını hiç sevmiyo diye nazlanmaya başlıyo hemen
sende üzüldüğünü anlıyosun ki hemen ard arda tekmeler atıyosun babana tabi babanında hemen
yüzünde güller açıyoo...
yaklaşık 8 aydır 3 kişilik aile olarak yaşıyoruz dünyamızda sen bizimle her yerde varsın.
herşeyim seninle dolu. yediğim yemekleri bile sana göre seçiyorum. nefret ettiğim sütü
şimdi günde 1 litre içiyorum. sırf sen seviyosun diye. ama artık bende seviyorum. inşallah
seni oralarda iyi besiyorumdur kızım.. gerçi buluşmamıza az kaldı. 1,5 ay kadar........
inşallah seni görebilirim. tek dileğim bu eğer seni göremezsem ve tanıyamazsam bilki seni çok seviyorum.
zaten biliyorum ki baban sana hiç bi zaman benim yokluğumu aratmıcak.
şimdiden babana herşeyi öğrettim. senin canını hiç yakmadan nasıl bezliyeceğini,
gözlerini yakmadan nasıl banyo yaptıracağını, yiyeceğin tüm yiyecekleri şimdiden öğrendi.......
o yüzden gözüm arkada değil. sana çok uzakta bile olsam her zaman kalbimin senin için çarptığını unutma kızım....

seni ne olursa olsun
herşeyden çok seven
ve daima nerde olursa olsun sevicek olan ANNEN

evet canım yaa o sonlara dogru yazdıkların hic hoş degil sanki vedalaşıyorsun delimisin kız sen ne vedalaşması kavuşuyorsun artık kızına böyle şeylerde düşünme bidaha

AYY GELİNCİK SONLARA DOĞRU YAZDIKLARINI HİÇ BEĞENMEDİM
TABİKİ ONUNLA BİRLİKTE ÇOK GÜZEL GÜNLER GEÇİRECEKSİN O SENİ SENDE ONU TANIYCAKSIN İNAN BANA ÇOK GÜZEL GÜNLER İKİİZİ BEKLİYOR:teselli:

GELİNCİK AŞKOLSUN YANİ BU GÜZEL MEKTUP, BÖYLE SONLANDIRILIRMI?
SEN BABAYA BEZ BAĞLAMAYI ÖĞRETECEĞiNE,
EVDE 2 ÇOCUĞA NASIL BAKACAĞINI DÜŞÜN

kızlarrrrrr içimden gelenleri yazdımm dünya hali ne olcağı bellimi olur.. yarına çıkcağımız belli değil..
merak etmeyin ölcek değilim ama yinede annelik duygusu işte ne bilimmm

kızlarrrrrr içimden gelenleri yazdımm dünya hali ne olcağı bellimi olur.. yarına çıkcağımız belli değil..
merak etmeyin ölcek değilim ama yinede annelik duygusu işte ne bilimmm

ahhhh senı oyle cok ıyı anlıyorum kıı.. dunya halı bırde buna hamılelık psıkolojısı eklenınce boyle hıssedebılıyor ınsan.. ya bana bırsey olursa dıye dusunmeden edemıyor ve annelık ıstee tedbırını de alıyor aslında olmayacak bırsey ıcın..

cok guzel yazmıssın saglıkla kavusmanız dıleklerımle a.s.

suan sabahın 8 i aglarken guldurdun benı senace..
sırnaşık şey Allah senıde guldursun canım a.s.

suan sabahın 8 i aglarken guldurdun benı senace..
sırnaşık şey Allah senıde guldursun canım a.s.

CANIM GÜL TABİİİ.
ALLAH HEP GÜLDÜRSÜN.
HERŞEY YOLUNA GiRER, SEN ÜZÜLDÜĞÜNLE KALIRSIN.
ALLAH HER KONUDA YARDIMCIMIZ OLSUN.

bitanecik prensim...

keşke isminle hitap edebilseydim. ama ismin ne olursa olsun sen benim oğlumsun canımsın. sen daha doğmadan herşeyimi seninle paylaşıyorum ben. hüznümü sevincimi mutluluğumu herşeyimi. birlikte hayaller kuruyoruz seninle. beni onayladığını tepiciklerinden anlıyorum.

senin varlığını ilk öğrendiğimde çok mutlu olmuştum ama seni kaybedebilirdim. biliyosun iki ay dinlendik seninle. ve ben o iki ayda doktor amcaya giderken hep kötü bişeyler söylemesin diye dualar ediyordum. ve allaha şükür sen gitmedin bizimle kaldın.

erkek olduğunu biliyordum ben rüyamda bile görmüştüm seni. ben küçüklüğümden beri hep ilk çocuğum erkek olsun diye dua ederdim allaha. bi abim olmasını istemiştim çünkü. şükürler olsunki allahıma kabul etti dualarımı. doktor amcan cinsiyetini söylediği zamanki halimizi biliyosun dimi bebeğim. babanın ağzı kulaklarındaydı. tabi benimde.

canım oğlum artık gelmene çok az kaldı bir ay sonra bizimlesin. odan hazır seni bekliyoruz benim yakışıklı prensimmm.....

Bebeğim,

Hayatımıza tam istediğimiz anda öyle bir girdin ki... o gün bugündür hep yaşamımızın içindesin. Babana senin içimde varolduğunu söylediğimdeki anı unutamıyorum. İkimizin de mutluluktan gözleri dolmuştu. Allahım seni bize aratmadan vermişti, şükürler olsun...

Baban da ben de hep kızımız olsun istiyorduk... Bir ara erkek olduğunu düşünmüştük. İkimiz de birbirimize belli etmeden bir hayal kırıklığı yaşamıştık ama sonra kız olduğunu öğrenince uçmuştuk havalara... Seni bize verdiği için, içimde yaşattığı için Allah’a hergün şükrediyorum. Sen öyle bir mucizesin ki... seni öyle çok istekle bekliyoruz ki... Seni kucağıma alacağım, sarıp sarmalayacağım, koklayacağım günleri özlemle bekliyorum...

Kızım, annecin bazen şikayet ediyor olabilir ama bu şikayetler seninle ilgili değil tamam mı yavrum.. sadece sana biran önce kavuşmak istiyorum o yüzden bazen sabırsız davranıyorum. Ama o anlarda savurduğun bir tekme, bir kıpranışın ah yavrum ahhh bizi uçuruyor babanla bir bilsen... babacın geceleri yatınca hep seni dinliyor, eliyle yokluyor, hissediyor musun onu? Bana geceleri hiç durmadığını söylüyor ama bu uykucu annen pek hissetmiyor uykusunda...

Seni bizden başka sabırsızlıkla bekleyen o kadar çok kişi var ki... dayıların, anneannen, deden... keşke teyzen de diyebilsem. Teyzen bizi bırakıp gideli çok oldu yavrum. onu tanıyamayacaksın hiç... ama ben sana anlatacam onu... Zaten biliyorum ki bir yerlerde benim bu heyecanımı o da paylaşıyor ve seni görmeyi bekliyor... ve sen doğarken de yanımda olup bana güç verecek...
Annen çok sulu gözlü yavrum lütfen sen üzülme tamam mı... Birazdan düzelir ve kendine gelir... Sen ve baban benim mutluluk kaynaklarımsınız. Sizleri çoook ama çoooook seviyorum...

Meral Canim çok Güzel Yazmişsin Duygularini Başin Sağolsun Herhalde Kiz Kardeşini Kaybetmişsin Allah Sabir Versin Canim

Meral Canim çok Güzel Yazmişsin Duygularini Başin Sağolsun Herhalde Kiz Kardeşini Kaybetmişsin Allah Sabir Versin Canim

Sağol canım... ablamı kaybedeli çok uzun zaman oldu ama eksikliğini hep hissettim tabi... insan iyi kötü anlarını paylaşmak istediğinde çok ihtiyaç duyuyor bir ablaya...

herkes öyle güzel şeyler yazmış ki... daha ilkini okurken gözyaşlarımı tutamamıştım. sonlara geldiğimde artık hıçkıra hıçkıra ağlıyordum nerdeyse. o duygu yoğunluğuyla da bunları yazdım... şuan bile gözlerim dolu dolu oluyor hep. üstelik işyerindeyim. gelen geçenden saklamak epey zor :))

Evet Canim Gerçekten Insan Göz Yaşlarini Tutamiyo.ama Bunlar çok Güzel Duygularin Gözyaşlari
Allah Acinin Gözyaşlarini Göstermesin

Canim Oğlum,batuhan'im,herşeyim...

Senin Varliğini öğrendiğimde O Kadar çok Mutlu Oldum Ki,hemen Babanin Yanina Gidip Müjdeyi Gözlerinin Içine Bakarak Vermeyi Istedim Ve Yolda Yürürken Kendi Kendi Gülüyordum,mutluluktan.babana Söylediğimde Bana O Kadar Güzel Bakti Ki Gözlerinden Sevinç Fişkiriyordu,hemen Sarildi Bana...o Günden Sonra Hayatimizda Ne Varsa Değişti.yediğimiz Yiyeceklerden,gittiğimiz Yerlere Kadar...hepsinde Seni Düşünüyorduk Artik 2 Kişi Değildik,3 Kişiydik Ve çok Mutluyduk.sana Her Sabah Uyandiğimda Günaydin Oğluşum Dediğimde Tekme Atiyorsun Ya,günaydin Annecim Diyorsun Ya Mutluluktan Ağlamamak Için Zor Tutuyorum Kendimi.artik Günleri Saymaya Başladik Oğlum,sana Kavuşmamiza çok Az Kaldi.sağlikla Gel Yavrum..
Seni Herşeyden Ve Herkesten çok Seven Annen...

fazla duygusal yazmayin beeeeee senağlamasenağlama

ah meralcim bilmiyordum çok duygulandım şimdi başınız sağolsun canım herseyde bir hayır vardır onlar bizi görüp haber alıyorlarmış canım sen dualarını eksik etme sakın Allah yavrunu sana bağışlasın
çok öpüyorum seni sakın üzme kendini

Ben 1 haftadır falan giremedim nete yoğunluktan şimdi okudum mektuplarınızı Kızlar hepinizin kalbine sağlık zır zır zırlattınız ulan beni senağlama
Ve yazılarınızı okuduktan sonra iyice anladımki ifadeler değişse bile duygular hep aynı annelik bu işte ne kadar şanslıyız bizler Allah'a binlerce kez şükürler olsun...
Ben kendi yazdıklarımı okuyamıyorum ağlıyorum diye ama en kısa zamanda bir tanesini paylaşacağım sizlerler.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…