bebeklerimize mektup

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
kızlar buradan bebeklerimize mektup yazalımmı?

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

• Konu Sahibi EU1
canim yavrum,
henüz karnimdasin ..ve dogmana bir ay var ..
ama o kadar hayatimizdasinki.. sensiz bir ya$am düsünemiyoruz babanla..
hayatimiz ..
yaptiklarimiz...
yapacaklarimiz..
senin etrafinda dönüp duruyor kuzum..
sana senin cok mutlu bir cocuk olacagina SÖZ veriyorum annecigim..
Hamileligim bu günlerinde sikayetlensemde ..sen sakin alinma olurmu kuzum..
ne kadar sokurdansamda
SENI VEREN RABBIME BINLERCE KEZ SÜKÜRLER OLSUN ..
seni cok seviyoruz ve gelmeni sabirsizlikla bekliyoruz birtanem EFEm..

• Konu Sahibi EU1

Bebeğim…

Bugün geleceğini öğrendim..İçim içime sığmazken sen içimdesin işte…
Seni sağlıkla kucağımda görmek de nasip olur inşallah.
Seni o kadar büyük bir sevgi ve özlemle bekledik....

Hoş geldin Meleğimiz..

hamile olduğumu ilk öğrendiğimde yazmıştım....

• Konu Sahibi EU1
GÜZEL KIZIM, BALLI BADEMİM, MiNİK MELEĞİM.
NE DESEM, NASIL SESLENSEMDE HiÇ BİRİ SENİ TARİF ETMEME YETMİYOR.
HEP ANLAMSIZ KALIYOR, SENİN SEVGİNİN YANINDA.
ŞİMDİ HAYALLERİMİZİN KAHRAMANI OLAN SENİN GELMENE ÇOK AZ KALDI.
EVİMİZDE, AİLEMİZDE BÜTÜN SAATLER GELİŞİNE HASRET…
HER SABAH SENİNLE KONUŞMADAN, HAYALLER KURMADAN BAŞLAYAMIYORUZ GÜNE…
ÇOK AZ KALDI MİNİK MELEĞİM
MİS KOKUNU İÇİME ÇEKMEME ÇOK AZ KALDI.
ARTIK ADIN GEÇTİĞİNDE GÖZLERİMİZ NEMLENİYOR BABANLA.
SEN DUYMASANDA ya da ANLAMASANDA HER YENİ GÜNDE SÖZ VERİYORUZ SANA…
“ HEP MUTLU OLMAN İÇİN ÇABALAYACAĞIZ”

SENİ BİZE NASİP ETTİĞİ İÇİN ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİME.
YAŞANACAK EN GÜZEL MUTLULUĞUN SEN OLDUĞUNU
HER HAREKETİNDE DAHA ÇOK ANLIYORUM BEBEĞİM.

TAHMİN BİLE EDEMEZDİM.
İÇİMDEKİ BİR KIPIRTININ YAŞAMA SEBEBiM OLACAĞINI.
SENİN BİR HAREKETİN İÇİN, MUTLULUĞUN, SAĞLIĞIN İÇİN
ÖMRÜMÜ VERMEYE ŞİMDİDEN RAZIYIM CANIM KIZIM...

"SENİ ÇOK SEVİYORUZ MİNİK MELEĞİM..."

28 / 05 / 2008
*******************************************************************************************************

Merhaba bebeğim, hoş geldin dünyama…
Dünyama diyorum çünkü varlığını şu anda yalnız ben biliyorum.
Bu sabah yani 25 Ekim 2007 sabahı saat 07:45 te öğrendim varlığını.
Hiçbir belirti vermemiştin var olduğuna dair, sadece hissetmiştim seni…
Günlerdir eve geç gidiyordum, açık eczane bulup test alamamıştım.
Babandan da istemedim, heveslenip hayal kırıklığı yaşamasın diye.
Dün gece yine çok geç kalmıştım, halana gidecektim.
Eczane gördüm kepenkleri yarım açıktı, içeri girmeye cesaret edemedim.
Sonra markete girdim marketin karşısındaki eczanede kepenklerini bir açıp, bir kapıyordu.
Beni davet eder gibi, sonunda yarım kepenkten kafamı uzattım ve bir şey alabilir miyim dedim.
İçeride oturan çocuk kapattık dedi, bende bir hamleyle gebelik testi alacaktım dedim.
Güldü ve testi getirdi.

O anda heyecandan elim birbirine dolaştı.
Eczacı bayanda markette alışveriş yapıyormuş, içeride beni gördüğünde aaa içeride bir yabancı var dedi gülerek.
Diğer arkadaşı da evet bayan gebelik testi aldı dedi.
Kadıncağızda o kadar sempatikti ki, demek ki içeride yabancı iki kişi var dedi.
Bende bilmem inşallah dedim.

Babanın midesi bulanıyordu hastaydı o gün, bende önce babanda başladı bulantılar 
Halandan kalktık evimize geldik, baban yattı erkenden.
Bende seninle konuştum bebeğim.
Eğer benimleysen dedim
Diğer kardeşlerin gibi bırakma beni lütfen dedim.
Ben seni hasretle, özlemle bekliyorum bebeğim.

Testi yaptığımda gözlerimi dört açmıştım, silikte olsa 2. çizginin çıkmasını bekliyordum.
İNANAMIYORDUM ŞÜKÜRLER OLSUN sen silik değil, koyu bir çizgiyle haber vermiştin varlığını…

Şimdi bebeğim sen benimlesin. Annenlesin…
En güvenli yatağında, hayata tutunmaya çalışıyorsun.
Tutunacaksın bebeğim.
Hasretle beklediğim kokunu içime çekeceğim.

Daha dün koştur koştur dolaşıyorken şirkette, şimdi temkinli adımlar atıyorum.
Varlığını biliyorum, annen olduğumu biliyorum. Bundan sonra her şeyin SEN demek olduğunu da…
O nedenle bebeğim artık sana karşı sorumluyum.
Seni biz istedik…
Aşk ve sevgiyle kurduk hayalini…
Senin için tek dileğim.
Sağlıkla gel BEBEĞİM…

25 / 10 / 2007

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU1
Kızıma

Kızım biriciğim benim her şeyim daha doğmadan seni koklamadan bunları hissetmek öyle güzel ki sende bu hissi çok uzun zaman sonra hissedeceksin umarım hissedersin.. öyle garip bir duygu sun ki içimdesin kıpır kıpır seni hissetmek; her gün senin için dua ediyorum senin gibi gelecek bütün bebeklere, umarım sağlıkla gelirsin kızım umarım her şey yolunda gider...
Senle ilgili öyle çok şey düşünüyorum ki inan düşündükçe hep mutluluktan ağlıyorum sen öyle özelsin ki şimdiden seni hissetmek içimde hissetmek dünya da yaşayabileceğim en büyük zenginlik…. Babanla her akşam seni konuşuyoruz babanı ne çok seveceğinin hayalini kuruyoruz dedenin tepesinden hiç inmeyeceğini sana aldığımız eşyalara bakıyorum en çok babaannen aldı sana bir sürü eşyan var daha doğmadan doğunca ne kadar çok sevileceksin biliyor musun herkes seni bekliyor en çok da ben herhalde seni sabırla bekliyorum garip bir his bende ki seni düşündükçe ağlıyorum sevinçten hepsi annem emin ol.. annenannen gelecek yakında doğumuma az kaldı öyle heyecanlı ki herkes amcaların senle top oynamayı hayal ediyorlar ailede herkes erkek olunca.. Senle ilgili hayaller bitmek bilmiyor çok şanslısın birbirini çok seven koca bir ailen olacak anneannen babaannen dedelerin amca ve dayılar…. içimdeki ilk hareketin ilk tekmelemen öyle mutlu olmuştum ki baban uykusundan uyanıp karnıma dokunup kalmıştı öyle mutlu ettin ki bizi umarım hep birlikte daha da mutlu oluruz..Biz babanla birbirimizi çok seviyoruz hem de tarifsiz bir sevgi bu senide çok seveceğiz ilk öğreteceğimiz şey sana sevmek olacak kızım herkesin ihtiyacı olan sevmeyi öğreteceğiz sana. Daha neler yapacağız birlikte baban sen ve ben… seni çok seviyoruz kızım sağlıkla gelmen dileğiyle

• Konu Sahibi EU1
miniciktin varlığını hissetiğimde..bir sabah vaktiydi varlığını öğrendiğimde..belkide en güzel rüyaydı..içim içime sığmıyordu bebeğim...
sen günden güne büyüyorsun bebeğim.bende ise anneliğin verdiği ağırlık ve yorgunluk.ama o kıpırdanışların unutturuyor herşeyii.daha doğmadan bizi sevgine hapsettin bebeğimm....
biliyormusun bebeğim senin adın EGE olucakk. sen baban ve benim biricik EGEmiz olucaksınn...
Annenin ve Babanın en kıymetlisi seni çok özledik bebeğimm.hadi gel güzel oğlumm.sabırszılıkla beliyoruz senii.canım oğlum EGE'M...

• Konu Sahibi EU1
Yıllarca hayalini kurdugum minik fındık kurduma ;

karnımdasın işte miniciksin inanamıyorum mucize gibi okadar miniksin ki şuan hissedemiyorum belki seni ama sen varsın ve icimdesin yakında hissedicegim seni
cinsiyetini okadar merak ediyoruz ki babanla aylar haftalar günler hatta saatler bile zor geciyor..
bugün ilk hareketini hissetim inci tanem o minicik ayaklarınla ben burdayım annecim dedin ilk anlıyamadım belki seni, anlam veremedim karnımda ki harekete
ama ikinci hareketinle benim anne dedin gözümden akan yaşlara engel olamadım dünyanın en güzel harikası allahım seni bana veridigi icin binlerce kez şükür ediyorum..
İnanamıyorum belki biraz gec oldu ama süper bir haber buuu kızım olucak kızımmmm hayallerimi gercekleştircegim cocukken hayalini kurdugum minik canımdan kanımdan prensesim güzel kızım
babanlada hep ilk cocugumuz kız olsun diye dua ederdik babanla nasıl havalara uctuk haberini alınca anlatamam kızım şimdi okadar heycanlıyız ki
dünyamız pespembe oldu seni daha bir sabırsızlıkla bekliyoruz gel artık prensesim seni cok ama cokkk seviyoruzz...
ilk cicilerini aldık kızım okadar minacıkki okadar güzellki oturup agladım benim prensesimi giyicek dedim belkide kıyafetleri alınca dahada bir kavradım sanki gelicegini dahada bir heycanlandık babanla
micik badiler coraplar patikler annanen babannen hep senin icin örmeye başladılar bile herkez sabırsızlıkla seni bekliyor en cok ben ve baban tabiki aslına bakarsan deden hala seni erkek olucak diye bekliyor ama cok bekler benim prensesim olucakk ..
kızım sen büyüdükce ben dahada zor günler geciriyorum gün gectikce zorlanıyorum allahım seni hayırlısıyla saglıklısıyla bize kavuştursun başka bişi istemiyorum cokta hareketli sayılmazsın ama baban bugün tekmelerini hissetti cok şaşırdı cok mutlu oldu birazda korktu sanırım yeni yeni kavradı
giysilerin artıkca artıyor yatagını arabanı dolabını aldık okadar heycanlıyımki sürekli onlara bakıyorum ne zaman geliceksin artık kızım off gecmiyor günler...
allahıma her gece dua ediyorum kızım senin icin ailemiz icin hayallerim icin cogu hayallerim gercekleştigi yarısı gercekleşmek üzere senin gelişinle oldu bütün bunlar ve seninlede gercekleştiricegim cok hayalim var şimdiden birlikte yapıcagımız kurabiyeler icin kalıplar bile aldım :)..
prensenim cok az kaldı sayılı günler doktor amcan cok güzel bir kız olucak diyor tabi kimin kızı o prenses olucak benim kızım allahım hep seni korusun bitanem artık babanla seni bekliyoruz sadece bir kac gün kaldı dünyamıza evimize hayatımıza girmene okadar mutluyum ki biliyorum belki eskisi gibi olmıycak hayatım sorumluluklarım artıcak tüm düzenim degişicek ama şunuda cok iyi biliyoruz babanla sen gelince herşey eskisinden cok daha güzel olucak...
iyiki varsın birtanem iyiki karnımdasın allahım cocugu olmayan ailelerede nasip etsin bu duyguyu seninle hayat bulduk seninle canlandık yeni dünyamız sensin hoşgeldin bebegim hoşgeldin yeni hayatımıza...
:asigim:

• Konu Sahibi EU1
aglattınız benı beaaa cadı kadınlar sizii bende oğlumun gunlune her gun yazılar yazıyorum babasıda arada yazıyor oudukça aglıyorum.....

senace senın yazından sonrasını okuyamadım daha beter zırlamak ıstemıyorum çunku ..

yureklerınıze saglık hatunlar

• Konu Sahibi EU1

CEMRE BENDE ÖYLEYİM. ZIRIL ZIRILIM ÖZELLİKLE 2 GÜNDÜR.
ARKADAŞLARDA NE KADAR GÜZEL ve YOĞUN YAZMIŞLAR.

BENDE KIZIMA SÜREKLİ MEKTUPLAR YAZIYORUM :))
İNŞALLAH KAVRAMAYA BAŞLADIĞI BİR DOĞUM GÜNÜNDE O NA HEDİYE EDECEĞİM.
YA DA KIZIMDA "HAMİLEYİM ANNE" DEDİĞİNDE PAYLAŞACAĞIM DUYGULARIMI ANLATAN MEKTUPLARIMI...

ALLAHIM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAH...

Canim Oğlum Benim
Daha Varliğini Hissetmeden önce Hep Oğlum Olacak Diye Içime Doğardin Sanki Senin Geleceğini Biliyormuşum Gibi
Babanla Hep Iddalaşirdik Bu Yüzden
Bazen Düşünüyorumda Senin Mucize Olman Gerekiyor,inanamiyorum Hala Anne Olacağima Evet Oğlum Senin Sayende Anne Olucam Dünyanin En Güzel Duygularindan Olan Annelik Duygusunu Bana Tattirdiği Için öncelikle Yüce Rabbime şükürler Olsun Sonrada Sana çook çookk Teşekkürler Bitanem
Seni Ilk Hissettiğim An Bir Tek Kalp Atişiydin Baban Daha Seni Hissedemezken Ben Seni Ta Ruhumun Derinliklerinde Hissediyordum.zaman Nede çabuk Geçti.daha Dün Gibi Senin Varliğini öğrendiğim Gün
şimdide Yerinde Durmaz Oldun Kipir Kipir
Babanla Hergün Seni Hayal Ediyoruz Dört Gözle Seni Bekliyoruz.okadar Güzel Bir Duygusun Ki Allah Isteyen Herkeze Yaşatir Inşallah
Bak Sanki Anladin Senden Bahsettiğimi Yine Kipraşiyosun Ama Oğlum Bazen Canimi çookk Yakiyosun Ama Işte Anne Olmak Bu Herhalde Okadar çok Zorluk Yaşadimki Hala Yaşiyorum Ama Sana Kizamiyorum
Sanki Beni Duyacak Bana Küsecekmişsin Gibime Geliyor
Haa Oğlum Senin Bide Temmuz Teyzelerin Var Seni Hep Berzber Büyüttük Onlarla Tabi Bende Onlarin Bebişerinin Teyzesiyim.
Canim Oğlum Senin Doğumunu Hergün Babanla Hayal Ediyoruz O Ani Inan Hergün Yaşiyoruz.biliyor Musun En çokta Seninle Ilk Gözgöze Geleceğim O Ani Sabirsizlikla Bekliyorum .birde Baban Sen Ve Benim Ilk Fotoğrafimizi Merak Ediyorum.bu Güzel Duyguyu Bizlere Yaşattiği Için Allahima Binlerce şükürler Olsun
Canim Oğlum Senin Için Yazacaklarim O Kadar Fazlaki Ama şimdiliik Bu Kadarini Paylaşalim Temmuz Teyzelerinle
Seni Dört Gözle Bekliyoruz Babanla Sağlicakla Gel

beni de ağlattınız kızlar.. ben de senace nin yazısından sonra koptum .. ben de kızıma bişeyler yazıp eklemek isterdim ama şu an yapamıcam .. :asigim:

senacenin yazısından sonrakileride okuyun canım aaaa:dilcikar:

senacenin yazısından sonrakileride okuyun canım aaaa:dilcikar:

HERKES ÇOK YOĞUN DUYGULAR YAŞIYOR.
OKURLAR KUZUM...
İNAN BENDE ÇOK DUYGUSALIM.
YAZINDA KURABİYE KALIPLARINDAN BAHSETMİŞSİN ÇOK ETKİLENDİM.
YOL ARKADAŞIM DİZİSİNDE DE ÖYLE BİR SAHNE VARDI.
O ANDA ÇOK HOŞUMA GİTMİİŞTİ.

evet canım ben o diziyi izledigimde inanamadım ama bu benim hayalim dedim bide hayalimi izlemek beni cok etkiledi tabi ama eşimlede sonuzmuz öyle olmasın allah bozmasın mutlulugumuzu inş. izleyince hüngür hüngür agladım vallahi cok şaşırmıştım :1rolleyes:

boyle guzel bı topık actıgınız için tesekkurler ilk önce

nerde başlasamda nerden yazsam bılmıyorum canım oğlum;
babannla nısanlandıgımız ilk zamanlarda ya bebegımız olmazsa ne olur dedık dedık kı canımız sag olsun megersem olmuyormus bebegım benım sensız olmuyormus hayat boşmuş bırtanem....
uzun zaman bekledım senı kelımelerle ıfade edemıyecek kadar uzun neler yasadım bır bılsem bebegım....
ne tahlıllerden geçtım bır bılsen .....
hayatımı bıle ortaya koydum senın için....
dr gıttıgımde ılaç kesılmelı yumurtalıkların patlamak üzere hayatı tehlıken var dedıgınde bıle hep senı dusundum....
benımle evlenen herkesın kucagı dolu bır benım kı boş....
Allahıma sukurler olsun kı sen varsın bebegım şimdi...

sensız hayatı dusunmek kı imkansız ...
senınle yatıp senınle kalkıyorum hep ...
ah oğlum dıyorum bı gelseydın çok özledım senı ben elımı karnıma koydugumda sana bunları anlattıgımda o verdıgın tepkı varya hayatıma bedel anne olmak buymuş megersem kelebegım benım
ansızın geldı gırdın umudumdun benım ve oldu işte senın ilk haberını hemsıre verıncekı halımı görmenı isterdım bebegım felç oluyordum resmen hele babana senı soyledımdekı babanın gozlerını gormenı gormelıydın...

hemececık dr gıttık ya tahlıller karıstıysa takı senı ultrasonda gorene kadar hep suphe ile yaklastık senı gorduk ya hanı kalbın pıt pıt atıyodu ya o duyguyu anlatamam tunam benım ....
sonra hersey senın uzerıne kuruldu....
sen suansa benımde babanında hayatısın ...
senı cok sevıyorum bebegım ......
karnımdakı her zorluguna razıyım bebegım...
anne olmak bu olsa gerk ....

senı çok sevıyorum bebegım benım saglılla gel annenın kucagına ...

özlemım ve hasretım 1 ay sonra bıtecek yavrum Allahın iznı ile...........

kızlar hepinizinkini şimdi okudum biraz ağır geldi hepsi birden açıkçası ....Allah herkesin yavrusunu anasına babasına ailesine bağışlasın tedaviyle olanlar uzun yıllar beklenen bebişler var herkesin bebeği kıymetli ama onlar daha özel sanırım aileleri için...Yüreğinize elinize sağlık...

kızlar okuduktan sonr adağıldım valla...hala gözlerimden yaslar dökuluyor...
hafsaacıgım rabbim okadar buyukki gönlumuze göre veriyor...rabbim inşallah sag salim kucagımıza almayıda nasip eder...

Son düzenleme:

çok guzel dusunmussun canım benım hamıleyım anne dedıgınde o mektupları ver prensesıne :) harıka bır fıkır bence. ama o zamana kadar dayanabılırmısın acaba.. bence daha evvel verırsın kızına o degerlı satırlarını yerimseniben
mektupları okumaya devam edıyorum bugun moralım cok bozuk .. dogumuma 10 gun kaldı ve bişeyler ıyı gıtmıyor eşimin işiyle alakalı.. (tamda zamanı) o yuzden mektupları okurken fena oluyorum ama yınede daynamıyorum okumaya devamm edıyorum :a015:

CANIM ÜZÜLDÜM...
AMA UNUTMA Kİ BEBEĞİN KISMETİYLE GELECEK ve İŞLERİ DÜZELECEK.
DURUM NE OLURSA OLSUN HEP ŞÜKRET, RABBİM O ZAMAN ÇOK GÜZEL KAPILAR AÇIYOR.

10 GÜN MÜ? BAK BENDE HEYECANLANDIM ŞİMDİ.
ALLAH MİNİĞİNİ SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN.
EN BÜYÜK SERVET SAĞLIK.
SAĞLIK OLUNCA MUTLULUKTA, HUZURDA BERABERİNDE GELİR.

HERŞEYİN DÜZENE GİRMESİ DİLEĞİYLE...
SEN ÜZÜLME, BEN SANA BİR FIKRA ANLATAYIM DA GÜL.

KİM ULAN BU...

Bir gün otururken pamuk prenses demiş ki:

— Benim çadırımda sihirli ayna var girip sorayım hala en güzel ben miyim?
Çadıra girip çıkan pamuk prenses demiş ki:
- Aynaya sordum hala en güzel benmişim.
Bunun üzerine Herkül
- Bir de ben sorayım hala en kuvvetli ben miyim?
Ve çadıra girer. Çadırdan çıkınca derki
- Hala en kuvvetli benmişim.

Sıra Notre Dame'ın kamburuna gelmiştir. O da
En çirkin hala ben miyim sorayım diye çadıra girer.

Çadırdan on karış suratla çıkan Notre Dame’ ın kamburu sinirli bir
şekilde derki;
- Kim Ulan bu Reha Muhtar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…