bebeklerimize mektup

Ay kizlar ya bu aralar aglamaya yer ariyorum zaten iki gözüm iki cesme aglattiniz beni . insallah engec 2 ay sonra hepimizde mutluluktan aglamis oluruz.Yüce Allah im onlarin yüzlerini görmeyi, kokularini icimize cekmemizide nasip etsin .Hepinizin gönlüne saglik...

KIZLAR BU YAZIYI ŞIMDI YAZDIM..

seni ilk gordugumuzde 8 haftalık parmaktanda daha kucuk bışeydın canım.. kum dokuyordum ve hemen acile kaldırılmıştım feci bir şekılde agrım sancım vardı hastaneyı ayaga kaldırıyordum resmen.. ama ıçımde oldugun ıcın mudahele yapılamıyordu hemen. once neyın ne oldugunun anlaşılması gerekıyordu..kadın dogum doktorunun odasında senı ultrasonda ılk gordugumde o ana kadar bagıran ben sancıları unutmuşş senın çırpınışını ızlemeye başlamıştım... ben baban ve babaannen.. gözlerıme ınanamadım benım ıçımde bır canlı var bır ınsan var cektıgım acıyı hısseder gıbıydın canımın parçası sende mınıcık yenı oluşmaya başlamış kollarını ve tam oluşmamış bacaklarını oyle buyuk bır hızlaa çırpıyordunku .. sankı sende annecıgınle çırpınıyordun yavrum hepımızın o an gozlerı dolmuştu neysekı sana zarar verılmeden agrı kesıcı yapılmasına karar verıldı ve kum döktugum ortaya cıktı o gecenın sonunda hastaneden çıktık..
ve şimdiiiiiiii
bebegim seninle kavuşmamıza 1 hafta kadar bir zamanımız kaldı .. bugun nedense heyecanım tedırgınlıgım hıc yok baya duygusuzum bugun.. aslında sana yaklaşırken duygularımın doruga cıkacagını yerımde duramayacagımı sanıyordum düne kadar .. ama şuan hıc bırsey duşunemıyorum .sadece ıçımde buyuk bır merak var sana karşı acaba hangı gun ve ne şekılde geleceksın kucagıma yavrum..
bılıyormusun hala ınanamıyorum anne olabılecegıme .. daha dun annemın kucuk nazlı kaprıslı kızıydım ben.. evlendım.. (gercı onada ınanamıyordum taki baban cıkana dek karşıma)
ve evlenır evlenmez sen geldın ıçıme bebegım.. bu kadar cabuk bu kadar kolay .. ınanamıyordum hatta gebelık testını bıle ablamda yapıp sonucu beklemeden eve dönmuştum.. 15 dakıka sonra ablam yanı teyzen arayıp hamılesın dedıgınde aslında başımdan aşağıya kaynar sular dökulmuştu herkesın evlat dıye ölup ölup dırılmesıne karşın ben ıstemıyordum hamıle kalmayı en azından 1 sene..
cok korkmuştum o an gelecegımızden, şu an tarıf edemeyecegım bır şok şeyden korkmuştum ıştee.. henuz cok erkendı .. daha babanla tatıllere gıdecektık daha gezıp tozacaktım evlılıgımın cicim aylarını en guzel şekılde geçırecektım.. yaa işte yavrum böyle aptalca duşunceler geçtı bu kuçuk annenın aklından o an .. babana bıle msj atarak soyledım hamıle oldugumu .. sonunada ekledım ciddiyim ne yapıcaz...diye.. inanmayacagını bılıyordum cunku.. hemen aradı dogrusunu soylemek gerekırse o ıkı çizgiyi gorene dek ınanmadıda.. şaka yapıyorum zannettı . annecigin hep abuk şakalar yapardı babana cunku..
şımdı duşunuyorumda dogmana 1 hafta belkı varr belkı yok.. ve ben ılk başta senın için verdııgım tepkı ıçın çok pişmanım melegım.. babana attıgım msj da ne yapıcaz dıye yazmıştım.. belkıde senı aldırıcaktım.. ama baban kesınlıkle cok buyuk bır sevıncle karşıladı ıçımde oluşunu yavrum.. bu bebek bızım yavrumuz zamansızda olsa cok borcumuz olsada bu bızım canımız ve Allahın verdıgı bu cana kıyamayız deniz.. bu laflarını hıc untmadım babacıgının.. senın dunyaya gelecek olmana en buyuk etken babandır yavrum.. yoksa ben o korkuyla neler yapabılır kımbılır ne hatalara yonelebılırdım bırıcıgım..
benı affet..
oysa bır bebegım olsun dıyee onca yola başvuran onca paralar doken Allaha hergun yalvaran dualar eden nıce ınsanlar var.. bunları o zamanlar hıc akıl edemıyordum yavrum..
sense tutunmuştun annecıgıne tum ınatcılıgınla.. ınatcılıgınla dıyorum cunku daha senın ııcımde oldunu bılmeden hoplayıp zıplıyordum en agır seylerı tasıyordum kı buna evdekı eskı tv de dahıldır koca koca hurcları kaldırıp ha bıre bıseyler sılkelıyordum yavrum :) ama sen gıtmedın benden ıyıkıde gıtmedın oğlum .. bu arada varlıgını ögrendıkten sonra uludagda yaptıgım kayaklarıda eklemem lazım ama onlarda cok dıkkatlıydım kızma olurmu
şımdı ise senı sabırsılıkla beklıyorum senın ıcın delırıyorum hayallerım senın uzerıne kurulu.. attıgım her bı adım senın ıcın senın gelecegın ve babanla kurdugumuz kolay kolay kımselerın gunumuzde ulaşamayacagı o tertemız dunyamız için bebegim..
sen benı bırakmadın bende ömrum boyunca senı bırakmayacagım takii bir el kızı senin aklını çelene dek aşkım..

sen bizim minik iki kişilik dunyamıza bir 3 . şahıs olarakk kendi isteginlee geliyorsn canımın parçası.. ve biliyorum ki cokk guzell bır hayatımız olucak sayende..
Sen beni değiştiren toparlayan duygusallaştıransın oğlum.. ve bu minik dunyamız senin o minicik ellerinde buyuycek guzelleşecek bebegim..

Allahımdan hayat için tek diledigim senin saglıklı bir şekilde kollarıma gelmen Aralım

Annen Deniz

senağlamasenağlama

kızlar okurken çok duydulandımm.Ne güzel bişey anne olmak .inş kuzularımzıı hayırlısıyla kucaklarımıza alırız..senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

:çok üzgünüm:

Evi beyaza boyattım
Kapısına seni yazdım
Erkenden uyandım
Yağmurlara baktım
Yağmurlara baktım
Daldım oyalandım
Güller açılınca, gülüyorsun sandım
Kuşlar uçuşunca, biliyorsun sandım

Hadi geliver, hadi gülüver
Mini mini minnacık
Mini mini sevdacık
Evi beyaza boyattım
Kapısına seni yazdım
Derdime de dayandım
Mazimize baktım
Mazimize baktım
Daldım oyalandım
Güller açılınca, gülüyorsun sandım
Kuşlar uçuşunca, biliyorsun sandım
Mini mini minnacık
Mini mini sevdacık

Kayahan-minnacik sevdacik

anam resimdeki bebişin güzelliğineee maşallahhh...

BİRİCİK KIZIM BENİM;daha yeni evlenmiştık babanla.başımızı sokacagımız biR evimiz bıle yoktu.babaannenlerde kalıyorduk.sen butun tedbırlerıme ragmen gelmek ıstemiştın bu dunyaya.varlıgını ogrendıgımde cok sevinmiştim.mutlulukla babana soylemiştim.baban daha vaktının oldugunu soylemişti.senin için herseye karsı cıktım ve seni bu dunyaya getırmeye karar vermiştım.tek başıma bıle kalsamda razıydım.sonrasında baban da bazı seylerın farkına varmış ve bızım yanımızda olmayı secmiştı.basımızı sokacak bır ev bulmustuk once.anneannenler sonuna kadar destek olmustu bize.ve senın karnımdakı son aylarına kadar herseyımızı tamamlamaya calıstık.sen sıcak bır evde gözlerini açasın dıye.sana bır suru ufacık ufacık ciciler almıstık .her gun bakardık onlara defalarca babanla.glmeni sabırsızlıkla beklerdık
karnımdaki son aylarında babanı işyeri adaya gondermişti seninle yalnız basımıza kaldık.canım teyzen de basımızdan hiç ayrılmazdı bize bişey olacak dıye.ve bir akşam baban adadan cıkageldibizi ozlemişti.sen heyecanla o akşam dogmaya karar vermiştinbabandaki o telaşı hiç unutamıyorum geldıgı gıbı surprız yapınca sen babana ,babanın eli ayagı birbirine dolaşmıştı.teyzenle babana gulmekten sana olan sancımı bıle hıssetmıyordum sanki.ve sonrasında kalabalık bi şekıldeikimizi hastaneye goturmüşlerdi.ama cok korkutmustun beni bılıyormusun meleğim.sonrasında dogmustun.minicik kıpkırmızı bi şeydin.seni ılk kucagıma aldıgımda agladım sana sarıla sarıla agladım.senden baska hersey yalan gelldi bana o zaman bırıcıgım.parcamdın benim o kadar tuhaf oldu ki içimzamanı gelmiştı artık evımize gıtmemımızın.senin evimizi gormenın.hepberaber gıttık eve anneannenler teyzenler ve baban. aglıyordun teyzecıgının kucagında hastaneden cıkarken eve kadar aglamıstın.evimize gırdıgınde hemen susmus o yumuk yumuk gozlerınle bakınıyordun.o kadar masumdunki.melektin.o anı hiç unatamıyorum bırtanem akşamları baban ben teyzen yatagının dıbınde uyurduk ya aglarsan dıye.daha bır kımıldanmanla hepımız ayaklanır seni susturmaya calısırdık.o gozyasların suzulmesin diye böyle dünyaya geldin işte bebegım
sımdı tam üç yasındasın.cok güzel bır cici kız oldun bebegim.bıcır bıcırsın canımın parcası.ama bazen yaramazlıklarından canını acıtıyorsun ve benım içimden bır can kopuyor sankı o an.içim yanıyor bebegım senin canın acıdıkca.oturup aglıyoruz beraber.ben senınle buyuyorum tatlım.senınle sevınıyor senınle üzüluyorum bunu bil bırtanem.senın için canımı feda ederim gerekirse.hiç birsekildede yalnız bırakmam seni bebegım tanrı bızı ayırmadıkca
SENİ DUNYALARA DEGISMEM CANIM KIZIM.SEN BENIM İÇİN HERSEYE DEGERSİN
SENİ COK SEVIYORUM BIRTANEM AKLININ ALAMAYACAGI KADAR COK SEVIYORUM

yyyaaaa salya sümük aglattınız benı dılerım o guzel duyguları rabbım banada ve ısteyen herkese nasıp eder.okadar sanslısınızkı bunun için çok şükredın allaha olurmu arkadaslarım?umarım bende bırgun bebegıme burdan yazabılırım.....

Insallah canim Allahtan umudunu kesme canim er yada gec mükafatini alacaksindir.Allah im gönlüne göre en kisa zamanda bütün bebek isteyenlere ici sirada sanada coooook güzel bebesler nasip eder......a.s.a.s.

insallah canım bızler için çok dua edın ne olur!bu düşünce insanı yeyip bitiriyo...derdı veren ALLAH alanda ALLAH tır.şimdilik beklemekten ve çabalamaktan baska elimizden bişey gelmiyo...

alhancim allah yardimciniz olsun canim ..
dilerim en kisa zamanda bir bebis sahibi olursun..
allah isteyen herkese nasip etsin insallah

insallah canım bızler için çok dua edın ne olur!bu düşünce insanı yeyip bitiriyo...derdı veren ALLAH alanda ALLAH tır.şimdilik beklemekten ve çabalamaktan baska elimizden bişey gelmiyo...

alhan hep "Allah'ım sokağa atanlara vereceğine isteyip de sahip olamayanlara ver yarabbim" diye dua ederim. inşallah tez zamanda sen de bu güzel duyguyu tadarsın...

inşallah canım en kısa zamanda bebegını kucagına alırsın sadece bıraz sabır etmen lazım bıtanem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…