bebek yapalım derken:))

sizin şaşırmanız benide şaşırttı doğrusu mizah anlayışınız dar olmalı...biz burda elbette onun tavayı yakmasına gülmüyoruz komik olan onların çocuk yapma azmiyle işten kaytarmaları mutfağı yakmaları...
bilmem anlatabildimmi

gerçekten komik sizde bu azim varken futbol takımı kurarsınız evelallah.umarım en yakın zamanda muradınıza eresiniz.yılmayın.devamBU ARADA NEYE İSTERSEK GÜLER AĞLARIZ AY KARIŞMAYINNNNNsırnaşık şey

:)))))bizim bi komşumuzda öle kızartma yaparkene unutup,odaya eşiyle tv izlemeye gidip(bilemiyoz artık gerçekten tv mi izlediler:)mutfak dolaplarını,aspiratörü yaktılar ve evin çoğu yeri kapkara is ve duman olmuştu:))dikkat etmek lazım....

boşver arkadasım isteyen istediğini yazsın isteyen gülsün isteyen okusun geçsin ben sadece ufak bi anımı anlattım.paylaştım ama bu kadar tepki alacağımı tahmin edemedim.

bu yolda her sey mübahtır cocuk yapmak önemli bir mesele kimileri ne paralar döküyor bu ugurda siz evi yakmısınız cokmu ben evini satan insanlar ğördüm bebek uğruna ğülen insanları booooooooooos ver herkes kendine baksın

gecmis olsun canım benim...moralını yuksek tutmak onemli olan ..masallah azmıne de hayran kaldım:)

bak emeklerin bos değilmis ama senin bebis haylaz durmuyor rahat anneni karnında bebekte haklı dünyaya ğelipte ne yapcak bu kadar art niyetli insanlar varken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…