bebek telsizi ne kullanıyorsunuz?

sebnem-08

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
115
0
Kızlar, acilen bebek telsizi almam lazım. Ne alacağımı bilmiyorum. Bizim ev 3 katlı. Birinci katla 3. kat arası çekmesi gerekiyor. O yüzden her telsizi alamıyorum. Bu şekilde farklı katlar arası kullanan ve memnun olan var mı?

canım ben chicco kullanıyorum normal bizim evde çok cızırtı yapıyor annemlerin ev ise dublex orada sanki cızırtısı daha azalıyormuş gibime geliyor . ama en uzak mesafesi ne kadardır nasıldır onu bilemiyorum.

herhangi bir fikrim yok bu konuda madem 3 kalı bir evde oturuyorsun kameralı olandan al bence onun sesini değil sadece kendisinide gör nacizane bir fikir

Ben philips kullanıyorum hiç parazit yok nefes alsa gık dese duyuyorum benim üst katta da çekiyor.

Kesinlikle philıps derim süper..parazit yok,çok hassas sese karşı..

ben chicco kullanıyorum ama pek memnun deyilim çok cızırtı yapıyo.bence chicco alma.

bende chıcco kullanıyorum pek memnun degılım bebgımın sesını duyucam dıye nerdeyse kulagıma yapıstırıcam .

Sağolun arkadaşlar. Demek ki en kısa zamanda en uygun Philips araştırılıp bulunacak ve de satın alınacaka.s
Teşekkürler tekrar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…