bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

24 yaşındayım.genetik pco var bizde.teyzem hiç korunmadan evlendikten 10 ay sonra gebe kalabildi.benimde 10 ay oldu evleneli.9aydır korunmuyoruz.bu ay soğan kürü yaptım.inanılmaz akıntı söktürdü.4-5 gün önce yumurtlama dönemimdi.şiddetli kasık ağrım ve afedersiniz yapışkan akıntıdan anlıyorum.değerlendirdik.inş ALLAHIN izniyle bu sefer olmuştur.kilom yok ama yinede ben vermeye çalışıyorum.beslenmeme dikkat ediyorum.artık hayırlısı ALLAHTAN

pembeptk ya senin sorunun ne ?

cnm bende bilmiyorum aslında 2 ay oldu deniyeli bu 3. ayımız bu ay gidicektim kontrole vazgeçtim bu ayda olmazsa öyle gidicem inş bişey yoktur korkuyorum aslında kötü bişey çıkıcak diye:18: inş. bu ay rabbim nasip ederde gerek kalmaz tedaviye .

24 yaşındayım.genetik pco var bizde.teyzem hiç korunmadan evlendikten 10 ay sonra gebe kalabildi.benimde 10 ay oldu evleneli.9aydır korunmuyoruz.bu ay soğan kürü yaptım.inanılmaz akıntı söktürdü.4-5 gün önce yumurtlama dönemimdi.şiddetli kasık ağrım ve afedersiniz yapışkan akıntıdan anlıyorum.değerlendirdik.inş ALLAHIN izniyle bu sefer olmuştur.kilom yok ama yinede ben vermeye çalışıyorum.beslenmeme dikkat ediyorum.artık hayırlısı ALLAHTAN

Bende 25 yaşındayım 3 yıldır korunmuyoruz ama bi türlü gelmedi şu nazlılar :) bu soğan kürünü nasıl uyguluyorsun peki canım?

Allah şifa versin. Doktora gittin mi peki nasıl bi tedavi uyguladı sana?

dr çok küçük kistlerin var pco görünümlü onun dışında kan değerlerimin normal olduğunu.rahmin temiz ve yumurtalıkların iyi çalıştığını söylüyor.stres yapma çok gençsin.tedavisiz gebe kalırsın diyo ama 9 aydır olmadı işte.ilaç vermedi.çünkü ben 40 yada 45 günde kendiliğinden adet oluyorum.tabi evlendikten sonra bu düzene geldi.normalde3 ay 4 ay olmadığımda oluyordu

cnm bende bilmiyorum aslında 2 ay oldu deniyeli bu 3. ayımız bu ay gidicektim kontrole vazgeçtim bu ayda olmazsa öyle gidicem inş bişey yoktur korkuyorum aslında kötü bişey çıkıcak diye:18: inş. bu ay rabbim nasip ederde gerek kalmaz tedaviye .

Amin inşllah canım hiç tedaviye gerek kalmadan gelir o tatlı bebişler :emir_bebek:

Bende 25 yaşındayım 3 yıldır korunmuyoruz ama bi türlü gelmedi şu nazlılar :) bu soğan kürünü nasıl uyguluyorsun peki canım?[
adetim geçen 24 haziranda başladı 5 gün sürdü.7. günde soğan kürünü yapıp öğlen ve akşam iaç karnına içtim.tarif olarakta i.saraçoğlunun sitesinde olduğu gibi uyguladım.1 su bardağı kaynamış suda 4 e bölünmüş soğanı ağzı kapalı olarak 5 dk kaynattım.çok az ılıtıp içtim

dr çok küçük kistlerin var pco görünümlü onun dışında kan değerlerimin normal olduğunu.rahmin temiz ve yumurtalıkların iyi çalıştığını söylüyor.stres yapma çok gençsin.tedavisiz gebe kalırsın diyo ama 9 aydır olmadı işte.ilaç vermedi.çünkü ben 40 yada 45 günde kendiliğinden adet oluyorum.tabi evlendikten sonra bu düzene geldi.normalde3 ay 4 ay olmadığımda oluyordu

Öyle pek bi kilo sorunum yok ama doktor eğer verirsen yumurtlaman kendiliğinden gerçekleşir dedi. Bende de yumurtlama tembelliği var işte. rahimfilmi çektirdim temiz çıktı geçen ay yumurtlamam da gerçekleşti bide çatlatma iğnesi vurundum ama olmadı bakalım bu ay inşallah.

biz 8 yıldır evliyiz.Ben 31 eşim 35 yaşında.
Eşim azosperm.:KK14:
Yani meni de hiç sperm yok.:KK50:
Son 6 aydır iğne tedavisi görüyor.
Bayramdan sonra kontrol var bakalım şu nazlı spermleri görebilecekmiyiz:KK53:

Öyle pek bi kilo sorunum yok ama doktor eğer verirsen yumurtlaman kendiliğinden gerçekleşir dedi. Bende de yumurtlama tembelliği var işte. rahimfilmi çektirdim temiz çıktı geçen ay yumurtlamam da gerçekleşti bide çatlatma iğnesi vurundum ama olmadı bakalım bu ay inşallah.

hayırlısını istemek lazım.hayırlısıyada inş olur bu ay seninde benimde:KK17:

Canım sende eşine bol bol keçiboynuzu pekmezi içir. Biz de geçenlerde aldık benimki çok sevdi hadi dolsun artık hayırlısıyla şu göbişler.. :KK49:

Allah yeterki ol desin herşey oluverir yeterki biz yılmayalım çareler arayalım cnm eşiine keçiboynuzu pekmezini yedirdinmi yedirdinmi diiyorum çünkü ben elimde kavanoz peşinde eşim kaçıyo ben peşinde en sonunda nete dalıyo dalgınlığından yayarlanıyorum bende içiriveiyom bi elimdede su sanki çocuğa zorla şurup içiriyorum :KK55:

serçem arkadaşım bilir bende kısaca hikayemden bahsetmek istiyorum geçen yaz doktor pkolu olduğumu ilaç kullanmam erektiğini söyledi adetlerim düzenszide 3 ay d.k hapı ve şeker ilacı kullandım adetim düzene girmedi ocakta Ankarada özel bi hastaneye gittim doktor yine bana şeker hapı ve d.kontrol hapı verdi 3 ay onu kullandım nisan ayında soğan kürü uyguladım o ay hamile kaldım am sağlıksız olduğu için düşük yaptım doktorda bi dahaki adetinde gel klomene başlayalım vakit kaybetmeyelim dedi 35 gün sonra adet oldum klomen kullandım yumurta ölçümüne gittim dr sadece 1 tane istediğim büyüklükte yumurta var yarın iğneyi vuralım dedi  adetimin 12. günüydü ama ben hiç istemeğim halde vurdurdum çünkü çok erkendi daha yumurtam gelişebilirdi bence. ama doktor sözü dinledim ama olmadı bu ayda boş geçti eşim şehir dışında bu ay çalışamadıkta önümüzdeki ay soğan kürü yapıcam tekrardn Allah hepimizin şifasını versin klomenden dolayı kist olmuşmudur acaba bidaha doktora gitmedim

41 Ayetel Kursi
500 ya şafi okudum.

Rabbim kabül etsin İnşaALLAH :KK16:
Aypara hayırlı ikiz ikiz evlatların olur İnşaALLAH :KK16:
ay ne guzel dua etmissin icim gecdi cok sagol bitanem cok ihtiyacim vardi buna hepimiz icin olsun :KK16:
serçem arkadaşım bilir bende kısaca hikayemden bahsetmek istiyorum geçen yaz doktor pkolu olduğumu ilaç kullanmam erektiğini söyledi adetlerim düzenszide 3 ay d.k hapı ve şeker ilacı kullandım adetim düzene girmedi ocakta Ankarada özel bi hastaneye gittim doktor yine bana şeker hapı ve d.kontrol hapı verdi 3 ay onu kullandım nisan ayında soğan kürü uyguladım o ay hamile kaldım am sağlıksız olduğu için düşük yaptım doktorda bi dahaki adetinde gel klomene başlayalım vakit kaybetmeyelim dedi 35 gün sonra adet oldum klomen kullandım yumurta ölçümüne gittim dr sadece 1 tane istediğim büyüklükte yumurta var yarın iğneyi vuralım dedi  adetimin 12. günüydü ama ben hiç istemeğim halde vurdurdum çünkü çok erkendi daha yumurtam gelişebilirdi bence. ama doktor sözü dinledim ama olmadı bu ayda boş geçti eşim şehir dışında bu ay çalışamadıkta önümüzdeki ay soğan kürü yapıcam tekrardn Allah hepimizin şifasını versin klomenden dolayı kist olmuşmudur acaba bidaha doktora gitmedim
canim bitane arkadasim hosgeldin bu gun konu sahibi bulufeye ozelden seninde adini verecekdim oda uzulmus esiyle biraz tartismis bende is yapmak icin ciktim simdi girdim seni yazacakdimki benim arkadasimada okuyalim kismet kendin keldin... yemin ederim seni yazmak icin girdim bura
bugun ev isleri yaptim oldum ya nekadar agirliklar kaldirdim anlatamam bugun karnim cok agridi 4 gun var adetime yine olucak zaten dedim ise girisdim
eyer bebeyim varsada orda Rabbim ona tutunma gucu versin dedim ama oldum bitdim yani okadar is yaptim
:KK50:

200-Ya Safi
20 -AYATEL kursisi
bugun qaliba az oldu Ayatel kursumuz yine okuyucam 20 tane daha okurum yazarim bura :KK74:

X