bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

canlarım listemiz bu isimleri olmayanlar söylesinler ekleyim herkes okudugunu yazsın gece 12 ye dek yazın kızlar aksamda toplayıp ekleyecegim öptüm hepinizi Allah kabul etsin

41 Ayetel Kursi
500 ya şafi okudum.

Rabbim kabül etsin İnşaALLAH :KK16:
Aypara hayırlı ikiz ikiz evlatların olur İnşaALLAH :KK16:

Son düzenleyen: Moderatör:
canım beide eklermisin listeye adım n afiye bebek için inşallah bi dahaki adetle tüp tedavisine başlıyoruz..
ancak ben akşamları giremiyorum okunacak kişiye 1 gün önceden okusam olurmu mesela bugün içinde yarınki arkadaşa gibi çünkü başka türlü bildirim yapamıcam...:KK50:

:) canım benim insallah duan kabul olur dualarımızdasın canım :KK49:
Allah razı olsun canımmmmm:KK16::KK49:
canım beide eklermisin listeye adım n afiye bebek için inşallah bi dahaki adetle tüp tedavisine başlıyoruz..
ancak ben akşamları giremiyorum okunacak kişiye 1 gün önceden okusam olurmu mesela bugün içinde yarınki arkadaşa gibi çünkü başka türlü bildirim yapamıcam...:KK50:
inşallah bir daha ki ay :KK49::KK49::KK49: böyle olacaksın 3tane koydum 2tane embriyo koycaklar ama bi tane de Rabbim nasip edecek üçüz gelcekkk:KK52::KK52::KK52:

م Bismillahirrahmanirrahim.
Günde 313tane AYET-EL KÛRSİ ve 100 Ya ŞAFİ İsmi Azamı
okuyup hediye edelim

YA KAADİR,YA KAYYUM YA KAVİYY YA KAİM,YA CAMİ YA VEDUD,YA KUDDUS OLAN ALLAH’IM SANA TÜM MÜBAREK İSİMLERİN İLE SESLENİP ELLERİMİ İLAHİ DERGAHINA AÇTIK DUALARIMIZI KABUL ET AMİN

"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn"
"Anlamı : Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti.Peygamberimiz Hz.Muhammed S.A.V e Salat ve Selam olsun
DUA LİSTEMİZ

nick okunacak tarih ne için okuyoruz?

ikizbebis44/duygu 15.07.2013 pazartesi sevdiğine kavuşup hayırlısı ile evlenmesi ve sağlıklı sorunsuz hamişlik م Bismillahirrahmanirrahim.
okuyup hediye edelim

YA KAADİR,YA KAYYUM YA KAVİYY YA KAİM,YA CAMİ YA VEDUD,YA KUDDUS OLAN ALLAH’IM SANA TÜM MÜBAREK İSİMLERİN İLE SESLENİP ELLERİMİ İLAHİ DERGAHINA AÇTIK DUALARIMIZI KABUL ET AMİN

"Anlamı : Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti.Peygamberimiz Hz.Muhammed S.A.V e Salat ve Selam olsun
DUA LİSTEMİZ

ikizbebis44/duygu 15.07.2013 pazartesi sevdiğine kavuşup hayırlısı ile evlenmesi ve sağlıklı sorunsuz hamişlik م Bismillahirrahmanirrahim.
okuyup hediye edelim

YA KAADİR,YA KAYYUM YA KAVİYY YA KAİM,YA CAMİ YA VEDUD,YA KUDDUS OLAN ALLAH’IM SANA TÜM MÜBAREK İSİMLERİN İLE SESLENİP ELLERİMİZİ İLAHİ DERGAHINA AÇTIK DUALARIMIZI KABUL ET AMİN

DUA LİSTEMİZ

ikizbebis44/duygu 15.07.2013 pazartesi sevdiğine kavuşup hayırlısı ile evlenmesi ve sağlıklı sorunsuz hamişlik :KK49: 313Ayetel kürsü+1991 Ya Şafi okuduk Allah kabul etsin amin

sercem1/aypara 16.07.2013 salı sağlıklı sorunsuz hamişlik :KK49: 211 Ya Şafi

pembeptk/melek 17.07..2013 çarşamba sağlıklı sorunsuz hamişlik :KK49:

volim/özlem 18.07.2013 perşembe sağlıklı sorunsuz hamişlik :KK49:

tulay_20/tülay 19.07.2013 cuma sağlıklı sorunsuz hamişlik :KK49:

asbelove/canan 20.07.2013 cumartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik :KK49:

deniz_1988 21.07.2013 pazar sağlıklı sorunsuz hamişlik :KK49:

Nargazeli /çiğdem 22.07.2013 pazartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik :KK49:

niley 23.07.2013 salı sağlıklı sorunsuz hamilelik :KK49:

folikasitka 24.07.2013 carsamba sağlıklı sorunsuz hamişlik :KK49:

ecem 25.07.2013 persembe sağlıklı sorunsuz hamişlik :KK49:

ECEM8736 /canan 26.07.2013 cuma sağlıklı sorunsuz hamişlik :KK49:

bulutefe 27.07.2013 cumartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik :KK49:

anneolmak 28.07.2013 pazar sağlıklı sorunsuz hamişlik :KK49:

umudumbitmesin 29.07.2013 pazartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik :KK49:

AhmetYahya /emine 30.07.2013 salı Sağlıklı sorunsuz hamişlik :KK49:

nfy_9185/nafiye 31.07.2013 çarsamba Sağlıklı sorunsuz hamişlik ve tüp bebeğinin tutması :KK49:

istyen herkes katılabılır insallah rabbim ramazanı şerifin duvalarımızın hurmetıne saglıklı hayırlı azaları tam evlatlar nasıp etsın herkeze

Canalrım yeni listemiz bu ötekinde tarihleri yanlıs yazmısım ayyyy :) acemilik işte cok öpyom ekledim kuzum seni insalalh güzel haberler getirisin nafiyem :)

OLUR CANIM BENDE ADETTİm bitti ABDEST ALIP BUGÜN BASLICAM KIZLAR Allahkabul etsin

okuyup hediye edelim

DUA LİSTEMİZ

DUA LİSTEMİZ

ikizbebis44/duygu 15.07.2013 pazartesi sevdiğine kavuşup hayırlısı ile evlenmesi ve sağlıklı sorunsuz hamişlik 313Ayetel kürsü+1991 Ya Şafi okuduk Allah kabul etsin amin

sercem1/aypara 16.07.2013 salı sağlıklı sorunsuz hamişlik 211 Ya Şafi

pembeptk/melek 17.07..2013 çarşamba sağlıklı sorunsuz hamişlik

volim/özlem 18.07.2013 perşembe sağlıklı sorunsuz hamişlik

tulay_20/tülay 19.07.2013 cuma sağlıklı sorunsuz hamişlik

asbelove/canan 20.07.2013 cumartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik

deniz_1988 21.07.2013 pazar sağlıklı sorunsuz hamişlik

Nargazeli /çiğdem 22.07.2013 pazartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik

niley 23.07.2013 salı sağlıklı sorunsuz hamilelik

folikasitka 24.07.2013 carsamba sağlıklı sorunsuz hamişlik

ecem 25.07.2013 persembe sağlıklı sorunsuz hamişlik

ECEM8736 /canan 26.07.2013 cuma sağlıklı sorunsuz hamişlik

bulutefe 27.07.2013 cumartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik

anneolmak 28.07.2013 pazar sağlıklı sorunsuz hamişlik

umudumbitmesin 29.07.2013 pazartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik

AhmetYahya /emine 30.07.2013 salı Sağlıklı sorunsuz hamişlik

nfy_9185/nafiye 31.07.2013 çarsamba Sağlıklı sorunsuz hamişlik ve tüp bebeğinin tutması

istyen herkes katılabılır insallah rabbim ramazanı şerifin duvalarımızın hurmetıne saglıklı hayırlı azaları tam evlatlar nasıp etsın herkeze

okuyup hediye edelim

DUA LİSTEMİZ

ikizbebis44/duygu 15.07.2013 pazartesi sevdiğine kavuşup hayırlısı ile evlenmesi ve sağlıklı sorunsuz hamişlik 313Ayetel kürsü+1991 Ya Şafi okuduk Allah kabul etsin amin

sercem1/aypara 16.07.2013 salı sağlıklı sorunsuz hamişlik 211 Ya Şafi

pembeptk/melek 17.07..2013 çarşamba sağlıklı sorunsuz hamişlik

volim/özlem 18.07.2013 perşembe sağlıklı sorunsuz hamişlik

tulay_20/tülay 19.07.2013 cuma sağlıklı sorunsuz hamişlik

asbelove/canan 20.07.2013 cumartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik

deniz_1988 21.07.2013 pazar sağlıklı sorunsuz hamişlik

Nargazeli /çiğdem 22.07.2013 pazartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik

niley 23.07.2013 salı sağlıklı sorunsuz hamilelik

folikasitka 24.07.2013 carsamba sağlıklı sorunsuz hamişlik

ecem 25.07.2013 persembe sağlıklı sorunsuz hamişlik

ECEM8736 /canan 26.07.2013 cuma sağlıklı sorunsuz hamişlik

bulutefe 27.07.2013 cumartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik

anneolmak 28.07.2013 pazar sağlıklı sorunsuz hamişlik

umudumbitmesin 29.07.2013 pazartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik

AhmetYahya /emine 30.07.2013 salı Sağlıklı sorunsuz hamişlik

nfy_9185/nafiye 31.07.2013 çarsamba Sağlıklı sorunsuz hamişlik ve tüp bebeğinin tutması

Kızlar bir de sorunlarımızdan bahsetsek hiçte fena olmaz de mi? Mesela ben 3 yıllık evliyim pko rahatsızlığım var yumurtalarım tembel bu ay klomen tedavisi görüyorum ya siz?

bende bekarım 28 yasındayım 13 yasımdan beri ilaçla adet olyompcos var.doktor cocuk için hemen evlenmem gerektiğini vakit kaybetmemem gerektiğini dedi.her gecen vakit korkuyorum :KK43:

bende bekarım 28 yasındayım 13 yasımdan beri ilaçla adet olyompcos var.doktor cocuk için hemen evlenmem gerektiğini vakit kaybetmemem gerektiğini dedi.her gecen vakit korkuyorum :KK43:

peki kilo ver falan dedi mi canım? Dert veren Allah dermanını da verir sen yeterki içini ferah tut.

peki kilo ver falan dedi mi canım? Dert veren Allah dermanını da verir sen yeterki içini ferah tut.

kilom normal kuzum sadece ilaçsız hiç adet olmuyom 13 yasımdan beri ilaçla.tüylenme var.ama bu ay belim kalınlastı.simdi lutenly adet söktrücü vede ecopirin adlı kan ilacını kullanyom bide tsh yüksek cıktı hipotroit onun içinde ilaç kullanyom ama o düzeldi bu cuma kontrole gidicem.Allah büyük Allah seninde yardımcın olsun canım ah bu pcos ah:KK43:

Son düzenleme:

cnm aynı yaştaymışız işn.sende en kısa sürede evlenir aramıza katılırsın bi bakmışız bebek için şafak sayıyosun burda inş hepimize yaşatsın Allah o güzel duyguları

600 YA ŞAFİ okudum. akşamları girme şansım yok.ancak gündüzün işyerimde girebiliyorum.eve pc sokmuyorum kesinlikle.bende gündüzün okuduklarımı yazarım.akşamda ben yokken dualarınızda benide unutmayın.:nazar:ALLAH hepinizden razı olsun inşallah ve gönlünüzdekini hayırlı bi şekilde nasip etsin tez zamanda.

600 YA ŞAFİ okudum. akşamları girme şansım yok.ancak gündüzün işyerimde girebiliyorum.eve pc sokmuyorum kesinlikle.bende gündüzün okuduklarımı yazarım.akşamda ben yokken dualarınızda benide unutmayın.:nazar:ALLAH hepinizden razı olsun inşallah ve gönlünüzdekini hayırlı bi şekilde nasip etsin tez zamanda.

tamam canım olur sabah eklerim dualarını.ALLAH KABUL ETSİN AMİN

Senn ne sorunun var canım ya da eşinin?

X