bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

selam geçişmiş duamı bağışlayayım dedim kusura bakma eloocan 30 ayetel kursi 100 ya şafi okudum senin için Allah kabul etsin inşallah ........

kızlar selamunaleyküm. hamile kalmadan dönmeyecem demiştim ve arkadaşlar 1 ay aradan sonra hamileyim.ALLAH isteyen herkese nasip etsin,benimkinide bana bağışlasın inş

bu arada bu ay klomen tedavisine başladım ve ilk ayda hamile kaldım.bu ay yaptığım sadece hamileliğe dair hiçbirşey düşünmeyip okumamak oldu.çatlatma iğnesi bile olmadım ama ALLAHIM nasip ederse ediyo işte.stresten uzak tutun kendinizi kızlar.bayram boyunca aklımı hep başka şeylere verdim.eşimi mutlu etmek için elimden geleni yaptım.eee10 ayın telafisi bu:KK3:yok bilmem ayaklarını havaya dik yok şu yok bu hiçbirini yapmadım.sadece RABBİME dayadım sırtımı.hayırlısını istedim hep.illa çoçuk olsun demedim dualarımda.bin şükürki şuanda 3 haftalık hamileyim.ALLAHIM kimsenin kucağını boş bırakmasın

kızlar selamunaleyküm. hamile kalmadan dönmeyecem demiştim ve arkadaşlar 1 ay aradan sonra hamileyim.ALLAH isteyen herkese nasip etsin,benimkinide bana bağışlasın inş

bu arada bu ay klomen tedavisine başladım ve ilk ayda hamile kaldım.bu ay yaptığım sadece hamileliğe dair hiçbirşey düşünmeyip okumamak oldu.çatlatma iğnesi bile olmadım ama ALLAHIM nasip ederse ediyo işte.stresten uzak tutun kendinizi kızlar.bayram boyunca aklımı hep başka şeylere verdim.eşimi mutlu etmek için elimden geleni yaptım.eee10 ayın telafisi bu:KK3:yok bilmem ayaklarını havaya dik yok şu yok bu hiçbirini yapmadım.sadece RABBİME dayadım sırtımı.hayırlısını istedim hep.illa çoçuk olsun demedim dualarımda.bin şükürki şuanda 3 haftalık hamileyim.ALLAHIM kimsenin kucağını boş bırakmasın
senin adina cok sevindim gercekten sukur Rabbime insallah ardindan geliriz tebrik ederim:KK48: bizede dua et olurmu

Dua'ya bende katılmak isterim 2 hafta sonra çalışmalara başliycaz bizde :) Annem bebek sahibi olmak için 2 yıl tedavi görmüş şimdi bende korkuyorum ya benimde tedavi görmem gerekirse die :/

hayırlı olsun arkadaşım,Allah sağlımla kucağına almayı nasip etsin..

hayirli aksamlar kizlar lptopum olmadigi icin giremiyorum cuma gunu tst yaptim inaninki
hibeklemiyordum ne calisms oldu dogru duzgun
yumurtlamada hesaplamadik tedavisiz olmasi cok zor du
maddi durumda yoktu bi aylik hamileyim ama ogrendigim
gunden sonrada surekli hastanede yattim cunmartesi gununden
bugun oylene kadsr 7serum yedim atesim hep39
ve 38.9 du dusuremediler sebebibnide bulamadilar
bugun duzeldim taburcu olum intalp olsbilirmis dilerim
allah herkeze nasip etsin giremesemhepduva ediyorum size
yakinda alirim laptop dönerim araniza hepinizi cok ozledim
bisure annemlerde kalcam duzelene kadar krdesimin
tlf giriyom bi saate anca yazdm hep duvalarimdasiniz :KK36::KK16:

hayirli aksamlar kizlar lptopum olmadigi icin giremiyorum cuma gunu tst yaptim inaninki

hayırlı olsun cnm vede geçmiş olsun çok güzel haberler geliyo bugün,bu topiğin ikinci hamişisin:KK52::KK52:inşallah ben ve diğer arkadaşlarımızda güzel haberler verebiliriz:KK16::KK16:

allah razi olsun canlar darisi sizlere insallah aminnssadaki yazimin sonuna
opucuk simgesi koymak isterken farkli bi simge olmus
ozur dilerim yeni gordum yanlis anlamayin tlf yazi yazmak cok
zor oluyo yanlislikla olmus

Son düzenleme:
allah razi olsun canlar assadaki yazimin sonuna
opucuk simgesi koymak isterken farkli bi simge olmus
ozur dilerim yeni gordum yanlis anlamayin tlf yazi yazmak cok
zor oluyo yanlislikla olmus

kuzuuuuuuu hamişssinnnnn hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Allah hayırlı ugurlu etsin Allah bebegini sana bagıslasın resminin altında hani anne bittim tükendim yazıyodu ya içimi mahvetmistin kızzzzz ama sükür Rabbim o cektiğimiz acıların ona sıgınmaların mükafakatını veriyorrrrr Cok sevindim kızlar sakın vazgecmeyin insallah hepinizinde bebegi olacak hepimizin hele bi evleneyimde sevdiğimle hayırlısı ile:KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
kuzuuuuuuu hamişssinnnnn hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Allah hayırlı ugurlu etsin Allah bebegini sana bagıslasın resminin altında hani anne bittim tükendim yazıyodu ya içimi mahvetmistin kızzzzz ama sükür Rabbim o cektiğimiz acıların ona sıgınmaların mükafakatını
veriyorrrrr Cok sevindim kızlar sakın vazgecmeyin
insallah hepinizinde bebegi olacak hepimizin helebi
evleneyimde sevdiğimle hayırlısı ile:KK16::KK16::KK16:

amin canimmmmmm insal:KK3:lah sende sevdigine kavusursun dygu
senmisin nic degismis ama sensin sanirim
canlar sakin pes etmeyin hep duva edin inaninki hic beklenmedik anda oluyo
hep sukredin duva edin allaha siginin

amin canimmmmmm insal:KK3:lah sende sevdigine kavusursun dygu
senmisin nic degismis ama sensin sanirim
canlar sakin pes etmeyin hep duva edin inaninki hic beklenmedik anda oluyo
hep sukredin duva edin allaha siginin

benim canım duygu.Sükürler olsun cok sevindim.sagol canım insallahhhhh:21::21::21: hamilelerin duası kabul olurmus senden sevdigimle hayırlı bir sekilde evlenmek için dua istiyorum kuzu:KK16::KK16::KK16: hihi

hep sükretmek ve dua etmek yılmamak insallah canım her namazımda dua ediyorum sizlerede evlenmek isteyen arkadaslarımada.insallah herkes muradına erer amin amin amin:21::21::21:

saglıklı sıhatlı kucagına alırsın insallah canım bebişini:21::21::21:

ALLAH razı olsun darısı başınıza inş

kuzuuuu sende hamişsin :nazar:bayadır girmiyorum topiğe neler olmus :KK52:Allah saglıklı sıhatli dogurmak nasip etsin insallah canım:KK16::KK16::KK16:sayınız gün gectikce artsın insallah:21::21::21:
ne güzel hamiş sayısı artmıs kızlar :KK54::KK54::KK54:Allah hepimize nasip etsin:21::21::21: amin amin amin
:nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
tuylerim diken diken oldu inan Rabbime binlerce sukurler olsun:nazar::nazar::nazar: seni cok merak ediyordum ne guzel hamileymissin coooooooooooooook cok sevindim gercekden Rabbim yuzunu guldurmus ne guzel haber bu cok sevindim :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:

X