bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

Bismillahirrahmanirrahim.
Günde okuyabıldığımız kadar Ayetel kürsi ve Ya şafi okuyoruzz

YA KAADİR,YA KAYYUM YA KAVİYY YA KAİM,YA CAMİ YA VEDUD,YA KUDDUS OLAN ALLAH’IM SANA TÜM MÜBAREK İSİMLERİN İLE SESLENİP ELLERİMİ İLAHİ DERGAHINA AÇTIK DUALARIMIZI KABUL ET AMİN

"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn".
"Anlamı : Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti.Peygamberimiz Hz.Muhammed S.A.V e Salat ve Selam olsun

DUA LİSTEMİZ.

nick okunacak tarih ne için okuyoruz?

ikizbebis44/duygu 15.07.2013 pazartesi sevdiğine kavuşup hayırlısı ile evlenmesi ve sağlıklı sorunsuz hamişlik 313Ayetel kürsü+1991 Ya Şafi okuduk Allah kabul etsin amin

sercem1/aypara 16.07.2013 salı sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi+2800 Ya Şafi okuduk Allah Kabul Etsin Amin

pembeptk/melek 17.07..2013 çarşamba sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi+2300 Ya Şafi okuduk Allah Kabul Etsin Amin

volim/özlem 18.07.2013 perşembe sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi +4850 Ya Şafi okuduk Allah Kabul Etsin Amin

tulay_20/tülay 19.07.2013 cuma sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi 4053 Ya Şafi okuduk Allah Kabul etsin Amin

asbelove/canan 20.07.2013 cumartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik ve aşılamasının tutması 330 Ayetel Kürsi 1300 Ya şafi

deniz_1988 21.07.2013 pazar sağlıklı sorunsuz hamişlik.............. 331 ayetel kürsi+1483 Ya ŞAfi. okundu Allah kabul etsın

Nargazeli /çiğdem 22.07.2013 pazartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik.. 331ayetel kürsi +1550 Ya şafi okundu Allah kabul etsın

niley 23.07.2013 salı sağlıklı sorunsuz hamilelik........................... 377 ayetel kürsi +2600 Ya şafi okundu Allah kabul etsın

folikasitka 24.07.2013 carsamba sağlıklı sorunsuz hamişlik. ........345 ayetel kürsi + 4170Ya şafi okundu Allah kabul etsın

ecem 25.07.2013 persembe sağlıklı sorunsuz hamişlik. ..............331 Ayetel kürsi + 3500 Ya şafi okundu Allah kabul etsın

ECEM8736 /canan 26.07.2013 cuma sağlıklı sorunsuz hamişlik.....140 Ayetel kursı + 950 Ya şafi

bulutefe/ceylan 27.07.2013 cumartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik...200 AYETEL KURSI+ 1550 yA ŞAFİ

anneolmak/hande 28.07.2013 pazar sağlıklı sorunsuz hamişlik.......50 Ayetel kursı+400 YA şafı

umudumbitmesin/halime 29.07.2013 pazartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik.

AhmetYahya /emine 30.07.2013 salı Sağlıklı sorunsuz hamişlik.

nfy_9185/nafiye 31.07.2013 çarsamba Sağlıklı sorunsuz hamişlik ve tüp bebeğinin tutması.

elanor01/çiğdem 01.08.2013 Perşembe Sağlıklı sorunsuz hamişlik

tvetty /cansu 02.08.2013 Cuma Sağlıklı sorunsuz hamişlik

ebrulimavi/ebru 03.08.2013 Cumartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik +hayırlı sağlıklı evlat için

ecrin23/merve 04.08.2013 Pazar hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlarının olması

ada67/ 05.08.2013 Pazartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik tüp bebeğin tutması

mabelkiz/mabel 06.08.2013 Salı Sağlıklı sorunsuz hamişlik

rose3507 07.08.2013 Çarşamba Sağlıklı sorunsuz hamişlik

merhabahayat 08/08/2013 perşembe Sağlıklı sorunsuz hamişlik
birgülüm 09/08/2013 cuma sağlıklı sorunsuz hamişlik

onyediocak/asuman 10/08/2013 sağlıklı sorunsuz hamişlik

eeloocaann/elif 11/08/2013 sağlıklı sorunsz hamişlik

hande için 100 ya şafi 5 ayetel kürsi okudum allhm kaabuletsn inşş

selam kizlar beni bagislayin giremiyorum bu aralar 200 ya safi cektim anneolmak/hande arkadasim icin aksamda ayatel kursusu okuyub yazicam mutlaka sizleri cok seviyorum hepinizi opuyorum

bizde seni çok seviyoruz canımm ne kusuru bende buaralar fazla giremyorm misafirlerim falan oluyor

anladım canım olsun deger ben recai doktorun forumuna baktımda memnunlar valla.bende gidecem kuzu bende pcos için gidiyim diom ilaç felan verir en azından bilgili birisibastan beni tedavi eder diorum ondan ankarada bilgilidoktor bakıyordum muammer doganda bilgili.bu 2 sinden birine gidicem.insallah bebişine kavusursun.baya hamiş kalan olmusbence iyi secim balım

bizde seni çok seviyoruz canımm ne kusuru bende buaralar fazla giremyorm misafirlerim falan oluyor
sagol canim evet bende bugunlerde giremiyorum sularimiz kesik dogru duzgun abdest de ala bilmiyorum 7 gundu su yok cildirmak uzereyim bulasiklar filan ya cok zor yikiyorum biktim susuzlukdan cok zor cooooooooooooookk

sagol canim evet bende bugunlerde giremiyorum sularimiz kesik dogru duzgun abdest de ala bilmiyorum 7 gundu su yok cildirmak uzereyim bulasiklar filan ya cok zor yikiyorum biktim susuzlukdan cok zor cooooooooooooookk

neden sular kesik nerde yaşıyorsun ki sen cnm

rusyada yasiyorum canim bina evinde kaliyoruz bu binada sular kesik 10 gun gelmez dediler ilk defadir boyle oluyor cok kotu bir durum

aaa rusyadamı çok uzak ailen nerde buarada nasıl anlaşıyorsun ordaki insanlarla dil olarak yani

aaa rusyadamı çok uzak ailen nerde buarada nasıl anlaşıyorsun ordaki insanlarla dil olarak yani
canim rusca biraz konusuyorum zaten kimseyle iliskim yok yani komsuyla filan disari cikinca iste biraz konusuyorum. ailem azerbaycanda ben ve esim azeriyik bende esim icin burdayim esim burda calisiyor

canim rusca biraz konusuyorum zaten kimseyle iliskim yok yani komsuyla filan disari cikinca iste biraz konusuyorum. ailem azerbaycanda ben ve esim azeriyik bende esim icin burdayim esim burda calisiyor

anladım canım zor değilmi gurbet bilmediğin ülke bilmedğin insanlar birde gıcık rus kızlarıı :44::44:

anladım canım zor değilmi gurbet bilmediğin ülke bilmedğin insanlar birde gıcık rus kızlarıı :44::44:
ay sorma ya cok qiciklar burda biri var bana iyne olmasi gerekiyordu esim ona soylemis aramis tamam giderim demis ama gelmedi halbuki cok iyi anlasiyor esimle nasil konusuyor bir bilsen cok kiskanc ve cahil millet gibi geliyo bana hic sevmiyorum bu milleti dinden imandan uzak olan insanlar islam ulkesi olsaydi gonlum rahat olurdu ama iste kismet esimvar sukur onunla hersey guzel gecirmeye calisiyorum ama memleketimide cok ozluyorum ailelerimizi hepsini ozluyoruz iste boyle canim

nasıl kızmı eşinle konuşuyor anlamadım

nasıl kızmı eşinle konuşuyor anlamadım

rusya fakir bir ülke değil bildiğim kadarıyla neden kadınlarının birçoğu türkiyeye gelip kötü işler yapıyorlar anlamış değilim bencede itici birmillet
evet burda komsu esim bende onede burdaydi ve o zamandan beri taniyo esime guvenim sonsuz kizin yalandan tamam giderim demesi bana kotu geldi yoksa kizi kiskanmiyorum
rus kizlari cok guzeller ama bizlere catmazlar turk milleti turk kani olan kizlar cok guzel bizde turk milletliyik islam milletiyik yuzumuzde nur var nurumuzda guzelliyimiz ama bunlar iste erkekleri cok cirkin sari hepsi birbirine benziyorlar onun icin kara kas kara goz erkekleri cok beyeniyorlar kendilerinde yok ya ondan
ve onun icin turk azeri erkekleri icin oluyorlar adeta

kız senin hesap niye gecici olarak pasif oldu :) nettin kızzz

umudumbitmesin/halime kardeşimiz için 30 Ayetel Kursi ve 500 Ya Şafi Okudum.

Halime canım rabbim tez zamanda bebişine kavuştursun inşallah.

günaydın arkdaşlar.hafta sonu hasta oldum.nasıl yıkıldığımı bilemezsiniz.çok ağladım ve hala kendimi zor tutuyorum iş yerimdeyim diye.yoksa hiç durmadan saatlerce ağlayasım var eşim çok kızdı bana böyle üzülüyom diye.elimde değil ne yapayım.kendime söz verdim bi daha nete girmeyecem ve hamileliğe dair tek bir kelime etmeyip okumayacam.hiç günümüde saymayacam.ALLAH ne zaman nasip ederse artık deyip hep hayırlısını isteyecem.bu 10ay içinde çok yıprattım kendimi ve evliliğimi.daha yeni evliyiz ama sanki 10yılmış gibi yas tutuyorum.eşim o kadar iyi ve merhametliki mutluluğu ve huzuru hakediyor.onun için artık hiç üzülmeyip sadece dua edecem.ve dediğim gibi hiçbir belirtiye güne takılmadan evliliğimizin tadını çıkaracam.10 ayı zehir ettim bundan sonra etmem.biliyorum lafı çok uzattım ama içim çok dolu hakkınızı helal edin arkadaşlar.dualarınızda benide unutmayın ne olur.ne zamanki hamile olduğumu öğrendim o zaman müjde diye yazar haber veririm size.ALLAH hepinizden razı olsun,hiç tanımadığınız halde sevip dualar ettiniz.RABBİM hepinizin gönlündekini hayırlı ve tez vakitte gönderir inşalllah.selametle kalın canlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…