bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

kızlar duamı akşam okuyabilirim çünkü bugün ev temizliği yapıyorum yarın iftara misafirlerim var akşama gelirim inş yazarım duamı

topiğimze hoşgeldin öncelikle böyle güzel bir haber vermek için gelmşsn çok sağol allh tamamına erdirsin kardeşim sağlıklı sıhhatli kucağına doğar inşşlh bebeğin darısı bzim başımıza inşşlh allah vermek isteyince oluyor zamanı gelince ama sabredemyorz iştebiran önce gelsin istiyoruz dün kan testi yaptırdım yine negatif çok üzgünm aartık bayramdan sonra tedaviye devam inş

Herkese selamlar .bursadayim( ailem orda) şimdi.ankarada tedaviyle ilgili gelişmeleri daha geniş bir vakitte yazıcam.misafir var iftara o yüzden kacamak girdim öyle.duaları okudum arkadaşlarım. allah kabul etsin .

ecem8736 için 30 ayetel kurssi ve 300 ya şafi okudum Allah kabul etsin inşallah.......

allah kabul etsin rosem nasılsın ben hala adet olmadım :26::26::26::26::26::26:

canım bir doktora git istersen ????? amin canım ben iki gndür iyi değilim bugünde banyoda düştüm dirseğimi çizdim Allahtan bir yerim kırılmadı neyse iyiyim şükür

pkolu ve kilolu olan arkadaşlra duyurulur ....
benim arkadaşım var bir buçuk yıllık evli ve 75 80 kilo arası kilosu var be pko hastasıydı bu ay hamile kamış 4 gün gecikmiş test yapmmış hamiş çıkmış .... o yüzden umudunuzu kaybetmeyin sakın ....... Allah ne zaman ol derse o zaman olur ve yapacağımız tek şey dua ......

pcosda kilo vermesi cok önemli anladıgım kadarıyla bende kilo sorunu yok ama almaya müsaidim ondan ben az vercem karar verdim

insallah canim bizlerde guzel haberlr aliriz insallah,bende yarin tekrar kontrole gidecegim pko hala var mi yok mu bakacagz,rabbim herseyin hayirlisini versin insallah

insallah canim bizlerde guzel haberlr aliriz insallah,bende yarin tekrar kontrole gidecegim pko hala var mi yok mu bakacagz,rabbim herseyin hayirlisini versin insallah

canm pko brtü genetik hastalık sayılır asla gitmezmiş onlar kalırmış doktor öyle demişti bana ama zararsızlarmış 40 yaşından sonra kötü hüylu olabiliyorlarmış...

canm pko brtü genetik hastalık sayılır asla gitmezmiş onlar kalırmış doktor öyle demişti bana ama zararsızlarmış 40 yaşından sonra kötü hüylu olabiliyorlarmış...

Hımm öyle olduğunu bilmiyordum canım,bide şunun için dedim bu ayın 11de gittiğim doktor pko olsa böyle görüntü olmazdı yumurtalıklarda demişti bakalım ak kara yarın kesin belli olur :) bu arada bugünki arkadaş için 300 Ya şafi okudum

bende buradaki arkadaşlardan çok şey öğrendim daha bilmedğimiz neler var nneler öğreneceğiz Allah bilir canım ... hakkında hayırlısı olsun ....Allah kabul etsin canım ...

cansum gelmişşşşş kolay gelsin datlım
pazar günü yapacm temizliği bugün yaptım deli gibi temizlik yaptım yarın misafir çağırdım oda 4 aile birden hepsinin bir işi çıkmış iptal oldu neyse evimi 2 gün önden temizlemiş oldum

150 ya şafi çektim bütüngün ev temliği yaptım akşamda misafirliktydim oyüzden az çekebldim buarada kızlar kimse yok nerdesinz hepiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…