bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

CANLAR Bİ SAKİN OLUN LÜTFEN...
iyice telaş yaptınız..

1. si folik asit adet geçiktirmez..
adetiniz herhangi başka sebepten ve olacakmı olmayacakmı STRESİNDENDE gecikmiş olabilir...

2. si gebelik kan değeriniz 10 ve üzeri oldugunda ayrıca her 2 günde bir katlandıgında ortaya cıkar..

betahcg nin 1000 oluşu kesenin görülebilcegi anlamına gelir bazen 1000 oldugunda görülmeye bilirde:KK34::KK34::KK16::KK16:

CANLAR Bİ SAKİN OLUN LÜTFEN...
iyice telaş yaptınız..

1. si folik asit adet geçiktirmez..
adetiniz herhangi başka sebepten ve olacakmı olmayacakmı STRESİNDENDE gecikmiş olabilir...

2. si gebelik kan değeriniz 10 ve üzeri oldugunda ayrıca her 2 günde bir katlandıgında ortaya cıkar..

betahcg nin 1000 oluşu kesenin görülebilcegi anlamına gelir bazen 1000 oldugunda görülmeye bilirde:KK34::KK34::KK16::KK16:

wooooowwwwwww helel sana tüm aklımdaki soruların yanıtları sendeymiş tesekürlerrrrrrrrrrrrrrrrr cevap verdiğin içinnn hoşgeldin :):KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

wooooowwwwwww helel sana tüm aklımdaki soruların yanıtları sendeymiş tesekürlerrrrrrrrrrrrrrrrr cevap verdiğin içinnn hoşgeldin :):KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

canım ben sağlıkçıyım..
hem kimyasal gebelik yasadım hemde tüple birlikte bebeğimin kalp atısı durdugu için kaybettim:KK14::KK14:

eğer aklınıza takılan varsa yardımcı olabilirim..

canım ben sağlıkçıyım..
hem kimyasal gebelik yasadım hemde tüple birlikte bebeğimin kalp atısı durdugu için kaybettim:KK14::KK14:

eğer aklınıza takılan varsa yardımcı olabilirim..

ya çok tesekürler benim adetlerim gecikir ama kahverengi lekelrim geldi adete 4 gün kala aha geldi dedim çünkü bellede olmaz nezaman gelceği dr gitim kantesti yaptık 1.20 çıktı yani yok ama adetinde gelmedi işte böle kafam karıştı kahverengi leke neden gelmiş olabilirki hiç böle olmazdı

ya çok tesekürler benim adetlerim gecikir ama kahverengi lekelrim geldi adete 4 gün kala aha geldi dedim çünkü bellede olmaz nezaman gelceği dr gitim kantesti yaptık 1.20 çıktı yani yok ama adetinde gelmedi işte böle kafam karıştı kahverengi leke neden gelmiş olabilirki hiç böle olmazdı
canım bazen kahve lekelerde adet sayılabiliyor kan testine göre evet yok..peki sen testi adetin kaç gün gecikince yapmıstın..

canım bazen kahve lekelerde adet sayılabiliyor kan testine göre evet yok..peki sen testi adetin kaç gün gecikince yapmıstın..

15nde gelmesi gerekiyod işte bende 17snde yaptırdım dr dediki 1 gün gecse bile çıkar kanda dedi ama bende hiç böle leke şeklinde olmadı ki adet hemde damla bile değil sadece peceteden anlıyodum oda 2 gün sürdü işte ve adetin 9. günündeyim tık yok

15nde gelmesi gerekiyod işte bende 17snde yaptırdım dr dediki 1 gün gecse bile çıkar kanda dedi ama bende hiç böle lekeı şeklinde olmadı ki adet hemde damla bile değil sadece peceteden anlıyodum oda 2 gün sürdü işte ve adetin 9. günündeyim tık yok
canım işte bu bazen adet olabiliyor...sen en iyisi evde bi test bak ve kadın doğum uzmanına git uzatma arayı kist filan oluşmasın:KK34:

canım işte bu bazen adet olabiliyor...sen en iyisi evde bi test bak ve kadın doğum uzmanına git uzatma arayı kist filan oluşmasın:KK34:

tesekür ederim ilgilendiğin için arkadaslık isteğimi kabul edermisin sorularım olursa sana ulaşmak isterim hemen çok saol .......

benide listeye eklermisiniz ozaman ben listedeki isimleari defterime kaydettim hergün okucam
onyediocak/asuman-sağlıklı ve heyırlı bir evlat istiyorum allahtan ,allahını ve ailesini seven

umarım hepimize nasip olur

canlar bide gebelik düşünüyorsunuz ya eger hiç hormon tahliliyaptırmadıysanız lütfen olacagınız ilk adetle dr a gidip hormon testleriniz yaptırın
(tsh,t3,t4,fsh,lh,e2 gibi)

listenin son hali hangisi ve nileye okucam bu gece 50ayetel kürsü ve safi allah kabul eder insallah

selam kizlar gecmisi okudum kafam karisdi biraz
roseye ne olmus?
tveetyi neden kusturduz? cok kusmus ben baska topike gidiyorum felan yazmis
:KK53:
hamil hamilemi?:KK49: onuda anlamis deyilim :26:
bu arada kizlar benim adetim bu ay cok az geldi herzamankinnen
ne oldu acaba diye dusunub duruyorum
bugun 23 ve lekeye kecdi artik 20 si nbaslamisti
3 dogru durust olmadi bile
cok korkuyorum bir problemi yarandi acaba
ustune gorme diyil cunki test yaptim neqatif cikti idrar testim
:KK50:

canlar bide gebelik düşünüyorsunuz ya eger hiç hormon tahliliyaptırmadıysanız lütfen olacagınız ilk adetle dr a gidip hormon testleriniz yaptırın
(tsh,t3,t4,fsh,lh,e2 gibi)

evet pko varsie saptanıyor mutlaka yaptırın bende yaptırdım normal dedi doktor
aslında rahim flimi sart onuda yaptırmak en güzeli tüplere bakıyorlar

selam kizlar gecmisi okudum kafam karisdi biraz
roseye ne olmus?
tveetyi neden kusturduz? cok kusmus ben baska topike gidiyorum felan yazmis
:KK53:
hamil hamilemi?:KK49: onuda anlamis deyilim :26:
bu arada kizlar benim adetim bu ay cok az geldi herzamankinnen
ne oldu acaba diye dusunub duruyorum
bugun 23 ve lekeye kecdi artik 20 si nbaslamisti
3 dogru durust olmadi bile
cok korkuyorum bir problemi yarandi acaba
ustune gorme diyil cunki test yaptim neqatif cikti idrar testim
:KK50:

seninle aynı durumdayım su an bendede leke şeklinde oldu ve bitti 2 gün sürdü bazen adetler öle olabiliyomuş canım bende test yaptım negetif ve hala gelmedi 9 gün gecikti adetim roseye gelince eşiyle ilgili biraz sıkıldı okadar ama konuşup hallatcekler galiba bende hamil bu arada merhaba:13::13::13::13::13::13::13:

X