bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: ınsallah hepımız anne olcaz rabbımın ıznıyle amınnnnnnnnnnnnnnnnn

Ey rahman ve rahım olan yerın gogun ve ıcındekı herseyın tek sahıbı olan mulk senın hamd sana mahsuz yarabbıl alemın hazretı muhammet s.a.s hurmetıne cuma gecesı hurmetıne ramazanı şerıf hurmetıne gonlumuzden gecen duvaları kabul eyle şafi ısmı azamın hurmetıne sıfamızı ver yarabbı kucaklarımızı bos bırakma evlat hasretıyle yanan gonlumuze evlatlar nasıp eyle gozlerımızı yaslı yuregımızı gamlı bırakma yarabbı sende hayırlı saglıklı evlatlar ıstıyoruz geldık kapına senden dılıyor senden ıstıyoruz senden baska ılah yok senden baska rab yok ellerımız acıp kapına geldık yarabbı ellerımızi boş cevırme duvalararımızı kabuleyle yarabbi aminnnnnn

Hacet ve Dilek duasi
BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIM

Vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim*Allahümme inni es'elüke ya kadimü*ya daimü*ya ferdü*ya vitru*ya ahadu*ya samedü*ya hayyü*ya kayyumü*ya zel celali vel ikram*fe in tevellev fe kul hasbiyellahü la ilahe illahu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbülarsil azim*

Isa(a.s) bu mübarek duayi okur ölüleri diriltirdi: haceti veya bir dilegi olan sabah namazini kildiktan sonra Kibleye karsi oturur bu duayi yüz defa okursa dilegi gerceklesir.

Rabbim cümle müslümanlarin dualarini kabul etsin..

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: ınsallah hepımız anne olcaz rabbımın ıznıyle amınnnnnnnnnnnnnnnnn

AMİİİİİİİİNNNNNNN RABBİM BİZLERE HAYIRLISI İLE SAĞLIKLI EVLATLARA KAVUŞMAYI NASİP EYLE :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::KK49:..ALLAH RAZI OLSUN SENDEN VE DİĞER ARKADAŞLARDAN.HERKEZ İSMİNİ YAZMIŞ BENİM DE ÖZLEM :KK16::KK16:

AMİİİİİİİİNNNNNNN RABBİM BİZLERE HAYIRLISI İLE SAĞLIKLI EVLATLARA KAVUŞMAYI NASİP EYLE :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::KK49:..ALLAH RAZI OLSUN SENDEN VE DİĞER ARKADAŞLARDAN.HERKEZ İSMİNİ YAZMIŞ BENİM DE ÖZLEM :KK16::KK16:

aminnnnnnnnnnnn canım benımısmımde ceylan

Ey rahman ve rahım olan yerın gogun ve ıcındekı herseyın tek sahıbı olan mulk senın hamd sana mahsuz yarabbıl alemın hazretı muhammet s.a.s hurmetıne cuma gecesı hurmetıne ramazanı şerıf hurmetıne gonlumuzden gecen duvaları kabul eyle şafi ısmı azamın hurmetıne sıfamızı ver yarabbı kucaklarımızı bos bırakma evlat hasretıyle yanan gonlumuze evlatlar nasıp eyle gozlerımızı yaslı yuregımızı gamlı bırakma yarabbı sende hayırlı saglıklı evlatlar ıstıyoruz geldık kapına senden dılıyor senden ıstıyoruz senden baska ılah yok senden baska rab yok ellerımız acıp kapına geldık yarabbı ellerımızi boş cevırme duvalararımızı kabuleyle yarabbi aminnnnnn
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
ben 200 Ya Safi cekdim 20 tane ayetel kursusi okudum az biraz aksama yine 20 tane okurum basim cok fena agriyor o yuzden az okuya bildim arkadaslar kusura bakmayin aksam yine okuyucam

cnm topiğin hayırlı olsun :KK64::KK71:bol bebişli olsun:emir_bebek:inşallah okuyabildiğim kadar ayetel kürsi okurum ben

Son düzenleme:
41 Ayetel kursi
500 Ya Şafi Okudum.
Rabbim Ramazan Mübarek günde kabül etsin İnşallah.:KK16:

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar 270 ayetel kursu 200 ya şafi okudum ınsallah ıftardan sonra gelırım hepsını toplar hedıye ederız okuyan herkezden allah razı olsun ınsallah

Son düzenleme:
aksam yaparsin canim bende biraz artik okuyum ona kadar simmdi yapma bence biz okuduklarimizida ustune geldinmi hepsi ne kadar yapti kac ayatel kursisi kac YASAFI oldu?

X