bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

canım durumumuz kök hucreyı beklıcek kadar kötu deılmıs yanı doktorumuz ole soluor spermlerın gövdelerı olusmus kuyruk olussun dıe beklıoz :)

mrb kızlar bende artık girmicem canım cok sıkıldı gercekten insallah evli olunca aranıza tekrar katılırım baska bir nikle baska bir zamanda.herkes duaları okuyup o arkadasa ne kadar oldugun u yazsın duaları toplamamıza gerek zaten.ben hergün 30 ayetel kürsi 300 Ya Şafi okuyacagım listedekiler için.calıstıgım için duaları takip etmekte zorlanıyorum.dualarınızı edecegim hepinizin hak gecmesin diye hergün o kişi için edecegim hoscakalın insalalh hamiş kalın bende insallah evlenip katılacagım aranıza cok öptüm.

م Bismillahirrahmanirrahim.
Günde 313tane AYET-EL KÛRSİ ve 100 Ya ŞAFİ İsmi Azamı
okuyup hediye edelim

YA KAADİR,YA KAYYUM YA KAVİYY YA KAİM,YA CAMİ YA VEDUD,YA KUDDUS OLAN ALLAH’IM SANA TÜM MÜBAREK İSİMLERİN İLE SESLENİP ELLERİMİ İLAHİ DERGAHINA AÇTIK DUALARIMIZI KABUL ET AMİN

"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn"
"Anlamı : Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti.Peygamberimiz Hz.Muhammed S.A.V e Salat ve Selam olsun

DUA LİSTEMİZ

nick okunacak tarih ne için okuyoruz?

sercem1/aypara 16.07.2013 salı sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi+2800 Ya Şafi okuduk Allah Kabul Etsin Amin

pembeptk/melek 17.07..2013 çarşamba sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi+2300 Ya Şafi okuduk Allah Kabul Etsin Amin

volim/özlem 18.07.2013 perşembe sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi +4850 Ya Şafi okuduk Allah Kabul Etsin Amin

tulay_20/tülay 19.07.2013 cuma sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi 4053 Ya Şafi

asbelove/canan 20.07.2013 cumartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik ve aşılamasının tutması 221 Ayetel Kürsi

deniz_1988 21.07.2013 pazar sağlıklı sorunsuz hamişlik

Nargazeli /çiğdem 22.07.2013 pazartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik

niley 23.07.2013 salı sağlıklı sorunsuz hamilelik

folikasitka 24.07.2013 carsamba sağlıklı sorunsuz hamişlik

ecem 25.07.2013 persembe sağlıklı sorunsuz hamişlik

ECEM8736 /canan 26.07.2013 cuma sağlıklı sorunsuz hamişlik

bulutefe/ceylan 27.07.2013 cumartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik

anneolmak/hande 28.07.2013 pazar sağlıklı sorunsuz hamişlik

umudumbitmesin/halime 29.07.2013 pazartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik

AhmetYahya /emine 30.07.2013 salı Sağlıklı sorunsuz hamişlik

nfy_9185/nafiye 31.07.2013 çarsamba Sağlıklı sorunsuz hamişlik ve tüp bebeğinin tutması

elanor01/çiğdem 01.08.2013 Perşembe Sağlıklı sorunsuz hamişlik

BIDIKCIM /cansu 02.08.2013 Cuma Sağlıklı sorunsuz hamişlik
ebrulimavi/ebru 03.08.2013 Cumartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik +hayırlı sağlıklı evlat için
ecrin23/merve 04.08.2013 Pazar hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlarının olması
ada67/ 05.08.2013 Pazartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik tüp bebeğin tutması
mabelkiz/mabel 06.08.2013 Salı Sağlıklı sorunsuz hamişlik
rose3507 07.08.2013 Çarşamba Sağlıklı sorunsuz hamişlik

istyen herkes katılabılır insallah rabbim ramazanı şerifin duvalarımızın hurmetıne saglıklı hayırlı azaları tam evlatlar nasıp etsın herkeze

Son düzenleme:
arkadaşlar noluyo burda birbirimizin dertleri için içimizi dökmek için dualarda buluşmak için toplanmadıkmı...
herkes bir bir kayarsa bu iş zaten biter..3 kişi gitti bile şimdiden..

kızlar ben farklı nikle katılacagım aranıza özel nedenlerden dolayı ilerisi için ondan duaları okuyun ben yeni üyelik acıcam öptüm hepinizi

canım calıstıgım için zorlanıyorum takip etmekte listeyi
canım o zaman gidicem demek yerine başkasına devredeyim diyebilirdin aslında ama karar senin..
ayrıca işte bende calıstıgım için o mesuliyeti alamıyorum insanları yarı yolda bırakmamak için..
neyse hayırlısı olsun canım Rabbim herkesi mutlu etsin inşallah

canım özel seylerimi anllattım o yüzden ilerde sorun yasamamak için yeni üyelik acıcam.kuzum bulutefe acmıstı ama o sorun yasadı ben devam etmek zorunda kaldım arkadasım yerine.ama bende zorlanıyorum kızlar ondan kusuruma bakmayın . devamlı nete giremiyorum izin alıcam memlekete gidicem buraya bakamıycam.ondan arkadaslardan uygun olan birisi devam etsin lütfen.hakkınızı helal edin.dualarınız kabul olsun.ben tekrar aranıza dönecegim yeni üyeliğimle

Son düzenleme:
hayırlısı olsun canım..
seninde Rabbim ne hayırlısıysa onu nasip etsin hakkında güzel günler yaşa inşallah...
neyse uzatmanın alemi yok herkesi kendi kararı ama eminimki arkası gelicek ve kimse ugramayacak buraya neyse sağlık olsun

ya gune ne guzel baslamisdim nelerle karsilasdim topik anasi yok bulufe devretdiyi kisi de gitmek istiyo neolucak burannin hali boyle cok kotu ya

canım benim takip etmekte zorlanıyorum
anliyorum canim bulufeye ozelden mesaj at istersen belki esi almistir leptop olmazsada olmaz bende cikicam hergun dua okurum ama liste olmasa nasil olucak anlamiyorum hoscakalin guzel kalin cocuklu kalin eyer hamile kalirsam yazicam bura bakalim kismet arada girer okursunuz.herkes yazsin hamile kalirsa artik ne diyem diyer arkadaslara mahcub kaldik cunki onlar bizlere okudular biz onlari birakib gidiyoruz iste ne yapalim olsun canim uzulme kendine iyi bak evlenme teklifi gelirse bura yazmayi unutma
ben hergun bacara bildiyim kaDadar okuyucam ayatel kursusu birde burda bir yakin arkadasim var onun icinde okuyucam burdaki herkese hergun 20 ayatel kursusi hediyye yoluyucam girmesemde

herkes nereye gitmişş yaa benimde eşim bilmiyor bukaar girdiğimi benimde ders çalışmam lazım ama ben pcnin başından ayrılamıyorum:126: bu topik huzur veriyodu bana inş. uğurlu gelir hepimize bende hergün girip okuduğum duaları yazıcam artık sitres yapmamam lazım ovulasyon geçti kendimi derslere vermeliyim başka şeylerle oyalanmalıyım düşündükçe olmuyor 2 aydır hergün oldumu acaba diye kendi kendimi yedim ateşimi ölçtüm durdum bu ay herşeyi rafa kaldırıcam kk yada az girmeye çalışıcam ama hergün 1 kere girip duaları yazıcam takip edicem hamişleri öptüm kızlar

Hepinizi cok seviyorum ben gelicem insallah o mutlu haberi veririm size ben dualara devam edicem canlar hergün okuyacagım size.öptüm

م Bismillahirrahmanirrahim.
Günde 313tane AYET-EL KÛRSİ ve 100 Ya ŞAFİ İsmi Azamı
okuyup hediye edelim

YA KAADİR,YA KAYYUM YA KAVİYY YA KAİM,YA CAMİ YA VEDUD,YA KUDDUS OLAN ALLAH’IM SANA TÜM MÜBAREK İSİMLERİN İLE SESLENİP ELLERİMİ İLAHİ DERGAHINA AÇTIK DUALARIMIZI KABUL ET AMİN

"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn"
"Anlamı : Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti.Peygamberimiz Hz.Muhammed S.A.V e Salat ve Selam olsun

DUA LİSTEMİZ

nick okunacak tarih ne için okuyoruz?

ikizbebis44/duygu 15.07.2013 pazartesi sevdiğine kavuşup hayırlısı ile evlenmesi ve sağlıklı sorunsuz hamişlik 313Ayetel kürsü+1991 Ya Şafi okuduk Allah kabul etsin amin

sercem1/aypara 16.07.2013 salı sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi+2800 Ya Şafi okuduk Allah Kabul Etsin Amin

pembeptk/melek 17.07..2013 çarşamba sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi+2300 Ya Şafi okuduk Allah Kabul Etsin Amin

volim/özlem 18.07.2013 perşembe sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi +4850 Ya Şafi okuduk Allah Kabul Etsin Amin

tulay_20/tülay 19.07.2013 cuma sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi 4053 Ya Şafi

asbelove/canan 20.07.2013 cumartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik ve aşılamasının tutması 221 Ayetel Kürsi

deniz_1988 21.07.2013 pazar sağlıklı sorunsuz hamişlik

Nargazeli /çiğdem 22.07.2013 pazartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik

niley 23.07.2013 salı sağlıklı sorunsuz hamilelik

folikasitka 24.07.2013 carsamba sağlıklı sorunsuz hamişlik

ecem 25.07.2013 persembe sağlıklı sorunsuz hamişlik

ECEM8736 /canan 26.07.2013 cuma sağlıklı sorunsuz hamişlik

bulutefe/ceylan 27.07.2013 cumartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik

anneolmak/hande 28.07.2013 pazar sağlıklı sorunsuz hamişlik

umudumbitmesin/halime 29.07.2013 pazartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik

AhmetYahya /emine 30.07.2013 salı Sağlıklı sorunsuz hamişlik

nfy_9185/nafiye 31.07.2013 çarsamba Sağlıklı sorunsuz hamişlik ve tüp bebeğinin tutması

elanor01/çiğdem 01.08.2013 Perşembe Sağlıklı sorunsuz hamişlik

BIDIKCIM /cansu 02.08.2013 Cuma Sağlıklı sorunsuz hamişlik
ebrulimavi/ebru 03.08.2013 Cumartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik +hayırlı sağlıklı evlat için
ecrin23/merve 04.08.2013 Pazar hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlarının olması
ada67/ 05.08.2013 Pazartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik tüp bebeğin tutması
mabelkiz/mabel 06.08.2013 Salı Sağlıklı sorunsuz hamişlik
rose3507 07.08.2013 Çarşamba Sağlıklı sorunsuz hamişlik

istyen herkes katılabılır insallah rabbim ramazanı şerifin duvalarımızın hurmetıne saglıklı hayırlı azaları tam evlatlar nasıp etsın herkeze

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…