bebek için salatı tefriciye okuyorum yardım eder misiniz ??

başlarsan haber ver elımden geldıgınce yardımcı olurum..
Kizlar cok sağolun basladim ben hem namaza hem salavata Rabbim kabul etsin inşallah nolur beni yanliz birakmayin Rabbim hepimizin yar ve yardımcı sı olsun

kızlar bulduklarımı sizlerle de paylaşayım ;

nce güzelce bir abdest al daha sonra şükür secdesine var secdede iken şehadet parmağınla işarette bulunarak 40 defa :

''La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin ''de cenabı hakk mutlaka kabul buyurur
herhangi bir murada ermek ve kavuşmak için,her beş vakit namazın sonunda okunan ayet-el kürsi ve tesbihlerden sonra 66 defa ''ALLAH ALLAH'' diyerek zikredilir.
zikrin sonunda kişi muradı ne ise onu dile getirir.66 güne kalmadan muradına erer.isteğine kavuşur.

Her Istege Ulasmak Için

1. Sabah namazindan sonra Pazar günü "Elhamdülillahi rabbil-Alemin"
deyip 1071 defa "Ya Fettah" okunur.
2. Pazartesi "Iyyake nabüdü ve iyyake nestain " dedikten sonra 873 kere
"Ya Latif "okunur
Dileklerin kabulü için her gün 100 kere "Ya Kadir" esmasi okunur .

hayırlı cumalar canım bişey danışmak istiyorum siz nasıl niyet ettiniz tefriciye için?

hayırlı cumalar canım bişey danışmak istiyorum siz nasıl niyet ettiniz tefriciye için?

canım içimden gelenleri söyledim.sağlıklı hayırlı ömürlü ve aklı başında bir evlat istedim.şimdi başlayacağım duayı bunun için inanarak yapıyorum dedim .ve içimden gelen başka şeyleri söyledim.
böyle yapılması gerekiyormuş ben bitince gördüm bunu ;
salatı tefriciye 4444
Başlamadan önce 21 defa “estağfurullâh el azîm ve etûbu ileyh” denilmelidir.
2- Bir defa “euzu besmele” çekilip kimin adina okunacaksa ona niyet edilip okumaya başlanmalıdır..
şeklinde oluyormuş.

ben rahim filmi çektirdim çok da korkulacak bişey değil film çekilirken bir ilaç veriyorlar o anda biraz acı çekiyorsun anlık bişey sonrada geçiyor korkma o ne daha dur rabbim nasip ederse doğum sancıları çekecez inşallah
ben kaç tane doktora göründüm bir sorunun yok demişlerdi...daha sonra aşılama olmaya karar verdim tavsiye üzerine bir doktora gittim..oda başta bişey demedi doğru düzgün ilgilenmeden aşılama yaptı...ilaçlara yüksek dozda başladı 5 günde benim çok sayıda yumurtam gelişti...bu şekilde çatlatma iğnesi vuramam dedi...pko var sen de dedi...yani ben hiçbirşey anlamadım...doğru düzgün ne ilgi ne alaka üstüne üstlük moralimide sıfrladı...hasteneden çıkış o çıkış...hiç güvenim kalmadı doktorlara...tabi işini iyi yapan doktorlarımız ayrı...şimdide o işini iyi yapanlardan arıyorum bakalım....

böyle bilnçsizce hareket eden doktorlara sinir oluyorum.yıllarca oku emek ver yemin et sonra da baştan savma iş yap.olacak şey değil doğrusu.bir tane de ben karşılaştım öle doktorla.devam etmedim tabi.rahim filmi çektirdiğim ay yine klomen kullanacak mıyım onu bilmiyorum canım.şu an o takılıo kafama.kullanılıosa önümüzdeki hafta adet biter bitmez çektirmeyi düşünüyorum.bitsin kurtulayım bir an önce.doktora sormayı unutmuşum bugün.
gittiğim doktor özel.150 tl dedi ücretine.ayrıca ilaç malzeme vs isteyecektir.bana fazla geldi biraz.daha doğrusu gereksiz gördüm o parayı.devlet hastanesinde çektirip sonucu kendi doktoruma göstersem diorum.rahim filmi için vereceğim parayla da aşılama yaptırırım die düşündüm.
evet canım inş doğum sancısı çekeceğiz.rahim filmi onun yanında ne ki.zaten adetim çok ağrılı benim.5 dakika dayanırım ne olacak.

ben de rahim filmini özele çektirmiştim 2 sene önce 150 tl vermiştim canım benim...tam hatırlamıyorum çektirdiğim ay ne yaptığımı sadece bir hap vermişti enfeksiyon falan olmasın diye onu kullanmıştım... hiç korkma söylenenlere de bakma iyi düşün iyi olsun... beni de korkuttular ama bişey olmadı... iyi düşün ki rahat ol kasarsan kendini sağlıklı sonuç alamazsın...

haklısın canım.eşimle konşmadım henüz.ortak bir karar verelim diyorum.bu ay yada önümüzdeki ay çektireyim bende kurtulayım.

dediğin gibi yapabilirsin mantıklı filmi devlette çektir sonucu kendi doktoruna göster devletteki doktorda söyler zaten bişey olup olmadığını..
yaş kaç senin canım...

dediğin gibi yapabilirsin mantıklı filmi devlette çektir sonucu kendi doktoruna göster devletteki doktorda söyler zaten bişey olup olmadığını..
yaş kaç senin canım...

evet canım öle yapacağım inş.
ben şubatta 26 oldum canım
sölemesi bile garip geldi ne çabuk büyüdük değil mi

evet canım öle yapacağım inş.
ben şubatta 26 oldum canım
sölemesi bile garip geldi ne çabuk büyüdük değil mi

evet canım aynı fikirdeyim seninle zaman nasıl da su gibi akıp geçiyor bizde arkasından bakıyoruz sadece...sen neden 3.5 sene çocuk düşünmedin etrafından hiç söleyen olmadı mı sağolsunlar benim kafamı baya bir şişirdilerde...

Ben iki yil nisanli kaldim canim.esimle farkli sehirlerdeydik.nisanliligim boyunca hep iki yil dusunmeyecigim doya doya gezecegim demistim yatirim yaptim anlayacagin.ilk baslarda yaslilar disinda soleyen pek olmadi.ama yaklasik iki yildir doktor adresi veren mi ararsin turbe adresi veren mi.kime merhaba desem hangi ortama girsem ayni konu.bir bebegi kucagima alip sevsem senin olmuo ya ozeniosun degil mi die patavatsizlik mi yapmadilar.kayinvalideme bir torun bile veremedi sana dieni mi ararsin.ne cektigimi ben biliyorum.kimseye ailem de dahil istedigimizi solemedik.her ay basimiz agrimasin birde onlar sorup strese sokmasinlar die.allah biliyor icimi tup bebek bile yapsam solemeyi dusunmuorum.simdi soranlara da isten yeni ayrildim stresini yeni atiorum die bahane uyduruyorum.bakalim ne zamana kadar surecek bole.senin yasin kac canim?

benim de yaş 25 canım etrafın lafı sözü bitiriyor insanı bilmezmiyim neler çekiyorum o yüzden çok zor bir süreç rabbim sabrımızı versin.....

tam olarak kim kime ne okuyor anlamadım ama kızlar destek verebilirim
özelden kime okunacağını ve sebebini yazın bana dilerseniz
bende elimden geldiğince ne kadar okuyabilirsem yazarım zaten size

allah kolaylık versın tez zamanda bebegıne kavuşursun..ben bunları 13 yıl yaşadım...çk ıyı bılırım...

allah kolaylık versın tez zamanda bebegıne kavuşursun..ben bunları 13 yıl yaşadım...çk ıyı bılırım...

Amin canim ins.senin sorun neydi neden olmadi 13 yil ? Dogal yoldan oldu dersen cok sasiririm inan

tam olarak kim kime ne okuyor anlamadım ama kızlar destek verebilirim
özelden kime okunacağını ve sebebini yazın bana dilerseniz
bende elimden geldiğince ne kadar okuyabilirsem yazarım zaten size

Canim yavrucuguum nickli arkadasa bebek icin tefriciye okuyoruz okuyabildigin kadar haber ver bize duselim sayidan ;-)

Kizlar cok sağolun basladim ben hem namaza hem salavata Rabbim kabul etsin inşallah nolur beni yanliz birakmayin Rabbim hepimizin yar ve yardımcı sı olsun
Canim kac oldu tefriciye bilgi verirsen sevinirim.ben okuyorum su an.okudukca yazacagim buraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…