bebek için salatı tefriciye okuyorum yardım eder misiniz ??

canım Rabbim hakkında hayırlısını versin......bende şimdilik 20 tane okudum .....

canım Rabbim hakkında hayırlısını versin......bende şimdilik 20 tane okudum .....

çok teşekkür ederim canım.allah razı olsun.seninkiyle birlikte 1668 oldu.inş bugün 2000 i geçmeyi planlıyorum.başlıyorum az sonra

allah seni de tüm isteklerine kavuştursun.benim yardımcı olabileceğim birşey olduğunda buradan bilgi verirsen seve seve yardım ederim

canım 50 tane daha okudum.....

nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum canım.allah tüm dualarını ve isteklerini kabul etsin inş.
an itibariyle seninkiyle birlikte 2102 oldu
allah nasip ederse yarın 2500-2600 gibi
cumartesi 3000 e tamamlamaya çalışacağım
ayrıca bu da senin için

Cnm 100 tane okudum sana allah kabul etsin

amin canım.allah razı olsun.çok teşekkür ederim vakit ayırdığın için
bende sana yardımcı olurum ihtiyacın olduğunda haber vermen yeterli

Saol cnm bir topiğimiz var orda okuyordum 100 de sana okudum hemen daha eksikse yardım edeyim kaç oldu yaz bana hytm

Saol cnm bir topiğimiz var orda okuyordum 100 de sana okudum hemen daha eksikse yardım edeyim kaç oldu yaz bana hytm

çok teşekkür ederim canım şu an 2372 oldu allahın izniyle.
konumun en başında da yazdım okudun mu bilemiyorum.tek başıma uğraşıyorum ben.
ailelerimiz bilmiyor bebek istediğimizi.dolayısıyla da kendim çabalıyorum birşeyler yapmaya.
çok çok teşekkür ederim sana yardım edenler bulunsun zor zamanlarında.

Saol canım o zaman devam ediyorum okuduklarımı yazarım allah kabul etsin şimdiden

2542 oldu arkadaslar.. Varmi yardim edebilecek hanimlar acaba ?

Kizlar 3112 oldu yardim eder misiniz bitirmeye calisiyorum cok az kaldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…