bebek için salatı tefriciye okuyorum yardım eder misiniz ??

Amin canim ins.senin sorun neydi neden olmadi 13 yil ? Dogal yoldan oldu dersen cok sasiririm inan

olmayınca olmuyor arkadaşım..2 defa tüp bebek yaptırdım herşey yolunda gıdıyor..yumurtalar ıyı..5 gün transferı oluyor..13 gün kacaman bır sıfır...zamanı var demekkı ..beklıyorum artık tedavıde görmuyorum...tedavı görcek ne param nede güçüm kalmadı artık...

Canim simdilik 75 bendrn devami geliyor ins.okuduklarini haber verirsen burada bir liste olusturmayi dusunuyorum.kolay takip edebilmek icin

Canim ben im Sağol be ilk baslangicta namazdan sonra 60 tana yaptim sonra esim hasta oldu evdeydi iki gündür bugün inşallah ddevam edicem sayilari yazarim ben sürekli giremiyorum sen toplam sayiyi yszarmisin okundukca Allah hepinizden razi olsun kilar inşallah bu ay güzel haber aliriz

Tahmin edebiliyorum canim cok yoruluyor insan.allahim nasip eder ins daha fazla bekletmez dualarimda yer verecegim sana

Tamam canim ben toplayip yazarim buraya ;-)

Tahmin edebiliyorum canim cok yoruluyor insan.allahim nasip eder ins daha fazla bekletmez dualarimda yer verecegim sana

allah razı olsun..bende herkese dua etmeye çalıkşıyorum..dertlı insanın duası kabul olurmuş dıye duymuştum

allah razı olsun..bende herkese dua etmeye çalıkşıyorum..dertlı insanın duası kabul olurmuş dıye duymuştum
Hicbir zaman umudunu kaybetme canim.tabi duayi da ihmal etme.sen de biliyorsun ki veren de alan da allah.ne zaman ol diyecegi belli olmaz.hic ummadigin bir anda gelir ins melegin

kizlar benim toplamda 433 oldu

canım seninkiyle birlikte 858 oluyor.senin 433 bizimkilerden ayrı değil mi doğru anladım ben.sayı önemli olduğu için hata yapmamaya çalışalım
bu arada bat ne zaman senin ? yetiştirmeye çalışalım belki faydası olur

canım dün akşam test yaptırdım negatifdii inşallah bu ay faydasını görürüm bu arada adet halindede okuyabiliyormuyuz evet sizinkilerden ayrı canım çok sağolun kızlar başka dua isteyen varsa yapalım kızlar dua ettikçe huzur geliyor

Canim 958 oldu an itibari ile.test sonucuna uzuldum ama moral bozmak yok.mutlaka faydasi olacaktir.

Canim 958 oldu an itibari ile.test sonucuna uzuldum ama moral bozmak yok.mutlaka faydasi olacaktir.

eminim canım çok sağolun kızlar bende bu günhastayım inşallah okumaya çalışıcam okuyunca yazarım yine çoook sağolun kızlar ALLAH CC razı olsun

eminim canım çok sağolun kızlar bende bu günhastayım inşallah okumaya çalışıcam okuyunca yazarım yine çoook sağolun kızlar ALLAH CC razı olsun

hepimizden razı olsun inş canım.adetliyken okuyabiliyorsun.ben araştırdım nette.heryerde aynı sonucu aldım.benimde bitmesine 200 tane kaldığında adetim başladı.ama çektim bittti.bugün de hacet namazını kıldım inş.hepimiz için dua ettim.rabbim kabul etsin.

Canim benim 25 tane ile birlikte 1108 oldu.toplam sayiyi yazmaya devam edecegim ;-)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…