bebek için salatı tefriciye okuyorum yardım eder misiniz ??

Arkadaslar bir sonrakini kime okyacagiz isteyen varmi...yoksa ben talibim

başka isteyen var mı bilemiyorum canım ama okuruz tabi.neden olmasın.bitirelim başlarız hemen sana rabbim tüm dileklerimizi kabul etsin inş...

oo süperiz kızlar.bende bu akşam okuyacağım inş.

son sayı=1503 allahın izni ile

canım ben şimdi 252 okudum eklersin kusura bakmayın kızlar adetliyken okuyamadım şimdi namazlardan sonra okuyup okuyp yazarımm ALLAH okuyanlardan razı olsun efendimiz şefaatçi olsun inşallah kızlar rabbim dualarımızı kabul eylesin BİZİDE YOKTAN VAR EDEN SENDİN RABBİM

canım 1755 oluyor.amin canım.dualarımızı kabul edecek ben inanıyorum tüm kalbimle.bebeklerimiz doğduktan sonra da burada uyuyamadığımız günleri ve onların yaramazlıklarını konuşacağız inşalllllaaaaahhhh

inşallah canım inşallah ahh bi olsun doğsunda ben razıyım inşallah rabbim için hayırlı evlat yetiştirmek için var gücümle çalışmaya hayırlı sağlıklı olsunda ben razıyım uğraşmaya uykusuzluğa koşturmaya 70 tane daha okudum ben şimdi 1755+70= 1825 oldu galba sende kontrol et bidee yanlış olmasın canımmm inşallah bu ay güzel haberler alırız

İns canim 30 tane de ben okudum simdi 1855oldu

kızlar nereye gittiniz okuyan yok mu bitiremedik tefriciyeyi :26::26:

Neredesiniz kızlar

ben buradayım canım.görümcem 10 gün izin aldı geliyor bugün.kaç gündür temizlik vs okuyamadım hiç.sanıyorum o gidene kadar da vaktim olmayacak.benim bu ay da olmadı.kırmızı kart yiorum sanırım.tekrar okumayı düşünüyorum tefriciye tabi vakit bulabilirsem.ama buraya da okuyacağım fırsatım oldukça

tamam arkadaşım bende yedım kırmızı kartı...işin bitınce okursun gene inş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…