bebek cinsiyet tahmini yeni yöntem

valla bende tutmadı oğlum olcak inşallah ama buna göre kız çıkıyo

Arkadaşlar (testi doğru yaptıysam) dediğim gibi sonuç erkekti.. Dün de Dr ekrana bizzat ok çizip PİPİ yazınca teyitledim bu testi :)

kızlar mesela ben temmuz ayı doğumluyum ama nisan da hamile kaldım.ben şimdi kendimi 29 yaş mı yoksa 30 yaşmı hesaplıycam.
slm ben temmuzda doğdum ama nisan da hamile kaldım kendimi 29 mu yoksa 30 yaş mı hesaplıycam

29 hesaplarına doğru çıkıyor. Girdiğiniz değil doldurduğu n yaş la hesapla

benim iki tane kızım var eğer doldurduğum yaşı hesaplarsam erkek çıkıyor.içinde bulunduğum yaşı hesaplarsam kız çıkıyor.şimdi hamileyim içinde bulunduğum yaşı yani kendimi 30 hesaplarsam erkek çıkıyor.umarım içinde bulunduğumuz yaştır.sonuçta iki kızım var Allah'a hamdolsun bir tane de oğlun olursa güzel olmaz mı?

Dogru cıktı erkek :)

Merhaba anneler bende 10 hafta hamişim ilk hamileliğim hamileliğimi adet gecikince öğrendim hiç bir belirtim yoktu hala daha yok ne aşerme ne mide bulantısı eşimle diyoruz bu cocuk acaba öldümü gidip bakalım ultrason da görüyoruz kalp atışları ilk zamanlar 120 şimdi 145 attığını söylüyor doktorlar bebeğim sağda duruyo halbuki ilk zamanlr bıcak gibi sol kasığım keser gibi olurdu ailede hiç kız yok kayınvalidem kız die deliriyor ama ben bi kız kardeşim olmamasına rağmen erkek cocuklara daha düşkünüm çin takvimi kız diyor zaman akıp geçmiyor lütfen tecrübeli anneler sizden yorum bekliyorum hakkınızı helal edin uzun oldu

2 hafta sonra öğrenebilirsin ben 12. Haftada ögrendim erkek oldugunu

Benim üc ay sadece bulantı oldu bir de tatlı sevmiyordum ben. 12. Haftada ikili testte öğrendik cok komikti biz yurt dısındayz rus bi doktor vardı ok işaretiyle gösterdi cinsiyeti. Üc aydan sonra eksiye saldırdım erik falan. Simdi de tatlılar ilgimi cekiyor:)

Ben suan 28 yasindayim aralikta 29 olacam hamile kaldigim ay agustos nasil hesaplamam gerekiyor

Bende inanmıyorum böyle seylere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…