bebek cinsiyet tahmini yeni yöntem

Ne olursa olsun erkegin spermi belirliyo ve et tuzlu gazli yiyecek ve icecek icen erkeklerin genelde cocuklari erkek oluyor balik tatli tuzsuz yiyen ve sauna yada sicak suyla banyo yapan erkeklerinde kizi oluyor

kızlar facebookta hamilelik sayfasından bi yöntem öğrendim.biyerde paylaştım ve 100 kişi yorum yaptı 95ininki dogru cıktı.doğum yapmıs olanlar bile hesapladı doğru cıktı formül şu : yaşınız la hamile kaldıgınız ayı toplayın. cıkan sayıdan 9 cıkarın. sonuc tek sayı ise erkek , çift sayı ise kız

(yaş) + (hamile kaldıgınız ay) - (9 )

<< burada önemli olan nokta su son adet tarihiniz degil hamile kaldıgınız ayı baz alıyoruz< <
:KK16:
Allah hepimize saglıklı bebekler versin

(25+11)-9 = 27 erkek çıkıyor :emir_bebek: bakalım doğru olacak mı :KK34:

Benim hesaplarına göre kız çıktı inşallah doğrudur.kendi doğum tarihimi hesapların doğru ama yinede allah bilir

Benimde son adetim 28 Eylül, eylül de hamile kaldıysam doğru çıkıyor ama ekimde kalmış oluyorum galiba o zaman da yanlış çıkıyor.

kızlar facebookta hamilelik sayfasından bi yöntem öğrendim.biyerde paylaştım ve 100 kişi yorum yaptı 95ininki dogru cıktı.doğum yapmıs olanlar bile hesapladı doğru cıktı formül şu : yaşınız la hamile kaldıgınız ayı toplayın. cıkan sayıdan 9 cıkarın. sonuc tek sayı ise erkek , çift sayı ise kız

<< burada önemli olan nokta su son adet tarihiniz degil hamile kaldıgınız ayı baz alıyoruz< <

slm kızlar benimki doğru çıktı. 30+12-9=33 bude erkek demek doğru oğlum olacağını dün öğrenmiştim.16+3 günlük hamileyim

Hesapladigima göre erkek, bakalim ne olacak. Gerci hepsi, cin takvimi falanda erkek diyor ama bana kiz olacak gibi geliyor. Saglikli olsunda cinsiyeti önemli degil, sadece suan insan merak ediyor.:KK16:

29+11=40-9=31 erkek yani.
cin takvimi ve rus takvimi kiz diyor.
daha 9 haftaligiz bakalim Allah neyi nasip edecek.ilk bebegim kiz erkek onemli olan saglikli olsun insallah...

meraba cnm ben hamile kaldığımda 20 yaşındaydım 11 ocakta 21 yaşına girdim. son adet tarihimde 24 kasım 2014 şu şekil hesaplıyorum doğru mu? 20+12-9=23 kasımda adet oldum hamile kalamam aralıkta hamile kaldım diye hesaplıyorum lütfen cvp yazarmısınnnnnnn

Ayyy hesaplara gore erkek cikiyor insallah dogrudur gonlumdrn gecen hep oglandi sagligi daha onemli tabi Rabbim herkeze saglikli sihatli akilli uslu bebisler versin ins

bende ilk defa şimdi burada okudum bu bilgiyi. 2 kızım 1 oğlum var ve şuan hamileyim hesapladım kızlarımda ve oğlumda tutmuş şimdikinde de tutarsa erkek çıktı eğer tutarsa yazacağım burada çok ilginç bu kadar tesadüf olmaz heralde

bende ilk defa şimdi burada okudum bu bilgiyi. 2 kızım 1 oğlum var ve şuan hamileyim hesapladım kızlarımda ve oğlumda tutmuş şimdikinde de tutarsa erkek çıktı eğer tutarsa yazacağım burada çok ilginç bu kadar tesadüf olmaz heralde

bu mesajı yazdığımda hamile değildim 2.ye hamileyim 26 çıktı yani çift bakalım kızım mı olacak :KK70:

bu mesajı yazdığımda hamile değildim 2.ye hamileyim 26 çıktı yani çift bakalım kızım mı olacak :KK70:
hayırlı olsun hamileliğiniz benim 9 haftalık erkek olsun istiyorum tabiki önce sağlıklı olsun 2 kızım 1 oğlum var oğluma da arkadaş olmuş olur hayırlısı artık

son adet tarihime göre baz alırsam KIZ, Hamile kaldığım aya göre baz alırsam ERKEK çıkıyor. Benim bebeğimin cinsiyeti ise KIZ ? Tutmadı :KK43:

X