Doğuma Hazırlık Bebek bezi seçimi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

XIXBXIXARU

benim tatlımı tatlı kızım
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
522
3
Arkadaşlar bebek bezlerinizi hangi marka almayi düşünüyosunuz yada hangi marka aldiniz.ben evybaby aldim. Daha sonra prima alacam fikirleinizi yazarsaniz svinirim saolun şimdiden :)))

ben prima aldım ama çok gereksiz günde 8-10 tane değiştiriliyormuş çok kaliteli almanıza gerek yok diyolar

valla kardeşimin ikizleri vardı ve doktor zaten kendisi onun uyarılarını dikkate alıp Prima aldık biz bez değiştirmek iyi değil sonra pişik yapıyor dedi,ucuzunuda alınca aynı kapıya çıkıyor ondan 10 kullanırsan primadan 5 tane demişti.

prima kullanicam,ilkindede prima kullandim,hic pisik sorunu ve gereksiz suprizlerle disari kakasinin yada cisinin cikmasi gibi sorunlarla hic karsilasmadim.

prima aldım umarım iyi dir..çok fiyat farkı da yok .. inşallah iyi gelir bebekten bebeğe fark ediyormuş..

prima yeni doğan paketinden aldık bence ilk günlerde kaliteli bez kullanmak gerekli çünkü ilk doğduklarında ciltlerinin en hassas olduğu dönem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…