Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

tatlım degerın kese ıcın henuz kucuk
bende kızımda ustune gördum hemde bayagı adet oldum 2 gunde bı tekrarla cnm o belırlıcek eger kı yukselış tatmın edıcı degılse malesef duşuk yada dış gebelık
cnm dr progestan falan verdımı

canım içime su serptin üstüne gördüm diye çok korkmuştum meğersem yalnız değilmişim :), tekrarlayacağım bakalım inşallah bebeğim beni bırakmazzz :KK43:
hiç birşey vermedi doktor sinir ettiler beni zaten :/
progestanmı kullanmam gerekiyor?

dilerim sizinde sağlıklı bir çocuklarınız olur.o kadar çok istekelrinizi görüyorumki..doğurup çocuklrını atanlarıda görence içim acıyor yani..hamielelrn dileği kabul olur diyorlr inş hepiiznde olur..ama önce sizin sağlığınz psikolojinz çok önemli..öptm sıkmayın canınızız asla..:KK16:

canım ilk öncelik asla nette araştırma bu bir.
kendin sakinleş ve olmulu düşün canım...
şimdi ultrasonla baktılar sana vajinalmı baktılar.karından gözkmez..1000 1500 değerlerde vafinalde gözükür cnm
2 gnde bir kan değerin ölçüklemi cnm aynı yerde ölçtür..
ve kan değerin 2 gnde 2 ye katlamalı cnm.
olurki 5000 6000 olduğpu hhalde karında gözkmezse o zamn dış gebelik olabilri.kanamn olbalir düşük olablir..ama ilaç verilmedimi kuzum sana bilemicem canım ..ama kafnı çok bulndırma tatlım

Teşekkür ederim hayatım araştırmıyorum canım birtek size yazdım, sakinleşmeye çalışıyorum ama elim hep karnımda pozitifi gördüm ya anlatamam o duyguyu birden sevinç patlaması yaşayacaktım ki doktor hemen değil keseyi görelim ondan sonra sevin dedi içimde kaldı basbas bağıramadım:KK43:
vajinal baktı ama yok şuan dedi beklememiz lazım dedi tekrar baktıracağım ilaç falan vermediler Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallahhh...dua edin benim için bebeğimm bırakmasın beniii :KK43:

Teşekkür ederim hayatım araştırmıyorum canım birtek size yazdım, sakinleşmeye çalışıyorum ama elim hep karnımda pozitifi gördüm ya anlatamam o duyguyu birden sevinç patlaması yaşayacaktım ki doktor hemen değil keseyi görelim ondan sonra sevin dedi içimde kaldı basbas bağıramadım:KK43:
vajinal baktı ama yok şuan dedi beklememiz lazım dedi tekrar baktıracağım ilaç falan vermediler Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallahhh...dua edin benim için bebeğimm bırakmasın beniii :KK43:

amin inş cnm bırakmaz varsa..dikkat et kendine ..inş vardır bebişin.yoksa da canın sağ olsun üüzlme ..:KK16:

Merhabalarrrrr ;

Ben yeni üye oldum. 21 yaşında ve 4 aylık evliyim. en son regli tarihim 19 aralık. 15 ocakta regli olmam gerekiyordu ama olmadım.Bugün 2,günüm çokkk merak ediyorum acaba hamile olablirmiyim diye? test yapsam cıkarmı testte acaba kızlar ????*

selammm ark. bnde 9 aylık9 aydır cocuk ısteyenlerdenım pkom var esım spersayısı dusuk :KK30: tedavı ıcn 1 sene beklıcez daha yasımızda kucuk dıe 21ben eşim 24 :21:

Merhabalarrrrr ;

Ben yeni üye oldum. 21 yaşında ve 4 aylık evliyim. en son regli tarihim 19 aralık. 15 ocakta regli olmam gerekiyordu ama olmadım.Bugün 2,günüm çokkk merak ediyorum acaba hamile olablirmiyim diye? test yapsam cıkarmı testte acaba kızlar ????*

yap ama cnm ıdrar keısn olmuo negatıf sonuc verebılıo kan kesın sonuc verıo :KK9: inş. vardır rabbım aratmadan vermıstır mucızenı :emir_bebek:

canım içime su serptin üstüne gördüm diye çok korkmuştum meğersem yalnız değilmişim :), tekrarlayacağım bakalım inşallah bebeğim beni bırakmazzz :KK43:
hiç birşey vermedi doktor sinir ettiler beni zaten :/
progestanmı kullanmam gerekiyor?
ewt tatlım gebelikte kanama oldugunda bütün drlar weriyo progestan kanamayı durdursun diye ama sana ndn vermediki:KK31:

selamm topink sakınlerii nasılsnız gerci suan iki kişiyizz
ayyyyyyyy benim arkads dogurmuss ben nasıl gidicem yanına onun
bilemedimm yaaa gitmek istemiyorum o da dogurdu tam olduu bi ben kaldım:KK35::KK35::KK35:
bizim köpegiimizz bile kaçıncıyı dogurdu kuzum benimm kaç kere anne oldu
ehhh sanırımm ben hep teyse olacamm aaa kardesim evlenirse belki hala da olurum:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

ay bide yemek mi verecem hepsinin arasındaa ben tekk kucagı bos
ertesi günde honi giyer kafama sokak da gezerim heralde:KK23::KK23::KK23:
:KK9::KK9::KK9::KK9:
dün gece tam havandaymıssın berrincik sonradan da olsa baya güldüm
ay kızlar bugn ranana yok he
ranana yok ama yerine fana burdaymıs canım:KK53:
slm canım vajinal baktılar ama görülmüyor bakalım perşembe günü tekrar gidicem hayırlısı.

hakkında hayırlısı olsun cnım.insalllah bebegin seninledir:KK16:
yarın haberlerini yaz bizeEn Büyük KK

Son düzenleme:
kızlar dün aksam kayınvalidecimdeydim.oysden sizlerle olamadım

ancak girebildim bugünde..herkesler iyiymiş neyseki:KK16:

busaatte de kımseler yok geçmişte bitti...

şimdi gideyim de bir derdim var ı okuyayım..

benim hiç derdim yok ya:))))

Merhabalarrrrr ;

tatlım benım adetlerın duzenlımıdır
bence yap tatlın test ben adete 3 gun kala yapmştım sılıkte olsa cıktı tatlım

meryemmmm napıyon kuşum
bız hastaneden geldık paşayı aldım ayagıma
bı kk keyfı yapayım dedım
ay duydunmu hafızeme neler dedıler aaaaaa ne ayıp
ay karnımda cıktı ne taşan var ne pişen

meryemmmm napıyon kuşum
bız hastaneden geldık paşayı aldım ayagıma
bı kk keyfı yapayım dedım
ay duydunmu hafızeme neler dedıler aaaaaa ne ayıp
ay karnımda cıktı ne taşan var ne pişen

iim canımmm ay arascık da ii alıstı ayagına:KK9:
bende aynen kk keyfindeydim hafizeye bişemi dediler ay izliorum ama kendimi buraya fazla kaptırdm demek ki kaçırdım o kısmı.benmde karnım acıktı biscolata yiyorum bakalım aksama nolcak:KK51::KK51::KK51:

iim canımmm ay arascık da ii alıstı ayagına:KK9:
bende aynen kk keyfindeydim hafizeye bişemi dediler ay izliorum ama kendimi buraya fazla kaptırdm demek ki kaçırdım o kısmı.benmde karnım acıktı biscolata yiyorum bakalım aksama nolcak:KK51::KK51::KK51:

şukur kuşum ya onu ayaga alıştırmak ıcın ne mucadeleler verdım ben
uyutuyorum sınra yerıne yatırıyorum
şimdş besıgınde paşa ılaclarda bı tanesı huzursuzluk uykusuzluk yapıyo kaldı 2 gun cnm
bı tane sarı kafa cıktı ya hafızeme samımı degıl yapmacık dedı oda bıeşy dıyemedı garıbım ezıgım
ay ben ne yoyeyım ne yapayım of puf önce atıştırma yapayı zaten 7 de yemek yıyoruz

kızz delyam artık bizi begenmıomusun:KK5::KK5:

bakıp gitmişsin kuzu neden yazmıosun haberlerini beklıorus :26:

X