Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

resmen döküldük listeden yavaş yavaş siliniyoruz bende mi kaçsam acaba:44::44:

hopppp uçtum gittiii

kızımmm songüll bana nşiye cvp vermon bak atr yaparım yorgunsun hasta bebğin 2 çocun var dinlemm haa :KK60::KK60:çişim geldi ztnn

yerım senın atarını aaaa
saan dedım ya uyucam dıye 10 dk sonra aras uyandı benım kafa daha bı dunya oldu
ay ne bıtmak tukenmez cısın varmış he

ayy kız katil zanlısı üsütne gitmeye gerek bişe yok cnm ..hasta çocuk..sen hiç hasta olmadınmı kuzum..bebk bunlar hasta ola ola büyücek cnm..sen

yok kuzucuk onada kıyamam ama yınede yaptıgının yanlış oldugunu bılmelı dımı teyzesı hatta annesı uyarmalı cıx artık katıl zanlısı benım

ben kaçayım kızlar aslında benimde yarın misafirlerim var hemde uykum var

yerım senın atarını aaaa
saan dedım ya uyucam dıye 10 dk sonra aras uyandı benım kafa daha bı dunya oldu
ay ne bıtmak tukenmez cısın varmış he

ayy yavrum sende harap oldun hee...
ne yalan diym ben arstan çok sana üzülüyom...çocuktr hastalanır ileşr sen harap oldun ya...
kız çişmden ne iston sen çok su içom bu ara ondndr cnm

yok kuzucuk onada kıyamam ama yınede yaptıgının yanlış oldugunu bılmelı dımı teyzesı hatta annesı uyarmalı cıx artık katıl zanlısı benım

yarene yanlış oldunu anlatmalısın ona bişe demiyomkuzum ama oda kardeşi sen desende o gizli gizli öper..kız arkdşlrınla bulşmaya gttn belki ozamn üşütüü..kimse katil zanlısı değil tek zanlı mikroplar kuzucuk

yarene yanlış oldunu anlatmalısın ona bişe demiyomkuzum ama oda kardeşi sen desende o gizli gizli öper..kız arkdşlrınla bulşmaya gttn belki ozamn üşütüü..kimse katil zanlısı değil tek zanlı mikroplar kuzucuk

kuzum gıtmeden bı 2 gun önce başşladı öksuruk bıde usutmeden olmazmış mıkrobıkmış grıp mıkrobu

kızlar iyi geceler dün söylemiştim lekelenmem var diye bugün doktora gittim hamiş çıktım :) kan değerim 1106 ama kese görünmüyor :KK43: şuan da da lekelenme devam ediyor :KK43:
4 ocak adetimin ilk günü 8 ocakta bitti ve şuan hamileyim nasıl oluyor bu anlamadımmmmmmm kafam çok karıştı üstüne adet görmüşüm bes belli adet ama çokk yani her zaman ki gibi olmuştum bugün duyunca çok şaşırdım..
doktorlar ya yerleşme kanaması ya düşük yada dış gebelik olabilir diyorlar kese görünmediği için tam teşhiş koyamadılar ama kan değerlerim 1 aylık hamile gösteriyor birşeyler söyleyin n' olurrrrrrrrrrrrrrrrr

kızlar iyi geceler dün söylemiştim lekelenmem var diye bugün doktora gittim hamiş çıktım :) kan değerim 1106 ama kese görünmüyor :KK43: şuan da da lekelenme devam ediyor :KK43:
4 ocak adetimin ilk günü 8 ocakta bitti ve şuan hamileyim nasıl oluyor bu anlamadımmmmmmm kafam çok karıştı üstüne adet görmüşüm bes belli adet ama çokk yani her zaman ki gibi olmuştum bugün duyunca çok şaşırdım..
doktorlar ya yerleşme kanaması ya düşük yada dış gebelik olabilir diyorlar kese görünmediği için tam teşhiş koyamadılar ama kan değerlerim 1 aylık hamile gösteriyor birşeyler söyleyin n' olurrrrrrrrrrrrrrrrr
slm tatlım acaba erkenmi daha kese için?bide vajinal ultrasonlada bakılabiliyomus kese için bakıldımı sanada?

tatlım degerın kese ıcın henuz kucuk
bende kızımda ustune gördum hemde bayagı adet oldum 2 gunde bı tekrarla cnm o belırlıcek eger kı yukselış tatmın edıcı degılse malesef duşuk yada dış gebelık
cnm dr progestan falan verdımı

canım ilk öncelik asla nette araştırma bu bir.
kendin sakinleş ve olmulu düşün canım...
şimdi ultrasonla baktılar sana vajinalmı baktılar.karından gözkmez..1000 1500 değerlerde vafinalde gözükür cnm
2 gnde bir kan değerin ölçüklemi cnm aynı yerde ölçtür..
ve kan değerin 2 gnde 2 ye katlamalı cnm.
olurki 5000 6000 olduğpu hhalde karında gözkmezse o zamn dış gebelik olabilri.kanamn olbalir düşük olablir..ama ilaç verilmedimi kuzum sana bilemicem canım ..ama kafnı çok bulndırma tatlım

pufpuff naber...eti puf geldi aklıma he sadelisi ve kokolusu eti puff puff eti cin

X