Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

uyandınmı cnm nasılsın kuzum şimdi sen..
arasım ii olcak kzuum sen sıkm canını ..üfürkçü teyzesi bugn hep okudu onu..sen içini ferah tut kuzumm

bak o olamdı işte...doğdumuzdan beri uğrşmak imknsız..yıprttık kendimizi onadn cnm ya

kızz zeynepimm naponn gecelerin kadını senn ne vr ne yokk

ay varya kesin öle olcak hee..senelr boyunca uğrşcaz artık tamm dicez yetr anam yetr dicez kalben beynn çıkrcaz aklımdan hopp karın kocamn kucaktan bebk :)))

hoş geldin cnm nasılsın

yediki ne yediiii

hoşgeldiniz efendimmm

6ay çok erken cnm sıkma canını..kafaya taktın için olmuyo inn bu böle hipofiz bezleri fsh hormonu beyinden salgılanıyo ondan cnm ..
hosbulduk sekerımm benım yıne gelırım sıpamın mamasını yedıreyım seydaaa su andakı halim aynı:KK37::KK37::KK37: buna benzıyor hahahah

uyandınmı cnm nasılsın kuzum şimdi sen..
arasım ii olcak kzuum sen sıkm canını ..üfürkçü teyzesi bugn hep okudu onu..sen içini ferah tut kuzumm

bak o olamdı işte...doğdumuzdan beri uğrşmak imknsız..yıprttık kendimizi onadn cnm ya

kızz zeynepimm naponn gecelerin kadını senn ne vr ne yokk

ay varya kesin öle olcak hee..senelr boyunca uğrşcaz artık tamm dicez yetr anam yetr dicez kalben beynn çıkrcaz aklımdan hopp karın kocamn kucaktan bebk :)))

hoş geldin cnm nasılsın

yediki ne yediiii

hoşgeldiniz efendimmm

6ay çok erken cnm sıkma canını..kafaya taktın için olmuyo inn bu böle hipofiz bezleri fsh hormonu beyinden salgılanıyo ondan cnm ..
muhalefet misin kız sen ne diyosam tersine:KK1::KK1::KK1:
yok yavrum uyuyor mama saatını beklıyorum mamasını yedırecegım uyurken sonra bende hoooop uyuyacagımmm ... sende haberler ne durumda azcık bılgılendır bakam beniii

Duyuyorum ki zeynep bana dua etmiyomuş Nerden biliyosun diyceksin Hemmen söyleyim Bana dua etseydin bu durumda olmazdım Bıraktığın gibi ve bıraktığın yerdeyim İlerlemedim gerideyim:KK1::KK1::KK1:nasıl kafiye ama:KK34:

sorma cnm ya öle uzgunumkı
ablası kırılmasın derken cocugum arada kaynadı
engelleyemedım berrınım yarenı grıpken arastan uzaklaştıramadım
ama bundan sonra hafıf göz korkuttum
şeydanın yenı avatar yedın benı mucızeye ondan yazdım cnm

ya nasıl dicen kardesinisevme die oda küçük sonucda üzlürdü
kıyamm ya ALLAHIM sifa versinn paşamıza

sekerım ömür bornsıt oldu ne cektıgımı ben bılıyorum ventolın ve peditus verdı dr geçtı en az 10 gun cektık biz inşallah paşam o kadar hasta degıldır

cnm ya ınşala bızde atlatırız bıze de ventolın sudefed bıde 4 gunluk antıbıyotık verdı yarın kontrol gun aşırı görcem dedı gecene kadar
ömurdemı grıp ten dolayı oldu cnm
pekala tekrarladımı

hosbulduk sekerımm benım yıne gelırım sıpamın mamasını yedıreyım seydaaa su andakı halim aynı:KK37::KK37::KK37: buna benzıyor hahahah
hahah tipe bak diyim ozamn ..çok hoş yaaa.pasklı senii git mamyı yedir kendine çeki düzen ver öle gel kuzum...
arkadaşlar hayırlı geceler ben kaçar Allaha emanet olun
görüşüürkkk ttalımmm
muhalefet misin kız sen ne diyosam tersine:KK1::KK1::KK1:

Duyuyorum ki zeynep bana dua etmiyomuş Nerden biliyosun diyceksin Hemmen söyleyim Bana dua etseydin bu durumda olmazdım Bıraktığın gibi ve bıraktığın yerdeyim İlerlemedim gerideyim:KK1::KK1::KK1:nasıl kafiye ama:KK34:

kız sen bana heee de geçç bana takılma kuzum bu ara yaaa..salla bakma sen bana :)):KK60::KK60::KK60:

hahah tipe bak diyim ozamn ..çok hoş yaaa.pasklı senii git mamyı yedir kendine çeki düzen ver öle gel kuzum...

görüşüürkkk ttalımmm

kız sen bana heee de geçç bana takılma kuzum bu ara yaaa..salla bakma sen bana :)):KK60::KK60::KK60:

bak sallarım bak sallıyorum bak salladım gitti:KK9::KK9:

cnm ya o uzulur tabı ama gönulu alınır ama saglık daha önemlı
keske daha fazla ustunde dursaydım

üzülme canım ALLAHIM sifasını verir cabuk atlatır inşALLAH
ablasına güselce izahat edersin daah dikkatli olur yani tabi sen
daha iyibilirsin

bende yatsam ii olacakk yarın misafirim gelecek hastayım da nasıl olacak bilemedimm:97::97::97::97:

cnm ya o uzulur tabı ama gönulu alınır ama saglık daha önemlı
keske daha fazla ustunde dursaydım

ayy kız katil zanlısı üsütne gitmeye gerek bişe yok cnm ..hasta çocuk..sen hiç hasta olmadınmı kuzum..bebk bunlar hasta ola ola büyücek cnm..sen

X