Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

kızlar merhaba
ben bu ay ovü testi kullandım ayın 13 de çift çizgiyi gördüm
ama 2 gündür yine tek çizgi bu normalmi yoksa sadece bir günmü gösterir

şimdiden teşekkürler

Arkadaşlarım bi kaç haftadır şeffaf su gibi uzyan akıntılarım oluyor bazen çok yoğun oluyor Islaklık hisediyorum
adet sanıyorum fakat su gibi bir akıntı araştırdım ama bu enfeksiyona işaret bir akıntı değil. Adetim geçiyor her zamanki gibi Sizce korkmalı mıyım Yada bunu yaşayan var mı aranızda

tatlım neden bu kadar keninle uğraşıyosu tatlım..
yumurtlama takibi yapıldığı zamn ilşki ye gir yada gün aşırı ilşkiye gir tamdır..gerisi rabbime..koku oludğu zamn her türlü akıntı mantar enfeksiyo demek tir..diğer akıntılar normladir.kendini çok dinlemyin uğraşmayın kendinizle

selamm topink sakınlerii nasılsnız gerci suan iki kişiyizz
ayyyyyyyy benim arkads dogurmuss ben nasıl gidicem yanına onun
bilemedimm yaaa gitmek istemiyorum o da dogurdu tam olduu bi ben kaldım
bizim köpegiimizz bile kaçıncıyı dogurdu kuzum benimm kaç kere anne oldu
ehhh sanırımm ben hep teyse olacamm aaa kardesim evlenirse belki hala da olurum

sağolasın canım

iyi akşamlar arkadaşlar nasılsınız

hayırlı akşamlar kızlar
Berrincim napsak ki bnde de çok bebek görmesi var hepsini eve davet etsem yemeğe toptan çıkarsam olur mu ki:)

iyi akşamlar arkadaşlar nasılsınız
iidr cnm sen nasılsın kuzum..
ayy kuzum takılma boşver yaa.ay ben iiyice soğudum bu işten bilomusunuz..
hiç istemyomuş gibi havadayım..bebkmiş ağlıcak sızlıcak çişiydiğ kaksıydı..üstydü başıydı uykusuzluk offf
bazen diyom şeyda kızımyaşa keyfine bak sal gitsin boşş koyy diyommm.
arada bi vurmuyomu vburyo ama napim şimdi yaaa..olmuyo olmuyo benden değil ya..rabbim benim yuşleri bytmğyo kocişinkilerede can veripte kışkırtıcı olupta tutramıyo..tutrsada hoppp tuyvalten aşa düşo :Ş))
sende git gör kuzum milletin çounu sevmek daha koly olo :)
ya da hiç sevme gör yetr..öle köpek diyon kayınvladenn ineği ben geldim3 doğurck..birde onlar ,insanlar gbi 9 ay 10 güne doğuryo ya
sağolasın canım
kız alınma heee..doğruyu diyom ben bak

ne deyim bacım doğrudur:) bu arada avatardaki cümle çok orjinal olmuş

hayırlı akşamlar kızlar
Berrincim napsak ki bnde de çok bebek görmesi var hepsini eve davet etsem yemeğe toptan çıkarsam olur mu ki:)
ay bide yemek mi verecem hepsinin arasındaa ben tekk kucagı bos
ertesi günde honi giyer kafama sokak da gezerim heralde

vayy bee seydamm bende anlamadım bu işi ama neden se bu aralar pek rahatım bende nasıl olsa olmuyo havasındayım
tek sitres asılama aklıma geldimi oluyorumm kan beynime çıkıyor işdee yalnız sende de var mı bilmiyorum asabiyet tavan yaptı
bende çok sinirliyimm herseye kısıyorum yaa

valla doğru cok asabisin Kızma arkadaşlarını bilmem ama yemek vermekten bişey gelmez Bu kadarda kötü bakma olaya Kız sana bişey soracam arkadaşlarına anlatıyo musun sıkıntını yani haberdarlar mı Soranlara ne diyosun

ne oldu cnm niye bu kadar üzgünsün.bebek konusu demi bi sakıncası yoksa senin ne durumda tedavimi görüyorsunuz

ne sakıncası olacakk kısaca anlıtımm
benim kanallarım tıkalıydı gecense amaliatla biri açıldı dediler olur dediler ama olmadı
sonra 2 ay önce bi aşılama yaptırdım oda tutmadıı çok üzüldüm dogal olarak
kaç günler agladımm ondan ikinciyi yaptırmayı düşünmüyorum ama bu ay adet olunca doktor nedicek bilemiyorum
ay bu arada bebge üzülmüom ben nefes alamıyorum burnum tıkalı daa ona sinir oluomm

Kızlarr noluur banada dua edin benden yumurtam olustu mu ogrenmek ıcın bu cuma dr ye gıdıcem cok dua edın bana cok ıstıyormm bebegımın olmasını ALLAH ısteyen herkesi evlat sahıbı etsın kucagımızz bos kalmasın bu yılın ılk mucuzesı olur ınsallah evımız senlenır

bi tanesi bilio sadecce bu zaman da herkese güvenemiorumm digerlerini pek görmm zaten
artık kimse sormuyor direk yap diolarr yada sinsini bakıp gülüolarr
ben bütün arkadaslarımı almm yemegee alsam da tek tek alırım sen toplamak istiosan topla
bu senin düşüncenntabi ki de yemek vermekden bişiy olmass toplu olmadıgı sürece( bencee)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…