Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

İnşallah caniM bak senin içn ne buldum

Bebeklerde görülen gaz problemi birçok anneyi korkutur. Bebek beslenirken bir miktar hava yutar. Bu aslında çok normal bir durumdur. Gaz problemi anne sütü alan bebeklerde biberonla beslenenlere oranla daha az görülür. Bazı bebekler bu nedenle çok ağlar. Hatta karnı ağrıyormuş gibi bacaklarını karnına çekebilir. Emmek istemiyormuş gibi görünebilir. Uzmanlara göre bu durum aşırı bağırsak hareketlerinden kaynaklanabilir. Papatya, nane ve anasonla hazırlanan harika bir çay da çocukların gazı için mükemmel bir çözüm olacaktır. Hazırlanması da son derece kolay: Papatya, nane ve anasondan birer fiske (yaklaşık birer çay kaşığı) alarak bir cezveye koyup birkaç dakika kaynatın. Soğuduktan sonra süzerek bir şişeye veya biberona alın. Gün boyu su yerine bu karışımı içirebilirsiniz. Çocuğunuzun hem gazını alacaktır, hem de uykusunu düzene sokacaktır. Ayrıca, her beslenme sonunda bebeğin gazını çıkarmak onun rahat uyamasına yardımcı olur. Bunun için genellikle bebeğin karnı annenin omzuna yaslanır ve sırtına hafifçe vurulup ovulabilir. Bebek annesinin kucağına oturtulur, bu sırada bebeğin çenesinin altından başına destek verilir ve bebek bu şekilde rahatlatılmaya çalışılır. Gaz çıkarma sırasında bebeğin ağzından süt ya da ağız suyu gelebilir. Bu temiz bir bezle silinmelidir.

ay canım bekolm ztn..ben onların daha yazarken bir daha gelmicceklerini anladım ztn kuzumm...
seni silermiyim hiç seni yukrı tranfer etmek için aldım hahha..
delyamdan heber varmı

iiym cnm ne olsun öle takılıyom işte...sen nasılsınn

elifim hoşgeldin kuzummm..ay siz eymenimi daha doğmadan çok rahatsız ettnz şimdi o sizin canınızı okuyo bitanem benm yaaa

Allah iyiliğini daimi eylesin cnm cok şükür iyim bende

İşallah canım yaa işallah faydasını görürüm
Ahaha cıdden yanlış anlamışsın yok canım ama işallah gecıcek sende gezmelere gıtmışsın ohhh ne. Guzel sefan olsun

ben yatım bariii seydam görmedin benii bu gcedee
gece demişken zeynep nere kaybodunn

ay canım bekolm ztn..ben onların daha yazarken bir daha gelmicceklerini anladım ztn kuzumm...
seni silermiyim hiç seni yukrı tranfer etmek için aldım hahha..
delyamdan heber varmı
haberler iyiydi canım delyamda.degeri yüksek cıkmıstı
haftaya cagırmıs doktoru kese için hadi hayırlısı

ay tribal kadın yine mi böle gittin sen
ay tribal dedimde aklıma gribal geld

seydanın keyfi yoktu bugece.

iyi geceler diliyorum canım

Amin canim Rabbim tez zamanda senin de kucağını doldurur inşallah daha Yasin erken hayırlısı olsun

sağol cannım Rabbim tüm isteyenlere tez zamanda wersin ama 2,5 senelik mutlu bir ewliliğin olunca,bide tedavisiz olmayacağını bilince insan üzülüyo olmamasına yani bi bebek gördüğüm zaman hemen gözlerim doluyo anla artık nasıl istediğimi

seni çok iyi anlıyorum

kuzum netin uyuzluğuna uğradım sen alınma cnm benmmm
ayy hadi hayırlısı bakalım yaaaaa....delyam ii heberlerle gelsin ne olurrr

kızlar merhaba bir sorum olacak,,,
4 ocak adetimin ilk günüydü 8 ocakta da bitti ve dün gece şiddetli kasık ağrısı yaşadım, şuan da da kanamam var, önce kahverengi lekeydi şimdi ise kırmızı ya döndü anlamadım neyin nesi korkuyorum nedendir acaba bana yardımcı olun lütfen (((

aaa kuzum bugün adetnn 12. günü çok saçma bu kanama...
ya ara kanama diceksin buna ya ne bilim kuzum ihmal etme derim ben yarın doktra gt sen en iyisimi

aaa kuzum bugün adetnn 12. günü çok saçma bu kanama...
ya ara kanama diceksin buna ya ne bilim kuzum ihmal etme derim ben yarın doktra gt sen en iyisimi

teşekkür ederim.., bende anlamadım canım hayatım da ilk defa böyle birşey yaşadım, aklıma farklı farklı şeyler geliyor, bebekle alakalı olabilir mi sence gideceğim bu gece bile gidebilirim belki

teşekkür ederim.., bende anlamadım canım hayatım da ilk defa böyle birşey yaşadım, aklıma farklı farklı şeyler geliyor, bebekle alakalı olabilir mi sence gideceğim bu gece bile gidebilirim belki
tatlım belki adet olmadın üstüne gördün şimdiki kanamda onal alaklı olabilir ihml etme kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…